Адміністрування серверів Linux

Впровадження сучасних технологій стало вже звичним процесом для підприємств. Управління роботою більшості сервісів відбуваються на базі ОС Linux і їх адміністрування все частіше довіряють аутсорсерам. Сервера будь-якої компанії потребують налаштування, оновлення та вирішення поточних проблем. Комплекс послуг по адмініструванню спрямований на оптимізацію ОС і ПЗ на базі Linux, а також забезпечують захищене зберігання, обробку і передачу інформації. 

Для чого потрібно адміністрування сервера Linux

Правильно налаштований сервер дозволяє мінімізувати кількість помилок. Незважаючи на це, збої все ж трапляються. Адміністрування допомагає вирішити більшість проблем, що виникають в найкоротші терміни, адже воно включає:

 • резервне копіювання, що дозволяє мінімізувати ймовірність втрати інформації;
 • перевірку доступності та достатності ресурсів;
 • оновлення ОС і ПЗ при необхідності;
 • регулярна діагностика конфігурації сервера;
 • зміни в ІТ-структурі і установку додаткового ПЗ;
 • моніторинг інфраструктури для виявлення та запобігання виникненню проблем;
 • обробку повідомлень системи про можливі неполадки;
 • розробку скриптів для автоматизації виконання завдань;
 • створення кластера для підвищення відмовостійкості ІТ-системи.

Комплекс послуг з управління серверами спрямований на оптимізацію роботи систем, підвищення їх продуктивності. Своєчасні оновлення сприяють розвитку технічної бази підприємства, допомагають бізнесу «йти в ногу з часом».

Цілодобове адміністрування серверів

Для забезпечення повноцінної підтримки адміністратори контролюють роботу фізичних і віртуальних пристроїв цілодобово. Ця послуга дозволяє забезпечити безперебійну роботу ІТ-структури в будь-який час.

Критичні та проблемні нюанси вирішуються оперативно, коли б вони не виникли. Таким чином, ПЗ і сховища моніторяться постійно, а збої усуваються негайно.

При цілодобовому відстеження функціонування ІТ особлива увага приділяється:

 • наявності вільного дискового простору;
 • рівню навантаження на сервера;
 • моніторингу логів доступу до сервера;
 • доступності сайтів і портів для користувачів;
 • аналізу стану ІТ-структури і її компонентів.

Наші переваги

Аутсорсинг компанії KEY4 – це надійне і якісне управління роботою серверів клієнтів в Києві і по Україні, а також впровадження систем моніторингу функціонування фізичних і віртуальних пристроїв.

Адміністрування від KEY4 дозволяє оптимізувати роботу серверів і ПЗ, а також:

 • забезпечити високий рівень безпеки;
 • отримати консультації по хвилюючим замовника питанням;
 • забезпечити безперебійну роботу сервера;
 • виявити і усунути критичні місця в ІТ-структурі в короткі терміни;
 • модернізувати інфраструктуру, розширити спектр ресурсів;
 • встановити додаткове програмне забезпечення для задоволення потреб бізнесу.

Ще одна важлива перевага цієї послуги – економія коштів та часу. Не кожній компанії сьогодні по кишені найняти в штат професійного системного адміністратора, тому аутсорсинг від фахівців KEY4 дозволить не тільки вирішити поширені проблеми в роботі серверів, але і заощадити IT бюджет.

Якість сервісу прописана в SLA-угоді, яка вважається гарантією надійності і точності наданих нами послуг.

Що входить в наші послуги і кому вони підходять?

Компанія KEY4 надає професійну підтримку і виконує управління ІТ-інфраструктурою. Послуги, які можуть бути включені до пакету:

 • установку, налаштування і відстеження функціонування ОС Linux;
 • управління віртуальними машинами на базі Azure, Google Cloud, AWS, тощо;
 • реалізацію і налаштування файлових серверів;
 • впровадження відмовостійких кластерів для безперебійної роботи баз даних;
 • установку системи моніторингу, що задовольняє вимогам ІТ стандартів;
 • встановлення та налаштування поштових і веб-серверів (на базі Apache або Nginx) з метою оптимізації високого навантаження на фізичне і віртуальне обладнання;
 • адміністрування СУБД;
 • оптимізацію роботи операційної системи і програмного забезпечення;
 • встановлення та налаштування FTP-сервера, поштових систем, а також вирішення інших завдань.

