JIRA & CONFLUENCE Управління проектами та завданнями

JIRA & CONFLUENCE Управління проектами та завданнями

Успішний сучасний бізнес неможливий без автоматизації процесів. Якщо ви хочете встигати все і навіть більше, то необхідно створити базу для того, щоб співробітники компанії могли оперативно взаємодіяти, а Ви, як керівник, відстежувати процеси, вносити свої корективи і забезпечити максимально безпечне середовище для зберігання документації. Широкий вибір програмного забезпечення, представлений на ринку, дозволяє створити максимально комфортне середовище для розробки проектів і їх супроводу. Найбільш популярними продуктами в даній сфері є додатки JIRA і CONFLUENCE, розроблені австралійською компанією ATLASSIAN.

Що ви отримуєте, використовуючи продукти Atlassian?

Перш за все – унікальний єдиний простір, в якому ви зможете працювати над тією кількістю проектів, що вам необхідно. Планувати, розподіляти завдання, контролювати їх виконання і випускати нові продукти з додатком JIRA набагато простіше. У свою чергу, CONFLUENCE економить ваш час на з’ясування питань, пов’язаних з документацією – тепер вирішувати всі організаційні моменти і мати доступ до всіх необхідних документів можна в зручному хмарному просторі.

JIRA – плануй, відстежуй і створюй звіти

JIRA – це інструмент для трекінгу завдань, який дозволяє відстежувати завдання за проектами в онлайн режимі і може використовуватися для прийому заявок від користувачів. Цей додаток раз і назавжди закриє необхідність в багатогодинному листуванні по e-mail або в месенджерах в спробах оптимально розподілити завдання, відстежити їх виконання і скласти зрозумілий звіт про виконані роботи.

Додаток допомагає відслідковувати динаміку роботи над проектами 24/7, планувати завдання і створювати звіти в лічені хвилини по декількох проектах одночасно. Наявність різних додаткових плагінів дозволяє розширювати функціонал JIRA під потреби окремого напряму або бізнесу в цілому. Цей продукт може використовуватися практично в будь-якому виді бізнесу, де є проектна діяльність і потрібна колаборація декількох фахівців.

CONFLUENCE – зберігайте дані і керуйте ними безпечно

CONFLUENCE – ідеальний інструмент для організації роботи команди. Завдяки цьому продукту можна створювати документи, обмінюватися даними, створювати примітки, шаблони, додавати мультимедійний контент. По суті, це корпоративне сховище – єдине поле для зберігання даних про проект і необмежені можливості для створення корпоративних вікі-порталів. Функціонал CONFLUENCE дозволяє організувати максимально якісну роботу над проектами, скоротивши час на зайву комунікацію.

Переваги використання JIRA & CONFLUENCE очевидні:

  • прозора ліцензійна політика;
  • можливість адаптації під вимоги замовника;
  • можливість розширення функціоналу через додаткові плагіни;
  • універсальність – широкий спектр можливостей для будь-якого виду бізнесу.
  • безпечне зберігання проектної документації;
  • оптимальне середовище для спільної роботи з завданнями і документами;
  • легкість обміну інформацією між співробітниками.

Описані додатки можуть бути інтегровані між собою, що забезпечить автоматичне зв’язування задач з JIRA з проектною документацією в CONFLUENCE і дозволить створити єдину базу завдань компанії.

Команда KEY4 готова зробити роботу своїх клієнтів простіше, інтегрувавши топові продукти ATLASSIAN. Фахівці компанії проконсультують з усіх напрямків роботи продуктів, підберуть конфігурації на вимогу і з урахуванням бюджету, супроводжуватимуть операції з купівлі пакетних пропозицій, інтегрують їх, налаштують хмару для розміщення та здійснять повний цикл підтримки. Щасливому володареві продуктів JIRA і CONFLUENCE залишиться лише оцінити результат роботи і розпочати розробку нових програмних продуктів.

Щоб отримати консультацію або замовити один з продуктів JIRA або CONFLUENCE в Києві або по Україні, необхідно зателефонувати за контактними номерами, вказаними в шапці сайту або в розділі «Контакти». Також, Ви можете залишити заявку на сайті або замовити зворотній дзвінок.