Оренда поштового сервера в хмарі

Все частіше замість стандартних десктопних продуктів використовуються хмарні сервіси. Поштовий сервер в хмарі – це захищений сервер, який знаходиться в віртуальному просторі. Даний сервер і дані на ньому належать компанії і ніхто крім співробітників компанії не має до них доступ. Доступ до нього можна отримати з будь-якого веб-пристрою незалежно від того, де перебуває користувач.

Переваги хмарної пошти

Присутній простий інтерфейс, можливість оперативної зміни аккаунта, ряд вбудованих опцій: календар, міграція корпоративної пошти з різних серверів, документів, таблиць, управління переліком контактів.

Електронна пошта – обов’язкова умова повноцінної роботи будь-якого бізнесу. Серед ключових переваг хмарної пошти можна виділити наступний перелік:

 1. Простота адміністрування – одноразове налагодження та налаштування інструменту забезпечить стабільну роботу в подальшому.
 2. Доступ з будь-якої точки світу, щоб мінімізувати залежність від інших компаній, найкраще мати власне рішення, до якого можна завжди отримати доступ.
 3. Індивідуальне настроювання параметрів: організовуйте корпоративні заходи, пишіть замітки, створюйте повідомлення, розсилки, нагадування. Всі ці опції допомагають організувати ефективну роботу співробітників.
 4. Необмежена кількість групових адрес – для кожного співробітника організації можна створити унікальну адресу з вашим доменним ім’ям.
 5. Шифрування даних – застосування методів захисту забезпечує збереження даних, які передаються і зберігаються в хмарному сховищі поштового сервісу.

Гнучкість налаштування і зручність експлуатації – не єдина перевага системи. Для забезпечення безпеки даних використовуються SaaS-рішення. Локальний поштовий сервер коштує набагато дорожче, а його захист вимагає безлічі дій, спрямованих на стабілізацію і захист системи. Альтернативне рішення – хмарний поштовий сервер і інструменти безпеки.

SaaS-рішення дозволяють істотно економити і оптимізувати процеси. Фактично, ви берете в оренду певний комплект програмного забезпечення і отримуєте доступ через браузер. Базова інфраструктура знаходиться на фізичних серверах постачальника послуги.

Головна перевага – можливість швидко запускати будь-які додатки з мінімальними витратами. Є й інші переваги від використання:

 1. Можливість безпечного віддаленого доступу.
 2. Немає залежності від конкретної платформи, застосовується під Android, IOS, Windows, Mac OS, Linux..
 3. Безперервний процес роботи – навіть якщо локальний сервер не буде працювати, то на роботу це ніяк не вплине.
 4. Економія на серверному обслуговуванні – не потрібно оновлювати і налаштовувати, не потрібні адміністратори.

Перенесення пошти в хмару – вигідний крок, який дозволяє вирішити кілька важливих завдань:

 1. Отримати легке масштабування.
 2. Економія – вартість оренди доступна.
 3. Швидка настройка і запуск.

Що входить в послугу?

Налагодження та запуск – комплекс заходів, які виконуються співробітниками нашої фірми. Щоб зробити роботу з поштою більш комфортною також рекомендується провести налагодження адресної книги, фільтрів і черговості, і налаштувати антиспам.

Для оцінки комплексу робіт, важливо розуміти, яке завдання стоїть перед фахівцем. Може бути кілька конструктивних рішень:

 1. Оренда виділеного сервера для бізнесу.
 2. Корпоративна хмарна пошта на 100+ індивідуальних користувачів.

Компанія надає послуги по створенню, налаштування і запуску хмарної пошти. В рамках співпраці клієнти організації отримують:

 1. Безкоштовний тестовий період для знайомства з перевагами.
 2. Налаштування хмарної інфраструктури на 100+ користувачів.
 3. Налаштування хмарного серверу.
 4. Рішення операційних питань з програмним забезпеченням.
 5. Вигідні умови по оренді поштового серверу.
 6. Міграція пошти з локального носія в хмарне сховище.

Фахівці KEY4 виконують повну настройку та запуск в роботу систем будь-якого рівня складності. В рамках співпраці клієнти компанії отримують готове рішення з можливістю тестового періоду і подальшим повним підключенням послуг.

Кому підходить поштовий сервер в хмарі?

