Оренда віртуального серверу (VPS / VDS)

Хочете, щоб дані вашої компанії були розміщені в безпечних дата-центрах на віртуальних серверах? Існує потреба до безперебійного доступу до даних 24/7 з будь-якої точки світу? Хочете, щоб техпідтримка говорила з вами на зрозумілій мові? Тоді саме час розглянути послугу оренди VPS сервера від компанії KEY4.

Навіщо потрібен віртуальний сервер

Завдання пошуку виділеного серверу виникає при потребі бізнесу в масштабуванні і відмови від власних серверів або першої нестабільної роботи додатків, ПЗ, баз даних, віддаленого офісу і т.п. Саме в цей момент власники бізнесу замислюються про оренду виділеного сервера, тому що це дає їм повну автономність і незалежність від власного обладнання. З’являється можливість встановити будь-які програми, програми та ОС (Linux, Ubuntu, CentOS, Fedora, Debian, Elastix, Windows). Також на такий сервер з легкістю можна встановити 1С: Бухгалтерію або ж повністю перевести офіс на віддалену роботу.

Крім того, оренда виділеного серверу – гарантія високого рівня безпеки проектів компанії. Запит актуальний для підприємств середнього і великого сегмента, коли навантаження на серверну частину стає відчутно високим і стандартний хостинг не справляється.

Хмара VS фізичний сервер

На перший погляд, фізичний сервер, який завжди знаходиться в полі зору, може викликати більше довіри. Але, насправді, це міф. Наявність фізичного сервера пов’язано з переліком ризиків:

 • вільний доступ до сервера і даних у зловмисників і сторонніх осіб;
 • витрати на створення і підтримку роботи цілої ІТ-інфраструктури (закупівля, налагодження та обслуговування як самого сервера, так і створення певної температури і вологості в серверній, стабільної подачі електроенергії і багато іншого);
 • витрати на утримання штату системних адміністраторів (зарплата, соцпакет, лікарняні та відпускні);
 • фактор форс-мажорів: повінь, землетрус і т.п.

Виходить, що за бажання бачити фізичний сервер, ви переплачуєте постійно. Це не раціонально, особливо для невеликих компаній, де бюджет строго обмежений. Всіх цих витрат можна уникнути, вибравши хмарний сервер.

Що таке VPS та його переваги

У мережі часто можна побачити фразу VDS і VPS сервера. Фактично, це синоніми. Обидва варіанти мають на увазі хмарний виділений сервер. Є деякі відмінності в віртуалізації, але для користувачів вони не помітні.

VPS – це приватний віртуальний сервер. Програмно-емульований інструмент працює виключно в рамках фізичного сервера. Найчастіше він створюється в дата-центрі, де встановлено кілька віртуальних машин з високими параметрами обчислювальної потужності, розміром оперативки, а також дискового простору.

На одній машині можна створити кілька віртуальних серверів. При цьому, кожен хмарний сервер має унікальний набір компонентів і віртуальний простір. У підсумку, віртуальний сервер – середнє між реальним сервером і хостингом. Завдяки такому рішенню вдається істотно економити простір і кошти. Адже оренда VPS сервера набагато дешевше покупки устаткування.

Орендуючи VPS клієнт отримує в користування певний простір, де зберігаються його дані. На відміну від віртуального хостингу, сервер дає більш гнучкі умови для взаємодії: окремі адміністратори для різних віртуальних серверів, доступ до файлової системи, індивідуальна настройка, унікальні IP-адреси, маршрутизація, порти.

Переваги VPS очевидні:

 1. Відсутність обмежень на кількість використовуваних ресурсів, баз даних, доменних імен.
 2. Високий рівень захисту інформації, перешкода DDoS-атакам.
 3. Широкі можливості для індивідуального налаштування.
 4. Можливість доступу через RDP, SSH і FTP з’єднання.
 5. Постійний обсяг виділеної оперативної пам’яті.
 6. Незалежна робота щодо інших віртуальних серверів.
 7. Власна IP адреса, можливість покупки додаткових статичних адрес.
 8. Висока швидкість обміну даними.
 9. Мобільність і стабільна робота – доступ до програм і додатків буде доступний співробітникам з будь-якої точки світу.
 10. Надійне і безпечне зберігання даних – доступ до хмари буде тільки у вас і ваших довірених осіб, що гарантує конфіденційність інформації і захист від зловмисників.
 11. Скорочення витрат на утримання в штаті співробітників, а також створення і обслуговування ІТ-інфраструктури.
 12. Надання обмеженого доступу співробітникам, в залежності від посади, яку вони займають, а також списку обов’язків: менеджеру достатньо доступу до основних програм і додатків, а керівнику – до всієї хмарі. 

