Адміністрування баз даних

Хвилюєтесь за збереження даних? Хотіли б збільшити швидкість роботи ваших додатків (1С, CRM та інші)? Бази даних MsSQL, Oracle та MySQL часто відпрацьовують повільно, а штатні адміністратори не справляються з навантаженням? В такому випадку, вам буде цікава послуга «Адміністрування баз даних» від KEY4. Що входить до складу послуги, як відбувається адміністрування СУБД і БД, з якими основними завданнями можуть впоратися наші фахівці – про все це, далі в статті.

Адміністрування баз даних – віддалене управління

Дані є невід’ємним елементом будь-якого сучасного бізнесу. Їх використовують для аналізу, накопичення, систематизації, зберігання, а також обробки інформації. Вони допомагають прискорювати виконання багатьох виробничих завдань, а також спрощувати більшість процесів. Однак регулярні збої, неправильне налаштування і некомпетентне обслуговування можуть призвести до невиправних наслідків – втрати важливої ​​для бізнесу інформації. Щоб цього не сталося, необхідно вчасно подбати про підбір фахівців для адміністрування бази даних.

У власника бізнесу є два шляхи: найняти штатного адміністратора або віддати функцію адміністрування БД на аутсорс. Віддалене управління в цьому випадку має більше переваг:

 • клієнтові не потрібно витрачати час і кошти на підбір персоналу і співбесіду кандидатів, в компанії аутсорсера вже працюють кваліфіковані фахівці;
 • ви звільняєтесь від ризику найму некомпетентного співробітника, помилки якого доведеться вирішувати вам, в той час, як при замовленні віддаленого адміністрування вся відповідальність лягає на виконавчу компанію;
 • штатний співробітник – це додаткові витрати: оподаткування, оплата роботи, соцпакет, організація робочого місця – з роботою аутсорсингової компанії ви платите тільки за виконану роботу.

Як відбувається адміністрування баз даних

Роботи з супроводу та адмініструванню БД відбуваються віддалено, а усунення проблем і збоїв здійснюється оперативно і в будь-який день тижня. Інженери компанії KEY4 в ході віддаленого адміністрування виконують наступний перелік робіт:

 • Установка і налаштування БД;
 • Аудит баз даних;
 • Налаштування резервного копіювання;
 • Відновлення баз даних у разі збою;
 • Оптимізація роботи БД (побудова індексів, збір статистики, партицій і багато іншого);
 • Виявлення вузьких місць (профілювання повільних SQL запитів, пошук неефективних індексів, тощо);
 • Оновлення версії СУБД;
 • Міграція бази в хмару.

 

Перелік баз даних з якими ми працюємо:

 • Oracle;
 • MySQL;
 • Microsoft SQL Server;
 • MariaDB;
 • SQLite;
 • PostgreSQL;
 • FireBird.

Консультації та технічна підтримка в телефонному режимі або онлайн завжди доступні нашим клієнтам.

Основні завдання та особливості роботи адміністратора БД

Наша компанія надає повний комплекс з обслуговування баз даних:

 • Моніторинг основних метрик (використання пам’яті, індексів, партицій і безліч інших метрик);
 • Обслуговування та налаштування;
 • Адміністрування SQL серверу;
 • Налагодження та адміністрування хмарних сервісів і баз даних;
 • Робота з високонавантажених системами, супровід кластерів;
 • Адміністрування баз даних Oracle, Microsoft SQL, MySQL – допомога в міграції з застарілих версій, а також мінімізація часу простою;
 • Обслуговування баз даних сторонніх систем: 1С: Підприємство, Microsoft Sharepoint, TFS, Dynamics і т.п .;
 • Інтеграція БД з зовнішніми системами;
 • Розробка моделей DWH (Data Warehouse);
 • Консалтинг в питаннях тонкого налаштування баз даних і серверів;
 • Розробка єдиної корпоративної BI-аналітики;
 • Організація безпечного доступу до баз даних, налаштування прав і ролей для користувачів.

Що входить до складу послуги?

