Міграція в хмару

Під перенесенням інфраструктури в хмару мається на увазі переміщення даних, програм і компонентів (які базуються всередині підприємства на серверах) в хмарну інфраструктуру.

Фахівці KEY4 мігрують інформаційно-технологічну базу в хмару з різних конфігурацій і систем, згідно потребам і побажанням замовника.

Варіанти міграції в хмару

Міграція в хмару часто стає для компаній перепоною. Щоб максимально комфортно пройти цей етап, давайте розберемося, які існують види міграції:

 • P2V (він же «Physical to Virtual») – з назви зрозуміло, що це перенесення сервера фізичного у віртуальний. Підходить компаніям, які активно працюють виключно з фізичними серверами, але для оптимізації витрат на обслуговування і руху «в ногу з часом», мають бажання віртуалізувати інфраструктуру зберігання баз даних.
 • P2C (він же «Physical to Cloud») – перенесення фізичного сервера безпосередньо в «хмару». Даний варіант міграції підходить компаніям, які стоять на роздоріжжі: чи то купити сервер, чи то почати працювати в хмарі.
 • V2V (він же «Virtual to Virtual») – міграція між декількома віртуальними серверами може знадобитися при вирішенні перенесення інфраструктури в хмару. Даний варіант є раціональним у разі, коли можливості і стандарти одного віртуального сервера перестали задовольняти потреби клієнта.
 • V2C (він же «Virtual to Cloud») – перенесення віртуального сервера в «хмару» – логічний перехід для компаній, які йдуть в ногу з часом.

Процес умовно ділиться на два етапи. Залежно від масштабів бізнесу можна вибрати поступову або швидку міграцію. У чому різниця:

 • Поступова міграція. Підходить для великих компаній з сильно розгалуженою інфраструктурою. Процес вимагає деяких витрат часу. Складається дорожня карта, в якій зазначаються пріоритети перенесення – сервіси критичного значення і другорядні.
 • Швидка міграція в хмару протягом декількох діб. Варіант для малого і середнього бізнесу. Процедура передбачає перенесення всієї інфраструктури без складання дорожньої карти.

Переваги міграції інфраструктури в хмару

Перенесення сервера або інфраструктури в хмару проводиться з метою отримання унікальних конкурентних переваг.

 1. Забезпечення масштабованості.
 2. Прискорення виведення продуктів на ринок.
 3. Збереження безперервності бізнесу.
 4. Зниження обсягу споживаних ресурсів і підвищення результативності.
 5. Безпека. Міграція в хмару забезпечує програмним рішенням високу ступінь захисту даних, додатків і компонентів.
 6. Економія. Відсутність потреби в дорогому обладнанні – для роботи в хмарі потрібен лише комп’ютер з доступом в інтернет. Оплата ресурсів проводиться за фактичним споживанням, що скорочує витрати.

Навіщо бізнесу потрібна міграція в хмару

Переваги хмарних сервісів перед традиційною інфраструктурою фізичних серверів призводять до активної інтеграції хмари в процеси бізнесу. Технології гарантують доступність, безпеку зберігання даних і продуктивність.

Бізнес-дані розміщені у віддаленому дата-центрі, забезпечує збереження, юридичний та фізичний захист. А також доступність даних в тому числі, в моменти пікових навантажень. Розвиваючись, таку інфраструктуру легко розширити і привести до стану, який відповідає потребам бізнесу.

План перенесення IT-інфраструктури в хмару

Перед початком міграції потрібно визначити модель хмари, з урахуванням можливостей реалізації безперервності, масштабів і вимог бізнесу до IT:

 1. Публічна хмара: модель, при якій дані зберігаються в одній великій хмарі провайдера з інформацією інших підприємств, при цьому вони захищені від стороннього доступу. Плюси: доступність, простота використання, швидкий старт і масштабування.
 2. Приватна хмара: модель, при якій всі віртуальні ресурси розташовані на фізичному сервері, який належить або орендується замовником. Плюси: абсолютний контроль зберігання даних, ізольованість.
 3. Гібридна хмара: симбіоз попередніх двох моделей, при якому частина даних розміщується у приватній хмарі, а частина – в публічній. Дана IT-модель допоможе знизити витрати і підвищити рівень безпеки зберігання інформації. Плюси: просте масштабування, при неполадках у провайдера, у вас зберігається доступ до приватної хмари, додаткова технічна підтримка провайдера.