Варто зазначити, що суть адміністрування полягає в регулярній системній підтримці ІТ-інфраструктури, а також контроль роботи і безпеки всіх ділянок сервера.

Комплексна підтримка від наших фахівців дозволить всім ресурсам ІТ-структури повноцінно виконувати свої функції, що допомагає не допускати простоїв і втрати доходу компанії замовника за певний період.

Ціна послуг з адміністрування серверів Linux

Тарифи на абонентське обслуговування серверів Linux залежить від обсягу і складності робіт, що виконуються, а саме:

 • кількості серверів для обслуговування;
 • формату роботи – з виїздом або віддалена;
 • додаткових налаштувань і установок.

Фахівці нашої компанії підходять до вирішення завдань кожного клієнта індивідуально. У пакет послуг входять тільки необхідні для якісної підтримки ІТ-структури дії. Таким чином, всі системи будуть безперебійно функціонувати, а замовник не переплачуватиме.

Звернутися до нас можна при необхідності або замовити щомісячний пакет послуг, за допомогою якого контроль над керуванням і ресурсами систем відбувається цілодобово, а також оперативно усуваються всі неполадки і збої в ОС. Надаємо послуги в Києві та по всій Україні.

Читати повністю

Як ми працюємо?

Отримуємо заявку
Вивчаємо завдання
Складаємо план
Реалізуємо проект
Супроводжуємо рішення

FAQ

Управління ІТ-системою допомагає виявити і оперативно усунути критичні місця в роботі ресурсів інфраструктури. Комплекс послуг адміністрування призначений для обслуговування ОС і загальносистемного ПЗ, а також для забезпечення безперервної роботи фізичних і віртуальних пристроїв, підвищення рівня відмовостійкості, виконання поточних завдань користувача.

Установка, налаштування і моніторинг роботи ОС Linux, управління віртуальними машинами на базі Azure, Google Cloud, AWS, тощо, інтеграція файлових серверів, впровадження відмовостійких кластерів для безперебійної роботи баз даних, оптимізація роботи ОС і ПЗ, установка і настройка FTP-сервера, поштових систем, а також вирішення інших завдань.

Аутсорсери проводять адміністрування ІТ-системи, приділяючи увагу безперервному моніторингу стана робочих процесів для оповіщення про можливі збої для оперативного їх усунення. Проводиться перевірка доступу до серверів, портів і віртуальних машин, навантаження на сервер, розміру дискового простору.

Ціна за абонентське обслуговування залежить від наступних критеріїв: кількості серверів, формату роботи: з виїздом або віддалено, а також комплексу послуг, що надаються. Для кожного клієнта проводиться підбір оптимального пакету послуг, з урахуванням потреб і специфіки роботи. Також ви можете звертатися до нас з конкретним завданням, тоді ціна послуги буде тарифікуватися на підставі фактично витраченого часу на їх виконання. При замовленні послуги наші менеджери зможуть назвати вам про орієнтовну вартість такого звернення.

Чому нам довіряють?

+
Лет
опыта
Закрито
угод
Інтегровано
ІТ-рішень
Сервісів
в підтримці
Реалізовано
проектів