Фахівці компанії KEY4 більше 10 років проводять адміністрування баз даних SQL Server, Oracle та інших систем. Своїм клієнтам ми готові запропонувати:

 • Постійний моніторинг основних показників: кількість вільного простору БД, наявність оновлень, тощо;
 • Кросплатформена міграція;
 • Аудит працездатності СУБД з глибоким аналізом історичних даних;
 • Створення рекомендацій щодо оптимізації роботи систем;
 • Пошук оновлень ПЗ баз даних і систем управління базами даних;
 • Створення відмовостійких кластерних рішень, які забезпечують високу доступність БД;
 • Налаштування інструментів для резервного копіювання та відновлення інформації;
 • Поліпшення продуктивності роботи додатків на основі баз даних;
 • Консультації щодо вибору параметрів сервера для майбутніх баз даних на підставі вимог ПЗ і бізнесу;
 • Екстрена допомога у випадку аварійних збоів.

Чому ми?

Команду фахівців KEY4 варто вибрати відразу за п’ятьма вагомими причинами:

 1. Досвідчені і надійні фахівці.
 2. Цілодобове обслуговування систем.
 3. Комплексний підхід і людське спілкування.
 4. Гарантія виконаних робіт.
 5. Професійне адміністрування MySQL, Oracle, Microsoft SQL і інших СУБД.

Залишилися питання? Телефонуйте прямо зараз за номером +38 (044) 333-71-87 і наш менеджер проведе консультацію, а також зорієнтує за ціною послуги для вашого бізнесу. Надаємо послуги в Києві та по всій Україні.

Читати повністю

Як ми працюємо?

Отримуємо заявку
Вивчаємо завдання
Складаємо план
Реалізуємо проект
Супроводжуємо рішення

FAQ

Адміністрування БД допоможе вам назавжди забути про збої, несправності і раптові втрати даних. Особи, в обов’язок яких входить адміністрування, заздалегідь подбають про резервне копіювання, оновлення та інші технічні моменти.

У послугу входять такі види робіт, як моніторинг, оптимізація індексів, профілювання повільних запитів, налаштування резервного копіювання та оптимізація роботи всього комплексу СУБД.

Всім компаніям, які хочуть оптимізувати витрати на утримання штатного системного адміністратора, а також отримати кваліфіковану допомогу фахівця. Хочете назавжди забути про збої і втрати даних? Забезпечити безпеку зберігання інформації в БД? Оптимізувати швидкість роботи системи на підставі СУБД? Тоді ця послуга – для вас.

Чому нам довіряють?

+
Лет
опыта
Закрито
угод
Інтегровано
ІТ-рішень
Сервісів
в підтримці
Реалізовано
проектів

