Оренда віртуального серверу (VPS / VDS)

Хочете, щоб дані вашої компанії були розміщені в безпечних дата-центрах на віртуальних серверах? Існує потреба до безперебійного доступу до даних 24/7 з будь-якої точки світу? Хочете, щоб техпідтримка говорила з вами на зрозумілій мові? Тоді саме час розглянути послугу оренди VPS сервера від компанії KEY4.

Навіщо потрібен віртуальний сервер

Завдання пошуку виділеного серверу виникає при потребі бізнесу в масштабуванні і відмови від власних серверів або першої нестабільної роботи додатків, ПЗ, баз даних, віддаленого офісу і т.п. Саме в цей момент власники бізнесу замислюються про оренду виділеного сервера, тому що це дає їм повну автономність і незалежність від власного обладнання. З’являється можливість встановити будь-які програми, програми та ОС (Linux, Ubuntu, CentOS, Fedora, Debian, Elastix, Windows). Також на такий сервер з легкістю можна встановити 1С: Бухгалтерію або ж повністю перевести офіс на віддалену роботу.

Крім того, оренда виділеного серверу – гарантія високого рівня безпеки проектів компанії. Запит актуальний для підприємств середнього і великого сегмента, коли навантаження на серверну частину стає відчутно високим і стандартний хостинг не справляється.

Хмара VS фізичний сервер

На перший погляд, фізичний сервер, який завжди знаходиться в полі зору, може викликати більше довіри. Але, насправді, це міф. Наявність фізичного сервера пов’язано з переліком ризиків:

 • вільний доступ до сервера і даних у зловмисників і сторонніх осіб;
 • витрати на створення і підтримку роботи цілої ІТ-інфраструктури (закупівля, налагодження та обслуговування як самого сервера, так і створення певної температури і вологості в серверній, стабільної подачі електроенергії і багато іншого);
 • витрати на утримання штату системних адміністраторів (зарплата, соцпакет, лікарняні та відпускні);
 • фактор форс-мажорів: повінь, землетрус і т.п.

Виходить, що за бажання бачити фізичний сервер, ви переплачуєте постійно. Це не раціонально, особливо для невеликих компаній, де бюджет строго обмежений. Всіх цих витрат можна уникнути, вибравши хмарний сервер.

Що таке VPS та його переваги

У мережі часто можна побачити фразу VDS і VPS сервера. Фактично, це синоніми. Обидва варіанти мають на увазі хмарний виділений сервер. Є деякі відмінності в віртуалізації, але для користувачів вони не помітні.

VPS – це приватний віртуальний сервер. Програмно-емульований інструмент працює виключно в рамках фізичного сервера. Найчастіше він створюється в дата-центрі, де встановлено кілька віртуальних машин з високими параметрами обчислювальної потужності, розміром оперативки, а також дискового простору.

На одній машині можна створити кілька віртуальних серверів. При цьому, кожен хмарний сервер має унікальний набір компонентів і віртуальний простір. У підсумку, віртуальний сервер – середнє між реальним сервером і хостингом. Завдяки такому рішенню вдається істотно економити простір і кошти. Адже оренда VPS сервера набагато дешевше покупки устаткування.

Орендуючи VPS клієнт отримує в користування певний простір, де зберігаються його дані. На відміну від віртуального хостингу, сервер дає більш гнучкі умови для взаємодії: окремі адміністратори для різних віртуальних серверів, доступ до файлової системи, індивідуальна настройка, унікальні IP-адреси, маршрутизація, порти.

Переваги VPS очевидні:

 1. Відсутність обмежень на кількість використовуваних ресурсів, баз даних, доменних імен.
 2. Високий рівень захисту інформації, перешкода DDoS-атакам.
 3. Широкі можливості для індивідуального налаштування.
 4. Можливість доступу через RDP, SSH і FTP з’єднання.
 5. Постійний обсяг виділеної оперативної пам’яті.
 6. Незалежна робота щодо інших віртуальних серверів.
 7. Власна IP адреса, можливість покупки додаткових статичних адрес.
 8. Висока швидкість обміну даними.
 9. Мобільність і стабільна робота – доступ до програм і додатків буде доступний співробітникам з будь-якої точки світу.
 10. Надійне і безпечне зберігання даних – доступ до хмари буде тільки у вас і ваших довірених осіб, що гарантує конфіденційність інформації і захист від зловмисників.
 11. Скорочення витрат на утримання в штаті співробітників, а також створення і обслуговування ІТ-інфраструктури.
 12. Надання обмеженого доступу співробітникам, в залежності від посади, яку вони займають, а також списку обов’язків: менеджеру достатньо доступу до основних програм і додатків, а керівнику – до всієї хмарі. 

За допомогою віртуального серверу можна вирішувати всі ключові завдання. Це оптимальний вибір для серйозних проектів.

Віртуальний сервер виконує роль сховища. Якщо у компанії немає особистого обладнання, встановленого в дата-центрі або придбання такого рішення – невиправдана трата. То, з метою економії коштів і ресурсів, використовують віддалені хмарні рішення. За допомогою віртуального сервера можна виконувати практично всі завдання, які реалізуються за рахунок хостингу і фізичного сервера. При цьому, відчутно заощадивши кошти на покупці устаткування, найманні адміна.

