Адміністрування серверів Windows

В основі створення якісної ІТ інфраструктури бізнесу лежить підбір серверної операційної системи. Досить часто клієнти вибирають ОС Windows Server, що обумовлено бізнес-системами, які працюють на базі цієї ОС. Сервер або комп’ютер, який використовує таку операційну систему, здатний виконувати ролі файлового обмінника, сервера служби веб-додатків, сервера віддалених робочих столів, поштового сервера, служби DNS (доменних імен), служби каталогів, сервера потоків мультимедіа та інші. Коректну роботу ОС і пов’язаних з нею додатків забезпечує адміністрування серверів.

Навіщо потрібно адміністрування сервера?

Головна мета адміністрування серверів – це забезпечення стабільної безперервної роботи, тому що відхилення негативно вплинуть на робочий процес співробітників, підрядників і клієнтів компанії, що неминуче спричиняє марні витрати часу і грошей, які вже буде неможливо компенсувати. Якісне адміністрування Windows Server дозволяє уникнути переліку проблем, які можуть надати настільки негативний вплив на роботу компанії. В результаті відбувається мінімізація витрат і ресурсів для управління інфраструктурою, а також підвищення рівня безпеки та безвідмовності обладнання і ПЗ.

Які роботи включає в себе послуга Адміністрування сервера Windows

На жаль, обладнання та системи не працюють без контролю з боку фахівців, одного разу налаштований сервер вимагатиме виконання типових завдань, з боку ІТ-персоналу. В рамках послуги, ми пропонуємо клієнтам виконання наступних робіт:

 • Організація безпечного зберігання даних;
 • Аналіз, діагностика та контроль над роботою серверів;
 • Організація безпечного резервного копіювання файлів;
 • Моніторинг роботи ОС і ПЗ, а також навантаження на обладнання;
 • Своєчасне оновлення ПЗ (установка нових версій програм, розширення робочих ресурсів);
 • Оперативна зміна параметрів роботи серверів і ПЗ;
 • Створення та підтримка робочих платформ на основі баз даних (наприклад, MySQL, MSSQL, Oracle);
 • Оперативна обробка системних повідомлень про можливі несправності в роботі ОС і ПЗ;
 • Встановлення антивірусного програмного забезпечення для запобігання та відбиття можливих атак хакерів.

Ми проводимо комплекс заходів з моніторингу, оптимізації роботи обладнання, щоб запобігти і виправити проблеми в ІТ-структурі ще до того, як замовник з ними зіткнеться!

Які завдання вирішує серверне адміністрування Windows?

Професійні адміністратори компанії KEY4 виконують свою роботу згідно з прийнятими стандартами і в рамках SLA-угоди. Дані стандарти перевірені часом і постійно поліпшуються нашими фахівцями виходячи зі змін, які відбуваються в світі інформаційних технологій.

Адміністратори компанії KEY4 допоможуть вирішити такі питання, як:

 • Збої в роботі системи;
 • Систематичне «викидання» користувача з сесії сервера;
 • Виникнення помилки Blue Screen of Death;
 • Необхідність створення резервних копій даних;
 • Оптимізація сервера для безперебійної роботи;
 • Установка якісних антивірусних програм для запобігання хакерських атак;
 • Адміністрування СУБД;
 • Технічна підтримка користувачів;
 • Автоматизація повсякденних процесів;
 • Архівація файлів та забезпечення їх безпечного і тривалого зберігання;
 • Цілодобовий моніторинг і аналіз роботи серверів з метою запобігання інших можливих проблем в роботі комп’ютера й операційної системи.

Професійні рекомендації від наших інженерів допоможуть проаналізувати опції і процеси ОС для своєчасної модернізації ІТ-структури, підвищуючи рівень її продуктивності та відмовостійкості.

Наші фахівці допоможуть правильно налаштувати фізичні та віртуальні пристрої, знизити ризики втрати інформації.

Кому підходять наші послуги?

Адміністрування Windows сервера буде корисним як для малого бізнесу, так і для мережевих підприємств.

Підприємства великого і малого бізнесу потребують адміністрування, так як ця послуга допомагає зберегти і убезпечити інформацію, необхідну для ведення бізнесу, оптимізувати і модернізувати інфраструктуру, запобігти і виправити неполадки фізичного і хмарного обладнання.