Відгуки клієнтів

logo-client-kredobank
KredoBank
Від імені АТ «Кредобанк» та від себе особисто висловлюю керівництву компанії KEY4 та безпосередньо Едуарду Танасу щиру вдячність та повагу за співпрацю та створені умови дослідження функціоналу Confluence Atlassian, ІТ консалтингу та інтеграції Confluence Atlassian. Щиро бажаємо Вам багато зацікавленої аудиторії, успіхів, наснаги та нових звершень у Вашій справі!
Директор Департаменту управління процесами
clients-ai
Академія Інтелекта
Дякуємо, компанії KEY4 за технічну та ІТ підтримку нашої школи. Вони нам дуже допомогли в перехідному періоді: перенесли бухгалтерське ПЗ і бази даних в хмару, допомогли розібратися бухгалтеру як працювати на віртуальному сервері. Також ми зверталися в компанію за допомогою з проектування та налаштування мережі - їх фахівці істотно поліпшили стабільність роботи мережі та інтернету в школі, і, в процесі, навіть допомогли продати непотрібну для школи техніку. Ми рекомендуємо компанію KEY4, як надійного ІТ і технічного підрядника.
Директор
clients-idealist
Idealist
Запустити точку продажу з нуля виявилося не так просто, як ми спочатку планували. Тому партнерство з KEY4 було дуже своєчасним і корисним для нас. Придбання обладнання, монтаж мережі і підключення всієї техніки пройшли гладко. Хлопці взяли на себе спілкування з підрядниками, все проконтролювали, і ми змогли запуститися в термін. Окрема подяка, за вміння працювати в стислі терміни, тому що дата відкриття була призначена заздалегідь і у нас був дедлайн, який без допомоги фахівців KEY4 був би не реальний.
Директор
clients-turbina
Боулінг-клуб Турбіна
Дякуємо компанії KEY4 за якісно виконану роботу, результатом якої стала синхронізація ряду систем. Це істотно заощадило час на обробку даних нашими співробітниками. Ніякої додаткової інформації вводити тепер не потрібно. Розробка внутрішнього API дуже нам допомогла. Завдання техпідтримки завжди виконуються оперативно і злагоджено.
Виконавчий директор
clients-fleet5
FLEET5
За час співпраці нам були надані такі послуги як: консалтинг, іт-закупівлі, послуги техпідтримки і проектний менеджмент, які ми використовуємо по сьогоднішній день в разі потреби. Глибоке знання ІТ можливостей бізнесу, партнерський підхід, гнучке ціноутворення та системний підхід до вирішення завдань - відмінні риси команди KEY4.
Директор
clients-djumbo
Боулінг-клуб Джамбо
Дякую фахівцям компанії KEY4 за високу якість наданих послуг в рамках супроводу проекту оптимізації роботи нашого клубу. У числі послуг компанії хочу виділити послугу ІТ-закупник, якою ми скористалися з метою підбору, закупівлі нового обладнання і продажу непотрібного. Хочу відзначити раціональність фахівців в плануванні ІТ-витрат в інтересах клієнта. Окрема подяка співробітникам техпідтримки користувачів за злагоджену і чітку роботу. Для нас вкрай важливо мати таких партнерів, як KEY4.
Керуючий
clients-realy
Типографія РЕАЛІ
Довго користувалися послугами приходящого адміністратора, але, після злому бази даних облікової системи, зрозуміли, що треба щось міняти. Звернулися в KEY4 за рекомендацією для комплексного обслуговування ІТ-структури. Фахівці компанії виконали перенастроювання ІТ-ресурсів і перенесення наших серверів в дата-центр. Також скористалися послугою ІТ-закупник, що допомогло нам реалізувати непотрібну техніку і закупити нову. Дякуємо вам за якісну роботу, оперативність у вирішенні наших завдань. Рекомендуємо компанію KEY4, як надійного партнера.
Директор
clients-lavina
РЦ "Лавіна"
Хочемо висловити подяку фахівцям KEY4 за надання послуги створення "ІТ-інфраструктури під ключ". Командою було здійснено запуск більшості напрямків торгового центру з нуля. Були оптимізовані витрати на закупівлю обладнання. В результаті проведеного проекту фахівцями KEY4 був отриманий максимально автоматизований торгово-розважальний комплекс. Дякуємо проектній команді за відмінний результат, а також продовжуємо плідну співпрацю!
Виконавчий директор
clients-athens
ПШ Афіни
Відкриття нової школи поставило перед керівництвом серйозне завдання: необхідно було з нуля запустити ключові бізнес-процеси, для чого потрібно було провести ІТ-закупівлі, монтажні роботи, установлення, налагодження та роботу з подальшою техпідтримкою інфраструктури. Команда KEY4 реалізувала проект, починаючи з підбору обладнання, закінчуючи впровадженням та технічною підтримкою апаратних засобів і програмного забезпечення. Одним з визначальних чинників при виборі ІТ-компанії були вигідні фінансові умови і чітке проведення запланованих робіт. Дякуємо, колективу KEY4, за надану комплексну послугу з відкриття нової шкільної площадки, за вирішення всіх технічних, організаційних і, до того ж, «паперових» запитань, яких було б вкрай багато, звернися ми до різних постачальникам ІТ-послуг, то результат був б не таким передбачуваним і якісним.