Чим VPS хостинг відрізняється від звичайного хостингу?

Технологія має цілий ряд переваг:

 • Гнучкість налаштувань – одне з головних переваг VPS, в порівнянні з віртуальним хостингом, є наявність повного адміністративного доступу до сервера. Це допомагає оптимізувати робочі параметри під потреби конкретного ресурсу сервера: встановлення і видалення ПЗ, зміна і додавання файлів, контроль процесів і користувачів системи, використання веб, FTP і поштового сервера, SSH і RDP-доступ, можливість масштабувати ресурси системи.
 • Висока стабільність – при використанні віртуального хостингу є залежність від власників і клієнтів організації, що представляє хостинг. Так як при безграмотному підході будь-який учасник може порушити стабільність комплексу. VPS виключає утворення таких ситуацій. Оренда dedicated сервера – це автономія на 100%. Всі сервера ізольовані один від одного.
 • Універсальність – при наявності декількох проектів з різними нинішніми і запланованими вимогами, важливо бути впевненими, що хостинг-провайдер, зможе задовольнити всі ці вимоги протягом всього життєвого циклу проектів. Ресурси сервера, від яких залежить його швидкодія – це кількість процесорної потужності (CPU), дискового простору і оперативної пам’яті. Саме від цих параметрів залежить максимально можлива кількість сайтів, які можна розміщувати на сервері, FTP-акаунтів, баз даних і поштових скриньок. Ці показники повинні лежати в широкому діапазоні.
 • IP адреси – в VPS доступ до власних АйПи адрес, а також портів маршрутизації. Під кожен сайт можна вибрати виділену адресу. У той же час, у віртуального хостингу лише 1 адреса.
 • Резервне копіювання – за допомогою технології можна скопіювати настройки, систему і базу даних хмарного сервера. Найчастіше це безкоштовна послуга, яка налаштовується на автоматичне копіювання з певним інтервалом: раз в тиждень, на місяць, щодня. Всі бекапи зберігаються в певному місці зазначений  проміжок часу.

Для яких проектів потрібен VPS?

Оренда серверу для офісу дозволяє вирішити більшість рутинних завдань в різних сферах – від масштабування корпоративних завдань до взаємодії з контрагентами. Він забезпечує економію на покупку заліза, але зберігає маневреність при установці ПЗ. ВПС підходить для всіх типів завдань стандартної компанії:

 • організація віддаленого офісу;
 • організація виділеного робочого місця;
 • розробка і тестування ПЗ;
 • робота з обчислювальними ресурсами, такими як 1С: Бухгалтерія;
 • створення поштового або ігрового сервера;
 • встановлення відеоспостереження;
 • створення і зберігання великих баз даних (MS SQL, Oracle, MySQL, PostgreSQL);
 • організація місця зберігання особистих даних;
 • створення інформаційних майданчиків і інтернет-магазинів;
 • потреба зберігання архівних даних.

Найбільш актуальним є перехід для компаній, яким не вистачає потужностей провайдера, але вони не готові купувати спеціалізоване обладнання та створювати власний дата-центр.

На що звернути увагу при виборі VPS

Для грамотної придбання обов’язково врахувати ряд факторів:

 1. Linux або Windows – перше, з чим необхідно визначитися, операційна система.
 2. Керований або некерований – поки використовувався shared хостинг питань про те, наскільки керований сервер, не виникало. Але ВПС дає права доступу і тут перед клієнтом постає питання, який тип системи обрати. Некерований більше підходить тим, у кого є штатний експерт для обслуговування. В іншому випадку краще вибрати керований.
 3. Типи дисків – HDD або NVMe? Для комфортної роботи ми рекомендуємо використовувати SSD або NVMe, але якщо у Вас є потреба у великому обсязі дискового простору і не потрібні швидкі диски – тоді використовуйте HDD.
 4. Технічні характеристики і конфігурація – дані відіграють важливу роль, тому їх слід вибирати із суворим урахуванням специфіки роботи підприємства.
 5. Тестовий період і захист – ці опції не мають прямого впливу на якість роботи, але, тим не менш, забезпечують загальний комфорт. Більшість провайдерів пропонують тестовий період і саппорт клієнтів 24/7.

Базові характеристики

Оренда VDS серверу відбувається також з урахуванням технічних параметрів. При оцінці послуги, необхідно проаналізувати характеристики:

 1. Обсяг ПЗУ / ОЗУ.
 2. Кількість віртуальних процесорів.
 3. Обсяг трафіку протягом місяця.
 4. Ширина каналу.
 5. Тип дисків, де буде зберігатися інформація.

Для експертизи індивідуальних параметрів навантаження враховуються:

 1. Навантаження від додатків – СУБД, індекси всередині баз даних,, середовище розробки додатків, 1С, R-Keeper, IIKO і т.д.
 2. Продуктивність сайту, його розширення, відвідуваність, активність аудиторії.
 3. Погано оптимізоване програмне забезпечення. Всі роботи, послуги і утиліти повинні бути грамотно налаштовані, щоб ресурси вашого сервера не витрачалися даремно.

