Аудит серверів

Аудит сервера – це оцінка стану сервісної інфраструктури. Перевірка відповідності системи завданням бізнесу, а також аналіз того, наскільки технічне забезпечення підприємства відповідає актуальним завданням бізнесу.

Проведення аудиту серверів необхідно в переліку ситуацій:

 1. Зростання витрат для забезпечення IT-інфраструктури підприємства.
 2. Експлуатація технічно застарілого програмного забезпечення і апаратних комплексів.
 3. Реорганізація підприємства.
 4. Регулярні проблеми з працездатністю парку серверів.
 5. Незадовільна якість роботи бізнес систем.

Ключове завдання аудиту серверів – пошук вразливостей і проблем в серверній частині і формування оптимальних шляхів для їх усунення.

Що включає в себе аудит сервера

Для аналізу серверної частини використовується 2 варіанти діагностики:

 1. Повна перевірка працездатності – це комплексний аналіз системи. За допомогою послуги можна виявити не тільки ті проблеми, що лежать на поверхні, але і провести глибоку діагностику системи.
 2. Експрес-перевірка – потрібна при регулярному виникненні збоїв в роботі, які потрібно терміново усунути, а також в ситуації, коли необхідно відновити працездатність окремих вузлів і сервісів: пошти, бази даних, сховища. Процедура може займати від 1 до 10 годин.

Щоб поліпшити рівень роботи технічної частини, рекомендується проводити повний аудит серверної інфраструктури. Він складається з декількох послідовних кроків:

 1. Аналіз програмних і апаратних компонентів – діагностика серверів, що використовуються, перевірка їх працездатності в різних умовах, виявлення застарілих або несправних вузлів.
 2. Оцінка надійності обладнання – діагностика техніки підприємства на фізичну справність і актуальність.
 3. Зіставлення конфігурації і завдань підприємства – проводиться порівняльний аналіз того, які запити, як обробляються і наскільки це відповідає вимогам ділової активності підприємства.
 4. Аналіз мережевих налаштувань – в процесі експлуатації установки можуть змінюватися, злітати, виникають різні збої, які можуть бути непомітні, але уповільнюють роботу.
 5. Перевірка параметрів відмовостійкості системи – оцінка цих показників демонструє стабільність обладнання.
 6. Загальна ефективність роботи серверної інфраструктури.
 7. Виявлення і вивчення “проблемних місць” в серверній інфраструктурі.
 8. Установка систем моніторингу та збору даних.
 9. Аналіз виявлених проблем і розробка рекомендацій по оптимізації.

Такий підхід забезпечує комплексну діагностику з урахуванням всіх апаратних і програмних частин серверного комплексу.

Коли необхідно проводити аудит серверної інфраструктури

Аудит потрібен, якщо компанія проводить:

 1. Поліпшення працездатності ІТ інфраструктури.
 2. Модернізацію системи.
 3. Оптимізацію витрат.
 4. Впровадження нового обладнання.

Об’єктом аудиту серверів виступають:

 1. Сервера і їх апаратне оснащення.
 2. Операційні системи.
 3. Бази даних.
 4. Серверне програмне забезпечення.
 5. Робота для користувача ПЗ.
 6. Технічний стан обладнання.
 7. Комутаційні вузли.

Результат аудиту серверної інфраструктури

В результаті проведених заходів формується детальний звіт про виконану роботу з детальним описом виявлених проблем та рекомендаціями щодо їх усунення:

 1. Топологія серверної інфраструктури.
 2. Стан активного обладнання і пасивних компонентів.
 3. Зауваження по роботі обладнання.
 4. Знайдені проблеми і уразливості.
 5. Рекомендації по оптимізації.
 6. Коментарі та перелік специфікацій.

В результаті клієнт компанії отримує детальну інформацію про стан всіх елементів серверної інфраструктури:

 1. Конкретизація необхідних змін.
 2. Виявлення ризиків та вразливостей.
 3. Оптимізація витрат на обслуговування серверів.

При вирішенні проблем, що були виявлені в процесі ІТ-аудиту, вдається поліпшити працездатність всіх компонентів, спрогнозувати витрати на модернізацію, а також підібрати кращі рішення для підвищення ефективності розвитку бізнесу.

Наші переваги

Компанія KEY4 працює в сегменті аудитів більше 15 років. Ми готові провести глибоку діагностику і запропонувати рішення виявлених проблем. Серед наших клієнтів – провідні підприємства України, а також представники малого і середнього бізнесу. Індивідуальний підхід і гнучкі умови співпраці роблять роботу з нами вигідним рішенням, яке дозволить уникнути витрат і отримати продуктивну і безпечну серверну-інфраструктуру. Ми проводимо всі види аудитів в Україні та  Києві.

Тарифи і ціни

Щоб дізнатися точну ціну у вашому випадку, зв’яжіться з фахівцем KEY4. У процесі консультації ви отримаєте детальну інформацію про те, як відбувається експертна діагностика, як довго триває і яка вартість в конкретному випадку.

Читати повністю

Як ми працюємо?