Після того, як обрали модель хмари, вас чекають наступні етапи міграції:

 1. Складання дорожньої карти перенесення ІТ-інфраструктури. Може проводитися інвентаризація (аудит): оцінка засобів переїзду, нюансів архітектури системи, обсяг даних, сервісів. Інженери визначають проблемні ділянки, розробляють канали захисту і зв’язку.
 2. Створення платформи в хмарі.
 3. Тестове перенесення ІТ інфраструктури, виправлення помилок, що виникли в ході міграції, а також обов’язкова перевірка «хмари» на відповідність продуктивності ресурсів.
 4. Старт системи в хмарі.

Вартість міграції в хмару в Києві

Ціна перенесення даних в хмару визначається в залежності від масштабів організації і складності інформаційно-технологічної інфраструктури. Для розрахунку точної вартості послуги заповніть – «ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ» на сайті і дочекайтеся дзвінка консультанта.

Перенесення ІТ інфраструктури від KEY4: чому варто звернутися до нас

Спираючись на багаторічний досвід, наші інженери розробили комплексний і перевірений підхід до перенесення робочих навантажень в хмару, щоб клієнти могли швидко отримати переваги для власного бізнесу.

Реалізація проекту здійснюється в короткі терміни. Під час робіт всі бізнес-додатки залишаються доступними – на фізичному сервері. Після завершення процесу, клієнт може замовити технічну підтримку KEY4, яка гарантує стабільність роботи і цілодобовий моніторинг сервісів.

Залишилися питання? Задайте їх нашим менеджерам, зателефонувавши за телефонами, вказаними на сайті, або замовивши зворотний дзвінок. Надаємо послуги в Києві та по всій Україні. 

Читати повністю

Як ми працюємо?

Отримуємо заявку
Вивчаємо завдання
Складаємо план
Реалізуємо проект
Супроводжуємо рішення

FAQ

Міграція даних в хмару забезпечує їх збереження, юридичний та фізичний захист, а також доступність в моменти пікових навантажень. Згодом, таку інфраструктуру легко розширити і привести до стану, що відповідає потребам бізнесу.

Процес перенесення складається з: вибору моделі хмари, згідно масштабам і потребам бізнесу; створення платформи; складання дорожньої карти; тестовий запуск (в ході якого хмара перевіряється на відповідність продуктивності ресурсів, при необхідності виправлення помилок, які потенційно можуть виникнути в ході міграції); запуск системи в хмарі.

Вартість перенесення даних в хмару визначається індивідуально, залежно від масштабів організації і складності ІТ інфраструктури.

Чому нам довіряють?

+
Лет
опыта
Закрито
угод
Інтегровано
ІТ-рішень
Сервісів
в підтримці
Реалізовано
проектів