Відгуки клієнтів

logo-client-kredobank
KredoBank
Від імені АТ «Кредобанк» та від себе особисто висловлюю керівництву компанії KEY4 та безпосередньо Едуарду Танасу щиру вдячність та повагу за співпрацю та створені умови дослідження функціоналу Confluence Atlassian, ІТ консалтингу та інтеграції Confluence Atlassian. Щиро бажаємо Вам багато зацікавленої аудиторії, успіхів, наснаги та нових звершень у Вашій справі!
Директор Департаменту управління процесами
clients-ai
Академія Інтелекта
Дякуємо, компанії KEY4 за технічну та ІТ підтримку нашої школи. Вони нам дуже допомогли в перехідному періоді: перенесли бухгалтерське ПЗ і бази даних в хмару, допомогли розібратися бухгалтеру як працювати на віртуальному сервері. Також ми зверталися в компанію за допомогою з проектування та налаштування мережі - їх фахівці істотно поліпшили стабільність роботи мережі та інтернету в школі, і, в процесі, навіть допомогли продати непотрібну для школи техніку. Ми рекомендуємо компанію KEY4, як надійного ІТ і технічного підрядника.
Директор
clients-idealist
Idealist
Запустити точку продажу з нуля виявилося не так просто, як ми спочатку планували. Тому партнерство з KEY4 було дуже своєчасним і корисним для нас. Придбання обладнання, монтаж мережі і підключення всієї техніки пройшли гладко. Хлопці взяли на себе спілкування з підрядниками, все проконтролювали, і ми змогли запуститися в термін. Окрема подяка, за вміння працювати в стислі терміни, тому що дата відкриття була призначена заздалегідь і у нас був дедлайн, який без допомоги фахівців KEY4 був би не реальний.
Директор
clients-turbina
Боулінг-клуб Турбіна
Дякуємо компанії KEY4 за якісно виконану роботу, результатом якої стала синхронізація ряду систем. Це істотно заощадило час на обробку даних нашими співробітниками. Ніякої додаткової інформації вводити тепер не потрібно. Розробка внутрішнього API дуже нам допомогла. Завдання техпідтримки завжди виконуються оперативно і злагоджено.
Виконавчий директор
clients-fleet5
FLEET5
За час співпраці нам були надані такі послуги як: консалтинг, іт-закупівлі, послуги техпідтримки і проектний менеджмент, які ми використовуємо по сьогоднішній день в разі потреби. Глибоке знання ІТ можливостей бізнесу, партнерський підхід, гнучке ціноутворення та системний підхід до вирішення завдань - відмінні риси команди KEY4.
Директор
clients-djumbo
Боулінг-клуб Джамбо
Дякую фахівцям компанії KEY4 за високу якість наданих послуг в рамках супроводу проекту оптимізації роботи нашого клубу. У числі послуг компанії хочу виділити послугу ІТ-закупник, якою ми скористалися з метою підбору, закупівлі нового обладнання і продажу непотрібного. Хочу відзначити раціональність фахівців в плануванні ІТ-витрат в інтересах клієнта. Окрема подяка співробітникам техпідтримки користувачів за злагоджену і чітку роботу. Для нас вкрай важливо мати таких партнерів, як KEY4.
Керуючий
clients-realy
Типографія РЕАЛІ
Довго користувалися послугами приходящого адміністратора, але, після злому бази даних облікової системи, зрозуміли, що треба щось міняти. Звернулися в KEY4 за рекомендацією для комплексного обслуговування ІТ-структури. Фахівці компанії виконали перенастроювання ІТ-ресурсів і перенесення наших серверів в дата-центр. Також скористалися послугою ІТ-закупник, що допомогло нам реалізувати непотрібну техніку і закупити нову. Дякуємо вам за якісну роботу, оперативність у вирішенні наших завдань. Рекомендуємо компанію KEY4, як надійного партнера.
Директор
clients-lavina
РЦ "Лавіна"
Хочемо висловити подяку фахівцям KEY4 за надання послуги створення "ІТ-інфраструктури під ключ". Командою було здійснено запуск більшості напрямків торгового центру з нуля. Були оптимізовані витрати на закупівлю обладнання. В результаті проведеного проекту фахівцями KEY4 був отриманий максимально автоматизований торгово-розважальний комплекс. Дякуємо проектній команді за відмінний результат, а також продовжуємо плідну співпрацю!
Виконавчий директор
clients-athens
ПШ Афіни
Відкриття нової школи поставило перед керівництвом серйозне завдання: необхідно було з нуля запустити ключові бізнес-процеси, для чого потрібно було провести ІТ-закупівлі, монтажні роботи, установлення, налагодження та роботу з подальшою техпідтримкою інфраструктури. Команда KEY4 реалізувала проект, починаючи з підбору обладнання, закінчуючи впровадженням та технічною підтримкою апаратних засобів і програмного забезпечення. Одним з визначальних чинників при виборі ІТ-компанії були вигідні фінансові умови і чітке проведення запланованих робіт. Дякуємо, колективу KEY4, за надану комплексну послугу з відкриття нової шкільної площадки, за вирішення всіх технічних, організаційних і, до того ж, «паперових» запитань, яких було б вкрай багато, звернися ми до різних постачальникам ІТ-послуг, то результат був б не таким передбачуваним і якісним.
