ІТ-аудит і його користь для бізнесу.

ІТ-аудит і його користь для бізнесу.

Залежність бізнесу від технологій зростає в геометричній прогресії, розвиток відбувається хаотично, а часу для об’єктивного аналізу картини в цілому – не вистачає. Найчастіше компанії перевантажують себе ІТ ресурсами, і це призводить до того, що технології не приносять користь, а навпаки витягають гроші і потребують додаткових людино-годин для обслуговування. Вам цікаво дізнатися чи ефективні технології, які задіюэ ваш бізнес? Тоді ІТ-аудит – це те, що потрібно!

Для чого потрібен IT-аудит?

Перш за все, для оцінки ефективності використання IT рішень бізнесом. Фахівці знайомляться зі всім ланцюжком ІТ-витрат: на придбання та обслуговування обладнання, на утримання хостингів, серверів, ліцензій, адміністрування баз даних і т.д. Наступний крок – оцінка діяльності фахівців компанії, які займаються обслуговуванням даної сфери.

Незалежні фахівці виявляють проблемні ділянки, вказують що саме використовується неефективно і дають рекомендації щодо поліпшення, при необхідності можуть запропонувати альтернативні безкоштовні сервіси, навчання персоналу, підготовку стандарту ІТ-закупівель, допоможуть в підготовці ІТ бюджету, а також нададуть інші корисні ІТ послуги.

Коли необхідно проводити ІТ аудит?

На жаль, не все в житті можна спланувати, найчастіше до аудиту звертаються в критичних ситуаціях, коли зробили все можливе, але ІТ-процеси не дають того ефекту, який ви очікували: сайт компанії або база даних постійно «гальмують», ПК зависають, системи не синхронізуються один з одним, а для прийняття управлінських рішень не вистачає інформації.

Рекомендуємо проводити аудит не в розпал бізнес-сезону, а в період затишшя, тоді ваші співробітники зможуть приділити більше часу і це буде неоціненний внесок, адже їхні проблеми критично важливі для аналізу та розробки рекомендацій щодо змін.

Корисний ІТ-аудит при реорганізації бізнесу, коли компанія розширюється або відбувається злиття кількох компаній, варто провести аудит, який допоможе максимально ефективно розподілити навантаження в рамках нової дійсності.

Перевірка безпеки і захисту бізнес-даних – це теж відмінний привід звернутися за аудитом. Особливо гостро виникає це питання в разі будь-яких збоїв в роботі систем або зовнішній атаці на сервери компанії.

Також варто замислитися про аудит перед формуванням IT бюджету на майбутній рік, його рекомендації будуть незамінні при плануванні.

Як довго триває IT аудит?

Сам ІТ-аудит може зайняти від 2-х днів до 2-х місяців, в залежності від масштабів бізнесу. Період на впровадження рекомендацій розраховується індивідуально для кожного клієнта, найчастіше це пов’язано з готовністю самого замовника до змін. Зазвичай ми ранжуємо рекомендації аудиту за пріоритетами, розписуємо календарний план і поступально інтегруємо зміни в бізнес-процес. Такий підхід забезпечує планомірний вихід зі складних ситуацій без перевантаження в частині витрат і часу співробітників клієнта.

Фахівці компанії KEY4 проводять IT аудити як комплексно, так і частково. Просто повідомте нам, де болить! Ми проведемо аналіз, підготуємо рекомендації, а також супроводимо всі зміни, які потрібні в частині поліпшення або нормалізації ІТ-процесів вашої компанії, для цього у нас є широкий спектр послуг: ІТ-директор, ІТ-помічник, ІТ-закупник, проектний менеджмент. І інші прикладні сервіси та послуги, які допомагають нашим клієнтам в ефективному використанні IT інструментів.

Краще заздалегідь подбати про свій бізнес, ніж виправляти помилки, яких можна було б уникнути!

Щоб отримати консультацію або замовити послугу ІТ-аудиту в Києві, необхідно зателефонувати за контактними номерами, вказаними в шапці сайту або в розділі «Контакти». Також, Ви можете залишити заявку на сайті або замовити зворотній дзвінок.