Отримуємо заявку
Вивчаємо завдання
Складаємо план
Реалізуємо проект
Супроводжуємо рішення

FAQ

В рамках співпраці проводиться повне обстеження серверної інфраструктури та аналіз її поточної можливості покривати бізнес завдання користувачів.

Послуга актуальна представникам середнього, малого, корпоративного бізнесу, які зацікавлені в тому, щоб отримати грамотні рекомендації по роботі серверів на основі діагностики.

Ціна на послуги стартує від 25 доларів. Для визначення кінцевої вартості необхідна індивідуальна консультація.

Чому нам довіряють?

+
Лет
опыта
Закрито
угод
Інтегровано
ІТ-рішень
Сервісів
в підтримці
Реалізовано
проектів

Відгуки клієнтів

clients-ai
Академія Інтелекта
Дякуємо, компанії KEY4 за технічну та ІТ підтримку нашої школи. Вони нам дуже допомогли в перехідному періоді: перенесли бухгалтерське ПЗ і бази даних в хмару, допомогли розібратися бухгалтеру як працювати на віртуальному сервері. Також ми зверталися в компанію за допомогою з проектування та налаштування мережі - їх фахівці істотно поліпшили стабільність роботи мережі та інтернету в школі, і, в процесі, навіть допомогли продати непотрібну для школи техніку. Ми рекомендуємо компанію KEY4, як надійного ІТ і технічного підрядника.
Директор
clients-idealist
Idealist
Запустити точку продажу з нуля виявилося не так просто, як ми спочатку планували. Тому партнерство з KEY4 було дуже своєчасним і корисним для нас. Придбання обладнання, монтаж мережі і підключення всієї техніки пройшли гладко. Хлопці взяли на себе спілкування з підрядниками, все проконтролювали, і ми змогли запуститися в термін. Окрема подяка, за вміння працювати в стислі терміни, тому що дата відкриття була призначена заздалегідь і у нас був дедлайн, який без допомоги фахівців KEY4 був би не реальний.
Директор
clients-turbina
Боулінг-клуб Турбіна
Дякуємо компанії KEY4 за якісно виконану роботу, результатом якої стала синхронізація ряду систем. Це істотно заощадило час на обробку даних нашими співробітниками. Ніякої додаткової інформації вводити тепер не потрібно. Розробка внутрішнього API дуже нам допомогла. Завдання техпідтримки завжди виконуються оперативно і злагоджено.
Виконавчий директор
clients-fleet5
FLEET5
За час співпраці нам були надані такі послуги як: консалтинг, іт-закупівлі, послуги техпідтримки і проектний менеджмент, які ми використовуємо по сьогоднішній день в разі потреби. Глибоке знання ІТ можливостей бізнесу, партнерський підхід, гнучке ціноутворення та системний підхід до вирішення завдань - відмінні риси команди KEY4.
Директор
clients-djumbo
Боулінг-клуб Джамбо
Дякую фахівцям компанії KEY4 за високу якість наданих послуг в рамках супроводу проекту оптимізації роботи нашого клубу. У числі послуг компанії хочу виділити послугу ІТ-закупник, якою ми скористалися з метою підбору, закупівлі нового обладнання і продажу непотрібного. Хочу відзначити раціональність фахівців в плануванні ІТ-витрат в інтересах клієнта. Окрема подяка співробітникам техпідтримки користувачів за злагоджену і чітку роботу. Для нас вкрай важливо мати таких партнерів, як KEY4.
Керуючий
clients-realy
Типографія РЕАЛІ
Довго користувалися послугами приходящого адміністратора, але, після злому бази даних облікової системи, зрозуміли, що треба щось міняти. Звернулися в KEY4 за рекомендацією для комплексного обслуговування ІТ-структури. Фахівці компанії виконали перенастроювання ІТ-ресурсів і перенесення наших серверів в дата-центр. Також скористалися послугою ІТ-закупник, що допомогло нам реалізувати непотрібну техніку і закупити нову. Дякуємо вам за якісну роботу, оперативність у вирішенні наших завдань. Рекомендуємо компанію KEY4, як надійного партнера.
Директор
clients-lavina
РЦ "Лавіна"
Хочемо висловити подяку фахівцям KEY4 за надання послуги створення "ІТ-інфраструктури під ключ". Командою було здійснено запуск більшості напрямків торгового центру з нуля. Були оптимізовані витрати на закупівлю обладнання. В результаті проведеного проекту фахівцями KEY4 був отриманий максимально автоматизований торгово-розважальний комплекс. Дякуємо проектній команді за відмінний результат, а також продовжуємо плідну співпрацю!
Виконавчий директор
clients-athens
ПШ Афіни
Відкриття нової школи поставило перед керівництвом серйозне завдання: необхідно було з нуля запустити ключові бізнес-процеси, для чого потрібно було провести ІТ-закупівлі, монтажні роботи, установлення, налагодження та роботу з подальшою техпідтримкою інфраструктури. Команда KEY4 реалізувала проект, починаючи з підбору обладнання, закінчуючи впровадженням та технічною підтримкою апаратних засобів і програмного забезпечення. Одним з визначальних чинників при виборі ІТ-компанії були вигідні фінансові умови і чітке проведення запланованих робіт. Дякуємо, колективу KEY4, за надану комплексну послугу з відкриття нової шкільної площадки, за вирішення всіх технічних, організаційних і, до того ж, «паперових» запитань, яких було б вкрай багато, звернися ми до різних постачальникам ІТ-послуг, то результат був б не таким передбачуваним і якісним.