Відстеження і регулювання діяльності веб-сайтів компаній також вважається зоною відповідальності сисадміна. Наприклад, сайт «зависає» або працює з перебоями, стає неможливо або проблематично приймати онлайн-заявки, замовлення. Таким чином, зростають збитки від простою, адже для усунення подібних проблем не достатньо 10-15 хвилин.

Адміністрування серверів від KEY4 сприяє безперебійній діяльності підприємства, адже завдяки цілодобовому моніторингу, який входить в пакет цього виду послуг, можна запобігти і оперативно виправити помилки в роботі ІТ-інфраструктури без втрати часу і коштів.

Вартість послуги

Вартість залежить від типу обслуговування. До нас можна звернутися, коли виникають якісь проблеми, або замовити щомісячну підтримку. При цьому клієнт сам вибирає варіант співпраці.

Компанія KEY4 надає якісний сервіс від професійних системних адміністраторів, які дотримуються умов SLA-угоди. У ньому вказані всі особливості сервісу, які сприяють конфігурації апаратної і програмної допомоги. Надаємо послуги в Києві та по всій Україні.

Читати повністю

Як ми працюємо?

Отримуємо заявку
Вивчаємо завдання
Складаємо план
Реалізуємо проект
Супроводжуємо рішення

FAQ

Для оперативного вирішення проблем в роботі фізичних і віртуальних пристроїв, створення стабільних і безпечних робочих процесів, оптимізації ресурсів і своєчасної установки оновлень.

Установка і налаштування Windows-серверів, моніторинг та аналіз функцій операційної системи, програм і додатків. Резервне копіювання даних захищає від втрати інформації. Впровадження відмовостійких кластерів для управління базами даних, оперативне оповіщення системи моніторингу про збої в роботі ОС, а також швидке виправлення помилок забезпечують стабільність роботи структури в цілому.

Відстеження процесів управління можливо за допомогою щоденного моніторингу функціонування машин, ОС і ПЗ, контролю над роботою апаратного і хмарного обладнання. Особливості та гарантії якості прописуються в SLA-угоді.

Тариф залежить від типу супроводу: можна звернутися при необхідності або замовити щомісячну підтримку. Ціна визначається структурою ІТ, набором сервісів і послуг, а також складністю поставлених перед адміністратором завдань.

Чому нам довіряють?

+
Лет
опыта
Закрито
угод
Інтегровано
ІТ-рішень
Сервісів
в підтримці
Реалізовано
проектів