Директор
clients-atilla
РВК Атілла
При проведенні реструктуризації компанії було прийнято рішення про передачу ІТ-задач на аутсорс. Першим позитивним досвідом роботи з KEY4 була перенастроювання і організація роботи IT інфраструктури. Роботи були проведені швидко, технічно і майже непомітно для нас. Далі йшов досвід з техпідтримки: завдання користувачів вирішувалися швидше і якісніше, були визначені і оперативно виправлені системні помилки, запропоновані нестандартні рішення, які усунули багато проблем. Нам підібрали оптимальний пакет послуг, яким ми користуємося на умовах щомісячної оплати, при виникненні нештатних ситуацій, ми можемо завмовити додаткові послуги і оплатити їх окремо, тільки тоді, коли вони дійсно потрібні. Ми рекомендуємо KEY4 як відповідального постачальника послуг, який працює в інтересах і на користь бізнесу.
Директор
clients-dila
МЛ Діла
За 9 років плідної співпраці з компанією KEY4 було реалізовано безліч цікавих проектів, які допомагають розвиватися бізнесу МЛ ДІЛА. За сприяння фахівців KEY4: автоматизовані більше 150 точок мережі МЛ ДІЛА; розроблені модулі синхронізації з виробничими програмними комплексами; створена система для управління лабораторними проектами, що дозволяє відстежувати і збирати результати досліджень у відповідні друковані форми. Завдяки злагодженій роботі співробітників МЛ ДІЛА і компанії KEY4 створені ефективні продукти, які успішно проходили тестування в ході зовнішніх аудитів. В процесі спільної роботи компанія KEY4 зарекомендувала себе як надійний і відповідальний діловий партнер з чітким виконанням взятих зобов'язань і гнучким підходом до вирішення завдань з урахуванням інтересів всіх сторін. Дякуємо колективу компанії KEY4 за індивідуальний підхід, швидке реагування на критичні ситуації, ініціативу і професійну відповідальність. МЛ ДІЛА і далі розраховує на підтримку KEY4 в частині консалтингу та розробки.
ІТ-Директор
clients-athens
ПШ Афіни
До наших IT-партнерів ми звернулися із запитом про створення ПЗ для автоматизації основного і допоміжних бізнес-процесів школи під специфіку бізнес-моделі нашого бізнесу. В рамках цього проекту компанією KEY4 був проведений аудит процесів і їх стандартизація, продумано і реалізовано функціонал, який дозволяє істотно скоротити час на виконання багатьох завдань, налагодити комунікацію з батьками з фінансових і організаційних питань. За участю фахівців KEY4 був розроблений особистий кабінет для батьків, учнів, співробітників. Основними факторами при виборі підрядника були фінансова сторона і наявність подібного досвіду. Підтвердженням продуктивної роботи і позитивними відгуками про результати проекту стали численні відгуки батьків, які є нашими клієнтами. Дякуємо команді фахівців KEY4 за злагоджену і чітку роботу, а також за якісну технічну підтримку продукту.
Виконавчий директор
clients-imd
МЛ IMD
Замовили у компанії KEY4 аудит бази даних. З командою фахівців працювати легко і комфортно. Швидко знайшли вразливі місця, максимально оптимізували і усунули «вузькі місця», надали детальні рекомендації щодо подальших кроків для мінімізації ризиків. Якість наданих консультацій, виконаних робіт на високому професійному рівні. Однозначно компанію рекомендуємо для співпраці.
Директор
clients-savvats
САВВАТС СЕРВІСНИЙ МЕТАЛОЦЕНТР
З компанією KEY4 почали співпрацю з IT-аудиту. Перше що відразу порадувало - якісна консультація, яку зараз рідко де можна зустріти. Відповіли на всі поставлені питання зрозумілими словами і без води. Якість виконання роботи на вищому рівні, відчувається що компанія всіма способами намагається надавати вищу якість. Так само порадувала вартість послуг, отримали навіть більше, ніж заплатили. З упевненістю можемо рекомендувати KEY4, як надійних і професійних партнерів. Дякуємо компанії, будемо продовжувати співпрацювати для оптимізації і технічної підтримки IT-систем підприємства.
Директор
clients-nako
Незалежна антикорупційна комісія
ГО "Незалежна антикорупційна комісія" (НАКО) співпрацювала з KEY4 із запитом налаштування GSuite for nonprofits, а також проведення тренінгів по GSuite та Slack як для адмінів, так і для користувачів. Менеджер компанії професійно налагодив процеси, були чітки плани, терміни, очікувані результати, а комунікація була легкою. Результатом ми задоволені. Після цього отримали повний звіт щодо оплачених послуг. НАКО рекомендує компанію KEY4 і ми з ними разом продовжуємо співпрацю - навчаємось і інтегруємо Jira. Дякуємо.
Директор