Дане рішення гнучке і надійне, якщо порівнювати з готовими поштовими сервісами. Тому воно оптимально підходить тим організаціям, для яких важливий рівень конфіденційності, а також надійність захисту.

Все частіше комунікація відбувається за допомогою месенджерів, пошта залишається основним інструментом пересилання ділової документації:

 1. Офіційні презентації.
 2. Каталоги.
 3. Прайс-листи.
 4. Договори..
 5. Комерційні пропозиції.
 6. Ділова і формальна листування з контрагентами.
 7.  Підписка на новини та інформаційний блок.
 8. Періодичні розсилки.

Поштовий сервер в хмарі – сучасне і безпечне рішення для середнього та малого бізнесу, а також для великих корпорацій. З його допомогою ви отримуєте автономність, високий рівень конфіденційності, економите простір сховища, а також отримуєте безпечний інструмент, доступ до якого можливий з будь-якої точки світу.

Скільки коштує оренда поштового сервера

Вартість використання корпоративної пошти в хмарному сховищі залежить від ряду факторів:

 1. Рівень безпеки ЦОД.
 2. Кількість унікальних адрес.
 3. Ряд додаткових послуг.
 4. Характеристики серверу.

Ключові параметри – обсяг пошти і кількість поштових скриньок. Тому, для визначення вартості необхідна індивідуальна консультація. Фахівці компанії KEY4 нададуть вичерпну інформацію по вашому конкретному випадку. Для цього заповніть заявку або зателефонуйте нам. Надаємо послуги в Києві та по всій Україні.

Читати повністю

Бажаєте зробити ваш бізнес ефективнішим та безпечнішим?
Залишіть заявку та експерти KEY4 зв’яжуться з вами!

FAQ

Відповідь: існує кілька варіантів: згідно виставленому рахунку-фактурі або договору. Оплата проводиться на місяць вперед.

В рамках співпраці клієнт отримує повний комплект: налаштування, налагодження під індивідуальні параметри, тестування, запуск в роботу і серверне обслуговування.

Для підключення до хмарного серверу електронної пошти пропонуємо зателефонувати нам, і фахівці компанії проведуть необхідні настройки.

В ІТ компанії KEY4 можна взяти в оренду VPS під поштовий сервер, який розташовуватиметься в дата-центрах з найвищим рівнем захисту – Tier 3.

Важливі факти про нас

Компанія KEY4 надає послуги у сфері ІТ аутсорсингу понад 15 років

0
Угод закрито
0
Інтегровано ІТ-рішень
0
Сервісів у підтримці
0
Реалізовано проектів

Бажаєте підвищити ефективність роботи ІТ систем вашої компанії та скоротити витрати? Отримайте безкоштовну консультацію спеціаліста!

Чому компанії KEY4 довіряють

понад 2000 організацій по всій Україні?

Великий досвід

Команда KEY4 - це висококваліфіковані фахівці, які працюють у сфері ІТ аутсорсингу більше 20 років

Висока якість

Фахівці KEY4 детально проаналізують компоненти ІТ інфраструктури та не пропустять жодної деталі

Ефективність аудиту

Зробимо все для того, щоб Ваш бізнес працював безперебійно та надійно, при оптимальному рівні витрат

Результативність

Ми підберемо лише необхідні рішення для Вашого бізнесу та позбавимо зайвих витрат. Втілюємо задумку в реальність!

Оптимальність рішень

Надаємо докладний звіт для ІТ оптимізації компанії та надаємо рекомендації щодо кращих практик для вашої галузі діяльності

Економія часу

Цінуємо ваш час і знаємо, як його заощадити! Пропонуємо рішення, які оптимізують час для Вас та Ваших співробітників

Принципи роботи KEY4

Експертність

Всі послуги компанії KEY4 надаються максимально якісно та результативно

Продуктивність

Ми надаємо послуги, які збільшують ефективність роботи компанії, економлять ваші гроші та нерви

Чесність

Добросовісно виконуємо роботи в рамках договору, включаючи попереднє консультування із гарантією якості

Відкритість

Завжди відкриті для допомоги: відповідаємо на ваші питання, вирішуємо проблеми, що виникли в роботі ІТ. Телефонуйте у будні дні з 9:00 до 18:00

Бажаєте дізнатися подробиці про співпрацю з нашою компанією?
Залишайте заявку та отримайте консультацію від провідних експертів України!

Ми цінуємо довіру наших клієнтів

Відгуки клієнтів KEY4