За допомогою віртуального серверу можна вирішувати всі ключові завдання. Це оптимальний вибір для серйозних проектів.

Віртуальний сервер виконує роль сховища. Якщо у компанії немає особистого обладнання, встановленого в дата-центрі або придбання такого рішення – невиправдана трата. То, з метою економії коштів і ресурсів, використовують віддалені хмарні рішення. За допомогою віртуального сервера можна виконувати практично всі завдання, які реалізуються за рахунок хостингу і фізичного сервера. При цьому, відчутно заощадивши кошти на покупці устаткування, найманні адміна.

Чим VPS хостинг відрізняється від звичайного хостингу?

Технологія має цілий ряд переваг:

 • Гнучкість налаштувань – одне з головних переваг VPS, в порівнянні з віртуальним хостингом, є наявність повного адміністративного доступу до сервера. Це допомагає оптимізувати робочі параметри під потреби конкретного ресурсу сервера: встановлення і видалення ПЗ, зміна і додавання файлів, контроль процесів і користувачів системи, використання веб, FTP і поштового сервера, SSH і RDP-доступ, можливість масштабувати ресурси системи.
 • Висока стабільність – при використанні віртуального хостингу є залежність від власників і клієнтів організації, що представляє хостинг. Так як при безграмотному підході будь-який учасник може порушити стабільність комплексу. VPS виключає утворення таких ситуацій. Оренда dedicated сервера – це автономія на 100%. Всі сервера ізольовані один від одного.
 • Універсальність – при наявності декількох проектів з різними нинішніми і запланованими вимогами, важливо бути впевненими, що хостинг-провайдер, зможе задовольнити всі ці вимоги протягом всього життєвого циклу проектів. Ресурси сервера, від яких залежить його швидкодія – це кількість процесорної потужності (CPU), дискового простору і оперативної пам’яті. Саме від цих параметрів залежить максимально можлива кількість сайтів, які можна розміщувати на сервері, FTP-акаунтів, баз даних і поштових скриньок. Ці показники повинні лежати в широкому діапазоні.
 • IP адреси – в VPS доступ до власних АйПи адрес, а також портів маршрутизації. Під кожен сайт можна вибрати виділену адресу. У той же час, у віртуального хостингу лише 1 адреса.
 • Резервне копіювання – за допомогою технології можна скопіювати настройки, систему і базу даних хмарного сервера. Найчастіше це безкоштовна послуга, яка налаштовується на автоматичне копіювання з певним інтервалом: раз в тиждень, на місяць, щодня. Всі бекапи зберігаються в певному місці зазначений  проміжок часу.

Для яких проектів потрібен VPS?

Оренда серверу для офісу дозволяє вирішити більшість рутинних завдань в різних сферах – від масштабування корпоративних завдань до взаємодії з контрагентами. Він забезпечує економію на покупку заліза, але зберігає маневреність при установці ПЗ. ВПС підходить для всіх типів завдань стандартної компанії:

 • організація віддаленого офісу;
 • організація виділеного робочого місця;
 • розробка і тестування ПЗ;
 • робота з обчислювальними ресурсами, такими як 1С: Бухгалтерія;
 • створення поштового або ігрового сервера;
 • встановлення відеоспостереження;
 • створення і зберігання великих баз даних (MS SQL, Oracle, MySQL, PostgreSQL);
 • організація місця зберігання особистих даних;
 • створення інформаційних майданчиків і інтернет-магазинів;
 • потреба зберігання архівних даних.

Найбільш актуальним є перехід для компаній, яким не вистачає потужностей провайдера, але вони не готові купувати спеціалізоване обладнання та створювати власний дата-центр.

На що звернути увагу при виборі VPS

Для грамотної придбання обов’язково врахувати ряд факторів:

 1. Linux або Windows – перше, з чим необхідно визначитися, операційна система.
 2. Керований або некерований – поки використовувався shared хостинг питань про те, наскільки керований сервер, не виникало. Але ВПС дає права доступу і тут перед клієнтом постає питання, який тип системи обрати. Некерований більше підходить тим, у кого є штатний експерт для обслуговування. В іншому випадку краще вибрати керований.
 3. Типи дисків – HDD або NVMe? Для комфортної роботи ми рекомендуємо використовувати SSD або NVMe, але якщо у Вас є потреба у великому обсязі дискового простору і не потрібні швидкі диски – тоді використовуйте HDD.
 4. Технічні характеристики і конфігурація – дані відіграють важливу роль, тому їх слід вибирати із суворим урахуванням специфіки роботи підприємства.
 5. Тестовий період і захист – ці опції не мають прямого впливу на якість роботи, але, тим не менш, забезпечують загальний комфорт. Більшість провайдерів пропонують тестовий період і саппорт клієнтів 24/7.