При якісному виборі інструменту, ви отримуєте виділений сервер, функціонал якого мало чим поступається фізичному. Оренда такого серверу можлива в компанії KEY4, 

Вартість віртуального VPS серверу

Ціна на послуги залежить від цілого ряду чинників::

 1. Кількість ядер.
 2. Обсяг сховища.
 3. Об’єм оперативної пам’яті.
 4. Пропускна здатність інтернет каналу.
 5. Термін оренди..
 6. Кількість днів резервного копіювання.
 7. Кількість IP адрес.

Щоб отримати детальну інформацію, заповніть заявку. Фахівці компанії нададуть вичерпну інформацію, оцінять фронт завдань і зможуть підібрати оптимальний тарифний план під ваші потреби. Ми надаємо VPS для клієнтів по всій Україні і Києву.

Читати повністю

Офіс

57$
 • Ядра - 2 шт.
 • Пам'ять - 4 GB
 • Диск - 100 GB
 • Резервне копіювання
 • Виділений IP
 • Канал 100 Mbit
 • Цілодобовий моніторинг
 • Технічна підтримка

Бухгалтерія

77$
 • Ядра - 4 шт.
 • Пам'ять - 6 GB
 • Диск - 120 GB
 • Резервне копіювання
 • Виділений IP
 • Канал 100 Mbit
 • Цілодобовий моніторинг
 • Технічна підтримка

Бази даних

109$
 • Ядра - 6 шт.
 • Пам'ять - 8 GB
 • Диск - 200 GB
 • Резервне копіювання
 • Виділений IP
 • Канал 100 Mbit
 • Цілодобовий моніторинг
 • Технічна підтримка

Бажаєте зробити ваш бізнес ефективнішим та безпечнішим?
Залишіть заявку та експерти KEY4 зв’яжуться з вами!

FAQ

Для правильного вибору потрібно оцінити ряд параметрів: характеристики і конфігурацію; рівень захисту системи; чи є технічна підтримка, тестовий період; тип операційної системи, під який потрібен сервер.

Ціна залежить від пакета послуг, обсягу пам’яті і сховища, пропускної здатності каналу.

Щоб скористатися послугою досить узгодити питання з менеджером. Спеціаліст підбере тарифний план, який найбільш підходить під завдання бізнесу.

По суті, це слова синоніми: VPS – віртуальний приватний сервер, VDS – віртуальний виділений сервер. Є невеликі відмінності в віртуалізації, а також виділений сервер дозволяє трохи більше заглибитися в систему і підвищити функціональність, безпеку.

Розрізняють контейнерну і повну віртуалізацію.

Оскільки VPS – це віртуальний сервер, що імітує фізичний, то розташовується в дата-центрах, на фізичному пристрої. Один потужний комп’ютер може містити безліч VPS.

У компанії KEY4 можна скористатися різними тарифними планами. За бажанням клієнта, підключення комплексу може бути, як з підтримкою, так і без адміністрування в подальшому.

Важливі факти про нас

Компанія KEY4 надає послуги у сфері ІТ аутсорсингу понад 15 років

0
Угод закрито
0
Інтегровано ІТ-рішень
0
Сервісів у підтримці
0
Реалізовано проектів

Бажаєте підвищити ефективність роботи ІТ систем вашої компанії та скоротити витрати? Отримайте безкоштовну консультацію спеціаліста!

Чому компанії KEY4 довіряють

понад 2000 організацій по всій Україні?

Великий досвід

Команда KEY4 - це висококваліфіковані фахівці, які працюють у сфері ІТ аутсорсингу більше 20 років

Висока якість

Фахівці KEY4 детально проаналізують компоненти ІТ інфраструктури та не пропустять жодної деталі

Ефективність аудиту

Зробимо все для того, щоб Ваш бізнес працював безперебійно та надійно, при оптимальному рівні витрат

Результативність

Ми підберемо лише необхідні рішення для Вашого бізнесу та позбавимо зайвих витрат. Втілюємо задумку в реальність!

Оптимальність рішень

Надаємо докладний звіт для ІТ оптимізації компанії та надаємо рекомендації щодо кращих практик для вашої галузі діяльності

Економія часу

Цінуємо ваш час і знаємо, як його заощадити! Пропонуємо рішення, які оптимізують час для Вас та Ваших співробітників

Принципи роботи KEY4

Експертність

Всі послуги компанії KEY4 надаються максимально якісно та результативно

Продуктивність

Ми надаємо послуги, які збільшують ефективність роботи компанії, економлять ваші гроші та нерви

Чесність

Добросовісно виконуємо роботи в рамках договору, включаючи попереднє консультування із гарантією якості

Відкритість

Завжди відкриті для допомоги: відповідаємо на ваші питання, вирішуємо проблеми, що виникли в роботі ІТ. Телефонуйте у будні дні з 9:00 до 18:00

Бажаєте дізнатися подробиці про співпрацю з нашою компанією?
Залишайте заявку та отримайте консультацію від провідних експертів України!

Ми цінуємо довіру наших клієнтів

Відгуки клієнтів KEY4