Відгуки клієнтів

logo-client-kredobank
KredoBank
Від імені АТ «Кредобанк» та від себе особисто висловлюю керівництву компанії KEY4 та безпосередньо Едуарду Танасу щиру вдячність та повагу за співпрацю та створені умови дослідження функціоналу Confluence Atlassian, ІТ консалтингу та інтеграції Confluence Atlassian. Щиро бажаємо Вам багато зацікавленої аудиторії, успіхів, наснаги та нових звершень у Вашій справі!
Директор Департаменту управління процесами
clients-ai
Академія Інтелекта
Дякуємо, компанії KEY4 за технічну та ІТ підтримку нашої школи. Вони нам дуже допомогли в перехідному періоді: перенесли бухгалтерське ПЗ і бази даних в хмару, допомогли розібратися бухгалтеру як працювати на віртуальному сервері. Також ми зверталися в компанію за допомогою з проектування та налаштування мережі - їх фахівці істотно поліпшили стабільність роботи мережі та інтернету в школі, і, в процесі, навіть допомогли продати непотрібну для школи техніку. Ми рекомендуємо компанію KEY4, як надійного ІТ і технічного підрядника.
Директор
clients-idealist
Idealist
Запустити точку продажу з нуля виявилося не так просто, як ми спочатку планували. Тому партнерство з KEY4 було дуже своєчасним і корисним для нас. Придбання обладнання, монтаж мережі і підключення всієї техніки пройшли гладко. Хлопці взяли на себе спілкування з підрядниками, все проконтролювали, і ми змогли запуститися в термін. Окрема подяка, за вміння працювати в стислі терміни, тому що дата відкриття була призначена заздалегідь і у нас був дедлайн, який без допомоги фахівців KEY4 був би не реальний.
Директор
clients-turbina
Боулінг-клуб Турбіна
Дякуємо компанії KEY4 за якісно виконану роботу, результатом якої стала синхронізація ряду систем. Це істотно заощадило час на обробку даних нашими співробітниками. Ніякої додаткової інформації вводити тепер не потрібно. Розробка внутрішнього API дуже нам допомогла. Завдання техпідтримки завжди виконуються оперативно і злагоджено.
Виконавчий директор
clients-fleet5
FLEET5
За час співпраці нам були надані такі послуги як: консалтинг, іт-закупівлі, послуги техпідтримки і проектний менеджмент, які ми використовуємо по сьогоднішній день в разі потреби. Глибоке знання ІТ можливостей бізнесу, партнерський підхід, гнучке ціноутворення та системний підхід до вирішення завдань - відмінні риси команди KEY4.
Директор
clients-djumbo
Боулінг-клуб Джамбо
Дякую фахівцям компанії KEY4 за високу якість наданих послуг в рамках супроводу проекту оптимізації роботи нашого клубу. У числі послуг компанії хочу виділити послугу ІТ-закупник, якою ми скористалися з метою підбору, закупівлі нового обладнання і продажу непотрібного. Хочу відзначити раціональність фахівців в плануванні ІТ-витрат в інтересах клієнта. Окрема подяка співробітникам техпідтримки користувачів за злагоджену і чітку роботу. Для нас вкрай важливо мати таких партнерів, як KEY4.
Керуючий
clients-realy
Типографія РЕАЛІ
Довго користувалися послугами приходящого адміністратора, але, після злому бази даних облікової системи, зрозуміли, що треба щось міняти. Звернулися в KEY4 за рекомендацією для комплексного обслуговування ІТ-структури. Фахівці компанії виконали перенастроювання ІТ-ресурсів і перенесення наших серверів в дата-центр. Також скористалися послугою ІТ-закупник, що допомогло нам реалізувати непотрібну техніку і закупити нову. Дякуємо вам за якісну роботу, оперативність у вирішенні наших завдань. Рекомендуємо компанію KEY4, як надійного партнера.
Директор
clients-lavina
РЦ "Лавіна"
Хочемо висловити подяку фахівцям KEY4 за надання послуги створення "ІТ-інфраструктури під ключ". Командою було здійснено запуск більшості напрямків торгового центру з нуля. Були оптимізовані витрати на закупівлю обладнання. В результаті проведеного проекту фахівцями KEY4 був отриманий максимально автоматизований торгово-розважальний комплекс. Дякуємо проектній команді за відмінний результат, а також продовжуємо плідну співпрацю!
Виконавчий директор
clients-athens
ПШ Афіни