Відгуки клієнтів

logo-client-kredobank
KredoBank
Від імені АТ «Кредобанк» та від себе особисто висловлюю керівництву компанії KEY4 та безпосередньо Едуарду Танасу щиру вдячність та повагу за співпрацю та створені умови дослідження функціоналу Confluence Atlassian, ІТ консалтингу та інтеграції Confluence Atlassian. Щиро бажаємо Вам багато зацікавленої аудиторії, успіхів, наснаги та нових звершень у Вашій справі!
Директор Департаменту управління процесами
clients-ai
Академія Інтелекта
Дякуємо, компанії KEY4 за технічну та ІТ підтримку нашої школи. Вони нам дуже допомогли в перехідному періоді: перенесли бухгалтерське ПЗ і бази даних в хмару, допомогли розібратися бухгалтеру як працювати на віртуальному сервері. Також ми зверталися в компанію за допомогою з проектування та налаштування мережі - їх фахівці істотно поліпшили стабільність роботи мережі та інтернету в школі, і, в процесі, навіть допомогли продати непотрібну для школи техніку. Ми рекомендуємо компанію KEY4, як надійного ІТ і технічного підрядника.
Директор
clients-idealist
Idealist
Запустити точку продажу з нуля виявилося не так просто, як ми спочатку планували. Тому партнерство з KEY4 було дуже своєчасним і корисним для нас. Придбання обладнання, монтаж мережі і підключення всієї техніки пройшли гладко. Хлопці взяли на себе спілкування з підрядниками, все проконтролювали, і ми змогли запуститися в термін. Окрема подяка, за вміння працювати в стислі терміни, тому що дата відкриття була призначена заздалегідь і у нас був дедлайн, який без допомоги фахівців KEY4 був би не реальний.
Директор
clients-turbina
Боулінг-клуб Турбіна
Дякуємо компанії KEY4 за якісно виконану роботу, результатом якої стала синхронізація ряду систем. Це істотно заощадило час на обробку даних нашими співробітниками. Ніякої додаткової інформації вводити тепер не потрібно. Розробка внутрішнього API дуже нам допомогла. Завдання техпідтримки завжди виконуються оперативно і злагоджено.
Виконавчий директор
clients-fleet5
FLEET5
За час співпраці нам були надані такі послуги як: консалтинг, іт-закупівлі, послуги техпідтримки і проектний менеджмент, які ми використовуємо по сьогоднішній день в разі потреби. Глибоке знання ІТ можливостей бізнесу, партнерський підхід, гнучке ціноутворення та системний підхід до вирішення завдань - відмінні риси команди KEY4.
Директор
clients-djumbo
Боулінг-клуб Джамбо
Дякую фахівцям компанії KEY4 за високу якість наданих послуг в рамках супроводу проекту оптимізації роботи нашого клубу. У числі послуг компанії хочу виділити послугу ІТ-закупник, якою ми скористалися з метою підбору, закупівлі нового обладнання і продажу непотрібного. Хочу відзначити раціональність фахівців в плануванні ІТ-витрат в інтересах клієнта. Окрема подяка співробітникам техпідтримки користувачів за злагоджену і чітку роботу. Для нас вкрай важливо мати таких партнерів, як KEY4.
Керуючий
clients-realy
Типографія РЕАЛІ
Довго користувалися послугами приходящого адміністратора, але, після злому бази даних облікової системи, зрозуміли, що треба щось міняти. Звернулися в KEY4 за рекомендацією для комплексного обслуговування ІТ-структури. Фахівці компанії виконали перенастроювання ІТ-ресурсів і перенесення наших серверів в дата-центр. Також скористалися послугою ІТ-закупник, що допомогло нам реалізувати непотрібну техніку і закупити нову. Дякуємо вам за якісну роботу, оперативність у вирішенні наших завдань. Рекомендуємо компанію KEY4, як надійного партнера.
Директор
clients-lavina
РЦ "Лавіна"
Хочемо висловити подяку фахівцям KEY4 за надання послуги створення "ІТ-інфраструктури під ключ". Командою було здійснено запуск більшості напрямків торгового центру з нуля. Були оптимізовані витрати на закупівлю обладнання. В результаті проведеного проекту фахівцями KEY4 був отриманий максимально автоматизований торгово-розважальний комплекс. Дякуємо проектній команді за відмінний результат, а також продовжуємо плідну співпрацю!
Виконавчий директор
clients-athens
ПШ Афіни
Відкриття нової школи поставило перед керівництвом серйозне завдання: необхідно було з нуля запустити ключові бізнес-процеси, для чого потрібно було провести ІТ-закупівлі, монтажні роботи, установлення, налагодження та роботу з подальшою техпідтримкою інфраструктури. Команда KEY4 реалізувала проект, починаючи з підбору обладнання, закінчуючи впровадженням та технічною підтримкою апаратних засобів і програмного забезпечення. Одним з визначальних чинників при виборі ІТ-компанії були вигідні фінансові умови і чітке проведення запланованих робіт. Дякуємо, колективу KEY4, за надану комплексну послугу з відкриття нової шкільної площадки, за вирішення всіх технічних, організаційних і, до того ж, «паперових» запитань, яких було б вкрай багато, звернися ми до різних постачальникам ІТ-послуг, то результат був б не таким передбачуваним і якісним.