Базові характеристики

Оренда VDS серверу відбувається також з урахуванням технічних параметрів. При оцінці послуги, необхідно проаналізувати характеристики:

 1. Обсяг ПЗУ / ОЗУ.
 2. Кількість віртуальних процесорів.
 3. Обсяг трафіку протягом місяця.
 4. Ширина каналу.
 5. Тип дисків, де буде зберігатися інформація.

Для експертизи індивідуальних параметрів навантаження враховуються:

 1. Навантаження від додатків – СУБД, індекси всередині баз даних,, середовище розробки додатків, 1С, R-Keeper, IIKO і т.д.
 2. Продуктивність сайту, його розширення, відвідуваність, активність аудиторії.
 3. Погано оптимізоване програмне забезпечення. Всі роботи, послуги і утиліти повинні бути грамотно налаштовані, щоб ресурси вашого сервера не витрачалися даремно.

При якісному виборі інструменту, ви отримуєте виділений сервер, функціонал якого мало чим поступається фізичному. Оренда такого серверу можлива в компанії KEY4, 

Вартість віртуального VPS серверу

Ціна на послуги залежить від цілого ряду чинників::

 1. Кількість ядер.
 2. Обсяг сховища.
 3. Об’єм оперативної пам’яті.
 4. Пропускна здатність інтернет каналу.
 5. Термін оренди..
 6. Кількість днів резервного копіювання.
 7. Кількість IP адрес.

Щоб отримати детальну інформацію, заповніть заявку. Фахівці компанії нададуть вичерпну інформацію, оцінять фронт завдань і зможуть підібрати оптимальний тарифний план під ваші потреби. Ми надаємо VPS для клієнтів по всій Україні і Києву.

Читати повністю

Як ми працюємо?

Отримуємо заявку
Вивчаємо завдання
Складаємо план
Реалізуємо проект
Супроводжуємо рішення

FAQ

Для правильного вибору потрібно оцінити ряд параметрів: характеристики і конфігурацію; рівень захисту системи; чи є технічна підтримка, тестовий період; тип операційної системи, під який потрібен сервер.

Ціна залежить від пакета послуг, обсягу пам’яті і сховища, пропускної здатності каналу.

Щоб скористатися послугою досить узгодити питання з менеджером. Спеціаліст підбере тарифний план, який найбільш підходить під завдання бізнесу.

По суті, це слова синоніми: VPS – віртуальний приватний сервер, VDS – віртуальний виділений сервер. Є невеликі відмінності в віртуалізації, а також виділений сервер дозволяє трохи більше заглибитися в систему і підвищити функціональність, безпеку.

Розрізняють контейнерну і повну віртуалізацію.

Оскільки VPS – це віртуальний сервер, що імітує фізичний, то розташовується в дата-центрах, на фізичному пристрої. Один потужний комп’ютер може містити безліч VPS.

У компанії KEY4 можна скористатися різними тарифними планами. За бажанням клієнта, підключення комплексу може бути, як з підтримкою, так і без адміністрування в подальшому.

Чому нам довіряють?

+
Лет
опыта
Закрито
угод
Інтегровано
ІТ-рішень
Сервісів
в підтримці
Реалізовано
проектів