Директор
clients-atilla
РВК Атілла
При проведенні реструктуризації компанії було прийнято рішення про передачу ІТ-задач на аутсорс. Першим позитивним досвідом роботи з KEY4 була перенастроювання і організація роботи IT інфраструктури. Роботи були проведені швидко, технічно і майже непомітно для нас. Далі йшов досвід з техпідтримки: завдання користувачів вирішувалися швидше і якісніше, були визначені і оперативно виправлені системні помилки, запропоновані нестандартні рішення, які усунули багато проблем. Нам підібрали оптимальний пакет послуг, яким ми користуємося на умовах щомісячної оплати, при виникненні нештатних ситуацій, ми можемо завмовити додаткові послуги і оплатити їх окремо, тільки тоді, коли вони дійсно потрібні. Ми рекомендуємо KEY4 як відповідального постачальника послуг, який працює в інтересах і на користь бізнесу.
Директор
clients-dila
МЛ Діла
За 9 років плідної співпраці з компанією KEY4 було реалізовано безліч цікавих проектів, які допомагають розвиватися бізнесу МЛ ДІЛА. За сприяння фахівців KEY4: автоматизовані більше 150 точок мережі МЛ ДІЛА; розроблені модулі синхронізації з виробничими програмними комплексами; створена система для управління лабораторними проектами, що дозволяє відстежувати і збирати результати досліджень у відповідні друковані форми. Завдяки злагодженій роботі співробітників МЛ ДІЛА і компанії KEY4 створені ефективні продукти, які успішно проходили тестування в ході зовнішніх аудитів. В процесі спільної роботи компанія KEY4 зарекомендувала себе як надійний і відповідальний діловий партнер з чітким виконанням взятих зобов'язань і гнучким підходом до вирішення завдань з урахуванням інтересів всіх сторін. Дякуємо колективу компанії KEY4 за індивідуальний підхід, швидке реагування на критичні ситуації, ініціативу і професійну відповідальність. МЛ ДІЛА і далі розраховує на підтримку KEY4 в частині консалтингу та розробки.
ІТ-Директор
clients-athens
ПШ Афіни
До наших IT-партнерів ми звернулися із запитом про створення ПЗ для автоматизації основного і допоміжних бізнес-процесів школи під специфіку бізнес-моделі нашого бізнесу. В рамках цього проекту компанією KEY4 був проведений аудит процесів і їх стандартизація, продумано і реалізовано функціонал, який дозволяє істотно скоротити час на виконання багатьох завдань, налагодити комунікацію з батьками з фінансових і організаційних питань. За участю фахівців KEY4 був розроблений особистий кабінет для батьків, учнів, співробітників. Основними факторами при виборі підрядника були фінансова сторона і наявність подібного досвіду. Підтвердженням продуктивної роботи і позитивними відгуками про результати проекту стали численні відгуки батьків, які є нашими клієнтами. Дякуємо команді фахівців KEY4 за злагоджену і чітку роботу, а також за якісну технічну підтримку продукту.
Виконавчий директор
clients-imd
МЛ IMD
Замовили у компанії KEY4 аудит бази даних. З командою фахівців працювати легко і комфортно. Швидко знайшли вразливі місця, максимально оптимізували і усунули «вузькі місця», надали детальні рекомендації щодо подальших кроків для мінімізації ризиків. Якість наданих консультацій, виконаних робіт на високому професійному рівні. Однозначно компанію рекомендуємо для співпраці.
Директор
clients-savvats
САВВАТС СЕРВІСНИЙ МЕТАЛОЦЕНТР
З компанією KEY4 почали співпрацю з IT-аудиту. Перше що відразу порадувало - якісна консультація, яку зараз рідко де можна зустріти. Відповіли на всі поставлені питання зрозумілими словами і без води. Якість виконання роботи на вищому рівні, відчувається що компанія всіма способами намагається надавати вищу якість. Так само порадувала вартість послуг, отримали навіть більше, ніж заплатили. З упевненістю можемо рекомендувати KEY4, як надійних і професійних партнерів. Дякуємо компанії, будемо продовжувати співпрацювати для оптимізації і технічної підтримки IT-систем підприємства.
Директор
clients-nako
Незалежна антикорупційна комісія
ГО "Незалежна антикорупційна комісія" (НАКО) співпрацювала з KEY4 із запитом налаштування GSuite for nonprofits, а також проведення тренінгів по GSuite та Slack як для адмінів, так і для користувачів. Менеджер компанії професійно налагодив процеси, були чітки плани, терміни, очікувані результати, а комунікація була легкою. Результатом ми задоволені. Після цього отримали повний звіт щодо оплачених послуг. НАКО рекомендує компанію KEY4 і ми з ними разом продовжуємо співпрацю - навчаємось і інтегруємо Jira. Дякуємо.
Директор