Директор
clients-atilla
РВК Атілла
При проведенні реструктуризації компанії було прийнято рішення про передачу ІТ-задач на аутсорс. Першим позитивним досвідом роботи з KEY4 була перенастроювання і організація роботи IT інфраструктури. Роботи були проведені швидко, технічно і майже непомітно для нас. Далі йшов досвід з техпідтримки: завдання користувачів вирішувалися швидше і якісніше, були визначені і оперативно виправлені системні помилки, запропоновані нестандартні рішення, які усунули багато проблем. Нам підібрали оптимальний пакет послуг, яким ми користуємося на умовах щомісячної оплати, при виникненні нештатних ситуацій, ми можемо завмовити додаткові послуги і оплатити їх окремо, тільки тоді, коли вони дійсно потрібні. Ми рекомендуємо KEY4 як відповідального постачальника послуг, який працює в інтересах і на користь бізнесу.
Директор
clients-dila
МЛ Діла
За 9 років плідної співпраці з компанією KEY4 було реалізовано безліч цікавих проектів, які допомагають розвиватися бізнесу МЛ ДІЛА. За сприяння фахівців KEY4: автоматизовані більше 150 точок мережі МЛ ДІЛА; розроблені модулі синхронізації з виробничими програмними комплексами; створена система для управління лабораторними проектами, що дозволяє відстежувати і збирати результати досліджень у відповідні друковані форми. Завдяки злагодженій роботі співробітників МЛ ДІЛА і компанії KEY4 створені ефективні продукти, які успішно проходили тестування в ході зовнішніх аудитів. В процесі спільної роботи компанія KEY4 зарекомендувала себе як надійний і відповідальний діловий партнер з чітким виконанням взятих зобов'язань і гнучким підходом до вирішення завдань з урахуванням інтересів всіх сторін. Дякуємо колективу компанії KEY4 за індивідуальний підхід, швидке реагування на критичні ситуації, ініціативу і професійну відповідальність. МЛ ДІЛА і далі розраховує на підтримку KEY4 в частині консалтингу та розробки.
ІТ-Директор
clients-athens
ПШ Афіни
До наших IT-партнерів ми звернулися із запитом про створення ПЗ для автоматизації основного і допоміжних бізнес-процесів школи під специфіку бізнес-моделі нашого бізнесу. В рамках цього проекту компанією KEY4 був проведений аудит процесів і їх стандартизація, продумано і реалізовано функціонал, який дозволяє істотно скоротити час на виконання багатьох завдань, налагодити комунікацію з батьками з фінансових і організаційних питань. За участю фахівців KEY4 був розроблений особистий кабінет для батьків, учнів, співробітників. Основними факторами при виборі підрядника були фінансова сторона і наявність подібного досвіду. Підтвердженням продуктивної роботи і позитивними відгуками про результати проекту стали численні відгуки батьків, які є нашими клієнтами. Дякуємо команді фахівців KEY4 за злагоджену і чітку роботу, а також за якісну технічну підтримку продукту.
Виконавчий директор
clients-imd
МЛ IMD
Замовили у компанії KEY4 аудит бази даних. З командою фахівців працювати легко і комфортно. Швидко знайшли вразливі місця, максимально оптимізували і усунули «вузькі місця», надали детальні рекомендації щодо подальших кроків для мінімізації ризиків. Якість наданих консультацій, виконаних робіт на високому професійному рівні. Однозначно компанію рекомендуємо для співпраці.
Директор
clients-savvats
САВВАТС СЕРВІСНИЙ МЕТАЛОЦЕНТР
З компанією KEY4 почали співпрацю з IT-аудиту. Перше що відразу порадувало - якісна консультація, яку зараз рідко де можна зустріти. Відповіли на всі поставлені питання зрозумілими словами і без води. Якість виконання роботи на вищому рівні, відчувається що компанія всіма способами намагається надавати вищу якість. Так само порадувала вартість послуг, отримали навіть більше, ніж заплатили. З упевненістю можемо рекомендувати KEY4, як надійних і професійних партнерів. Дякуємо компанії, будемо продовжувати співпрацювати для оптимізації і технічної підтримки IT-систем підприємства.
Директор
clients-nako
Незалежна антикорупційна комісія
ГО "Незалежна антикорупційна комісія" (НАКО) співпрацювала з KEY4 із запитом налаштування GSuite for nonprofits, а також проведення тренінгів по GSuite та Slack як для адмінів, так і для користувачів. Менеджер компанії професійно налагодив процеси, були чітки плани, терміни, очікувані результати, а комунікація була легкою. Результатом ми задоволені. Після цього отримали повний звіт щодо оплачених послуг. НАКО рекомендує компанію KEY4 і ми з ними разом продовжуємо співпрацю - навчаємось і інтегруємо Jira. Дякуємо.
Директор