Відгуки клієнтів

clients-ai
Академія Інтелекта
Дякуємо, компанії KEY4 за технічну та ІТ підтримку нашої школи. Вони нам дуже допомогли в перехідному періоді: перенесли бухгалтерське ПЗ і бази даних в хмару, допомогли розібратися бухгалтеру як працювати на віртуальному сервері. Також ми зверталися в компанію за допомогою з проектування та налаштування мережі - їх фахівці істотно поліпшили стабільність роботи мережі та інтернету в школі, і, в процесі, навіть допомогли продати непотрібну для школи техніку. Ми рекомендуємо компанію KEY4, як надійного ІТ і технічного підрядника.
Директор
clients-idealist
Idealist
Запустити точку продажу з нуля виявилося не так просто, як ми спочатку планували. Тому партнерство з KEY4 було дуже своєчасним і корисним для нас. Придбання обладнання, монтаж мережі і підключення всієї техніки пройшли гладко. Хлопці взяли на себе спілкування з підрядниками, все проконтролювали, і ми змогли запуститися в термін. Окрема подяка, за вміння працювати в стислі терміни, тому що дата відкриття була призначена заздалегідь і у нас був дедлайн, який без допомоги фахівців KEY4 був би не реальний.
Директор
clients-turbina
Боулінг-клуб Турбіна
Дякуємо компанії KEY4 за якісно виконану роботу, результатом якої стала синхронізація ряду систем. Це істотно заощадило час на обробку даних нашими співробітниками. Ніякої додаткової інформації вводити тепер не потрібно. Розробка внутрішнього API дуже нам допомогла. Завдання техпідтримки завжди виконуються оперативно і злагоджено.
Виконавчий директор
clients-fleet5
FLEET5
За час співпраці нам були надані такі послуги як: консалтинг, іт-закупівлі, послуги техпідтримки і проектний менеджмент, які ми використовуємо по сьогоднішній день в разі потреби. Глибоке знання ІТ можливостей бізнесу, партнерський підхід, гнучке ціноутворення та системний підхід до вирішення завдань - відмінні риси команди KEY4.
Директор
clients-djumbo
Боулінг-клуб Джамбо
Дякую фахівцям компанії KEY4 за високу якість наданих послуг в рамках супроводу проекту оптимізації роботи нашого клубу. У числі послуг компанії хочу виділити послугу ІТ-закупник, якою ми скористалися з метою підбору, закупівлі нового обладнання і продажу непотрібного. Хочу відзначити раціональність фахівців в плануванні ІТ-витрат в інтересах клієнта. Окрема подяка співробітникам техпідтримки користувачів за злагоджену і чітку роботу. Для нас вкрай важливо мати таких партнерів, як KEY4.
Керуючий
clients-realy
Типографія РЕАЛІ
Довго користувалися послугами приходящого адміністратора, але, після злому бази даних облікової системи, зрозуміли, що треба щось міняти. Звернулися в KEY4 за рекомендацією для комплексного обслуговування ІТ-структури. Фахівці компанії виконали перенастроювання ІТ-ресурсів і перенесення наших серверів в дата-центр. Також скористалися послугою ІТ-закупник, що допомогло нам реалізувати непотрібну техніку і закупити нову. Дякуємо вам за якісну роботу, оперативність у вирішенні наших завдань. Рекомендуємо компанію KEY4, як надійного партнера.
Директор
clients-lavina
РЦ "Лавіна"
Хочемо висловити подяку фахівцям KEY4 за надання послуги створення "ІТ-інфраструктури під ключ". Командою було здійснено запуск більшості напрямків торгового центру з нуля. Були оптимізовані витрати на закупівлю обладнання. В результаті проведеного проекту фахівцями KEY4 був отриманий максимально автоматизований торгово-розважальний комплекс. Дякуємо проектній команді за відмінний результат, а також продовжуємо плідну співпрацю!
Виконавчий директор
clients-athens
ПШ Афіни
Відкриття нової школи поставило перед керівництвом серйозне завдання: необхідно було з нуля запустити ключові бізнес-процеси, для чого потрібно було провести ІТ-закупівлі, монтажні роботи, установлення, налагодження та роботу з подальшою техпідтримкою інфраструктури. Команда KEY4 реалізувала проект, починаючи з підбору обладнання, закінчуючи впровадженням та технічною підтримкою апаратних засобів і програмного забезпечення. Одним з визначальних чинників при виборі ІТ-компанії були вигідні фінансові умови і чітке проведення запланованих робіт. Дякуємо, колективу KEY4, за надану комплексну послугу з відкриття нової шкільної площадки, за вирішення всіх технічних, організаційних і, до того ж, «паперових» запитань, яких було б вкрай багато, звернися ми до різних постачальникам ІТ-послуг, то результат був б не таким передбачуваним і якісним.
Директор
clients-atilla
РВК Атілла