Директор
clients-atilla
РВК Атілла
При проведенні реструктуризації компанії було прийнято рішення про передачу ІТ-задач на аутсорс. Першим позитивним досвідом роботи з KEY4 була перенастроювання і організація роботи IT інфраструктури. Роботи були проведені швидко, технічно і майже непомітно для нас. Далі йшов досвід з техпідтримки: завдання користувачів вирішувалися швидше і якісніше, були визначені і оперативно виправлені системні помилки, запропоновані нестандартні рішення, які усунули багато проблем. Нам підібрали оптимальний пакет послуг, яким ми користуємося на умовах щомісячної оплати, при виникненні нештатних ситуацій, ми можемо завмовити додаткові послуги і оплатити їх окремо, тільки тоді, коли вони дійсно потрібні. Ми рекомендуємо KEY4 як відповідального постачальника послуг, який працює в інтересах і на користь бізнесу.
Директор
clients-dila
МЛ Діла
За 9 років плідної співпраці з компанією KEY4 було реалізовано безліч цікавих проектів, які допомагають розвиватися бізнесу МЛ ДІЛА. За сприяння фахівців KEY4: автоматизовані більше 150 точок мережі МЛ ДІЛА; розроблені модулі синхронізації з виробничими програмними комплексами; створена система для управління лабораторними проектами, що дозволяє відстежувати і збирати результати досліджень у відповідні друковані форми. Завдяки злагодженій роботі співробітників МЛ ДІЛА і компанії KEY4 створені ефективні продукти, які успішно проходили тестування в ході зовнішніх аудитів. В процесі спільної роботи компанія KEY4 зарекомендувала себе як надійний і відповідальний діловий партнер з чітким виконанням взятих зобов'язань і гнучким підходом до вирішення завдань з урахуванням інтересів всіх сторін. Дякуємо колективу компанії KEY4 за індивідуальний підхід, швидке реагування на критичні ситуації, ініціативу і професійну відповідальність. МЛ ДІЛА і далі розраховує на підтримку KEY4 в частині консалтингу та розробки.
ІТ-Директор
clients-athens
ПШ Афіни
До наших IT-партнерів ми звернулися із запитом про створення ПЗ для автоматизації основного і допоміжних бізнес-процесів школи під специфіку бізнес-моделі нашого бізнесу. В рамках цього проекту компанією KEY4 був проведений аудит процесів і їх стандартизація, продумано і реалізовано функціонал, який дозволяє істотно скоротити час на виконання багатьох завдань, налагодити комунікацію з батьками з фінансових і організаційних питань. За участю фахівців KEY4 був розроблений особистий кабінет для батьків, учнів, співробітників. Основними факторами при виборі підрядника були фінансова сторона і наявність подібного досвіду. Підтвердженням продуктивної роботи і позитивними відгуками про результати проекту стали численні відгуки батьків, які є нашими клієнтами. Дякуємо команді фахівців KEY4 за злагоджену і чітку роботу, а також за якісну технічну підтримку продукту.
Виконавчий директор
clients-imd
МЛ IMD
Замовили у компанії KEY4 аудит бази даних. З командою фахівців працювати легко і комфортно. Швидко знайшли вразливі місця, максимально оптимізували і усунули «вузькі місця», надали детальні рекомендації щодо подальших кроків для мінімізації ризиків. Якість наданих консультацій, виконаних робіт на високому професійному рівні. Однозначно компанію рекомендуємо для співпраці.
Директор
clients-savvats
САВВАТС СЕРВІСНИЙ МЕТАЛОЦЕНТР
З компанією KEY4 почали співпрацю з IT-аудиту. Перше що відразу порадувало - якісна консультація, яку зараз рідко де можна зустріти. Відповіли на всі поставлені питання зрозумілими словами і без води. Якість виконання роботи на вищому рівні, відчувається що компанія всіма способами намагається надавати вищу якість. Так само порадувала вартість послуг, отримали навіть більше, ніж заплатили. З упевненістю можемо рекомендувати KEY4, як надійних і професійних партнерів. Дякуємо компанії, будемо продовжувати співпрацювати для оптимізації і технічної підтримки IT-систем підприємства.
Директор
clients-nako
Незалежна антикорупційна комісія
ГО "Незалежна антикорупційна комісія" (НАКО) співпрацювала з KEY4 із запитом налаштування GSuite for nonprofits, а також проведення тренінгів по GSuite та Slack як для адмінів, так і для користувачів. Менеджер компанії професійно налагодив процеси, були чітки плани, терміни, очікувані результати, а комунікація була легкою. Результатом ми задоволені. Після цього отримали повний звіт щодо оплачених послуг. НАКО рекомендує компанію KEY4 і ми з ними разом продовжуємо співпрацю - навчаємось і інтегруємо Jira. Дякуємо.
Директор