При проведенні реструктуризації компанії було прийнято рішення про передачу ІТ-задач на аутсорс. Першим позитивним досвідом роботи з KEY4 була перенастроювання і організація роботи IT інфраструктури. Роботи були проведені швидко, технічно і майже непомітно для нас. Далі йшов досвід з техпідтримки: завдання користувачів вирішувалися швидше і якісніше, були визначені і оперативно виправлені системні помилки, запропоновані нестандартні рішення, які усунули багато проблем. Нам підібрали оптимальний пакет послуг, яким ми користуємося на умовах щомісячної оплати, при виникненні нештатних ситуацій, ми можемо завмовити додаткові послуги і оплатити їх окремо, тільки тоді, коли вони дійсно потрібні. Ми рекомендуємо KEY4 як відповідального постачальника послуг, який працює в інтересах і на користь бізнесу.
Директор
clients-dila
МЛ Діла
За 9 років плідної співпраці з компанією KEY4 було реалізовано безліч цікавих проектів, які допомагають розвиватися бізнесу МЛ ДІЛА. За сприяння фахівців KEY4: автоматизовані більше 150 точок мережі МЛ ДІЛА; розроблені модулі синхронізації з виробничими програмними комплексами; створена система для управління лабораторними проектами, що дозволяє відстежувати і збирати результати досліджень у відповідні друковані форми. Завдяки злагодженій роботі співробітників МЛ ДІЛА і компанії KEY4 створені ефективні продукти, які успішно проходили тестування в ході зовнішніх аудитів. В процесі спільної роботи компанія KEY4 зарекомендувала себе як надійний і відповідальний діловий партнер з чітким виконанням взятих зобов'язань і гнучким підходом до вирішення завдань з урахуванням інтересів всіх сторін. Дякуємо колективу компанії KEY4 за індивідуальний підхід, швидке реагування на критичні ситуації, ініціативу і професійну відповідальність. МЛ ДІЛА і далі розраховує на підтримку KEY4 в частині консалтингу та розробки.
ІТ-Директор
clients-athens
ПШ Афіни
До наших IT-партнерів ми звернулися із запитом про створення ПЗ для автоматизації основного і допоміжних бізнес-процесів школи під специфіку бізнес-моделі нашого бізнесу. В рамках цього проекту компанією KEY4 був проведений аудит процесів і їх стандартизація, продумано і реалізовано функціонал, який дозволяє істотно скоротити час на виконання багатьох завдань, налагодити комунікацію з батьками з фінансових і організаційних питань. За участю фахівців KEY4 був розроблений особистий кабінет для батьків, учнів, співробітників. Основними факторами при виборі підрядника були фінансова сторона і наявність подібного досвіду. Підтвердженням продуктивної роботи і позитивними відгуками про результати проекту стали численні відгуки батьків, які є нашими клієнтами. Дякуємо команді фахівців KEY4 за злагоджену і чітку роботу, а також за якісну технічну підтримку продукту.
Виконавчий директор
clients-imd
МЛ IMD
Замовили у компанії KEY4 аудит бази даних. З командою фахівців працювати легко і комфортно. Швидко знайшли вразливі місця, максимально оптимізували і усунули «вузькі місця», надали детальні рекомендації щодо подальших кроків для мінімізації ризиків. Якість наданих консультацій, виконаних робіт на високому професійному рівні. Однозначно компанію рекомендуємо для співпраці.
Директор
clients-savvats
САВВАТС СЕРВІСНИЙ МЕТАЛОЦЕНТР
З компанією KEY4 почали співпрацю з IT-аудиту. Перше що відразу порадувало - якісна консультація, яку зараз рідко де можна зустріти. Відповіли на всі поставлені питання зрозумілими словами і без води. Якість виконання роботи на вищому рівні, відчувається що компанія всіма способами намагається надавати вищу якість. Так само порадувала вартість послуг, отримали навіть більше, ніж заплатили. З упевненістю можемо рекомендувати KEY4, як надійних і професійних партнерів. Дякуємо компанії, будемо продовжувати співпрацювати для оптимізації і технічної підтримки IT-систем підприємства.
Директор
clients-nako
Незалежна антикорупційна комісія
ГО "Незалежна антикорупційна комісія" (НАКО) співпрацювала з KEY4 із запитом налаштування GSuite for nonprofits, а також проведення тренінгів по GSuite та Slack як для адмінів, так і для користувачів. Менеджер компанії професійно налагодив процеси, були чітки плани, терміни, очікувані результати, а комунікація була легкою. Результатом ми задоволені. Після цього отримали повний звіт щодо оплачених послуг. НАКО рекомендує компанію KEY4 і ми з ними разом продовжуємо співпрацю - навчаємось і інтегруємо Jira. Дякуємо.
Директор