Відкриття нової школи поставило перед керівництвом серйозне завдання: необхідно було з нуля запустити ключові бізнес-процеси, для чого потрібно було провести ІТ-закупівлі, монтажні роботи, установлення, налагодження та роботу з подальшою техпідтримкою інфраструктури. Команда KEY4 реалізувала проект, починаючи з підбору обладнання, закінчуючи впровадженням та технічною підтримкою апаратних засобів і програмного забезпечення. Одним з визначальних чинників при виборі ІТ-компанії були вигідні фінансові умови і чітке проведення запланованих робіт. Дякуємо, колективу KEY4, за надану комплексну послугу з відкриття нової шкільної площадки, за вирішення всіх технічних, організаційних і, до того ж, «паперових» запитань, яких було б вкрай багато, звернися ми до різних постачальникам ІТ-послуг, то результат був б не таким передбачуваним і якісним.
Директор
clients-atilla
РВК Атілла
При проведенні реструктуризації компанії було прийнято рішення про передачу ІТ-задач на аутсорс. Першим позитивним досвідом роботи з KEY4 була перенастроювання і організація роботи IT інфраструктури. Роботи були проведені швидко, технічно і майже непомітно для нас. Далі йшов досвід з техпідтримки: завдання користувачів вирішувалися швидше і якісніше, були визначені і оперативно виправлені системні помилки, запропоновані нестандартні рішення, які усунули багато проблем. Нам підібрали оптимальний пакет послуг, яким ми користуємося на умовах щомісячної оплати, при виникненні нештатних ситуацій, ми можемо завмовити додаткові послуги і оплатити їх окремо, тільки тоді, коли вони дійсно потрібні. Ми рекомендуємо KEY4 як відповідального постачальника послуг, який працює в інтересах і на користь бізнесу.
Директор
clients-dila
МЛ Діла
За 9 років плідної співпраці з компанією KEY4 було реалізовано безліч цікавих проектів, які допомагають розвиватися бізнесу МЛ ДІЛА. За сприяння фахівців KEY4: автоматизовані більше 150 точок мережі МЛ ДІЛА; розроблені модулі синхронізації з виробничими програмними комплексами; створена система для управління лабораторними проектами, що дозволяє відстежувати і збирати результати досліджень у відповідні друковані форми. Завдяки злагодженій роботі співробітників МЛ ДІЛА і компанії KEY4 створені ефективні продукти, які успішно проходили тестування в ході зовнішніх аудитів. В процесі спільної роботи компанія KEY4 зарекомендувала себе як надійний і відповідальний діловий партнер з чітким виконанням взятих зобов'язань і гнучким підходом до вирішення завдань з урахуванням інтересів всіх сторін. Дякуємо колективу компанії KEY4 за індивідуальний підхід, швидке реагування на критичні ситуації, ініціативу і професійну відповідальність. МЛ ДІЛА і далі розраховує на підтримку KEY4 в частині консалтингу та розробки.
ІТ-Директор
clients-athens
ПШ Афіни
До наших IT-партнерів ми звернулися із запитом про створення ПЗ для автоматизації основного і допоміжних бізнес-процесів школи під специфіку бізнес-моделі нашого бізнесу. В рамках цього проекту компанією KEY4 був проведений аудит процесів і їх стандартизація, продумано і реалізовано функціонал, який дозволяє істотно скоротити час на виконання багатьох завдань, налагодити комунікацію з батьками з фінансових і організаційних питань. За участю фахівців KEY4 був розроблений особистий кабінет для батьків, учнів, співробітників. Основними факторами при виборі підрядника були фінансова сторона і наявність подібного досвіду. Підтвердженням продуктивної роботи і позитивними відгуками про результати проекту стали численні відгуки батьків, які є нашими клієнтами. Дякуємо команді фахівців KEY4 за злагоджену і чітку роботу, а також за якісну технічну підтримку продукту.
Виконавчий директор
clients-imd
МЛ IMD
Замовили у компанії KEY4 аудит бази даних. З командою фахівців працювати легко і комфортно. Швидко знайшли вразливі місця, максимально оптимізували і усунули «вузькі місця», надали детальні рекомендації щодо подальших кроків для мінімізації ризиків. Якість наданих консультацій, виконаних робіт на високому професійному рівні. Однозначно компанію рекомендуємо для співпраці.
Директор
clients-savvats
САВВАТС СЕРВІСНИЙ МЕТАЛОЦЕНТР
З компанією KEY4 почали співпрацю з IT-аудиту. Перше що відразу порадувало - якісна консультація, яку зараз рідко де можна зустріти. Відповіли на всі поставлені питання зрозумілими словами і без води. Якість виконання роботи на вищому рівні, відчувається що компанія всіма способами намагається надавати вищу якість. Так само порадувала вартість послуг, отримали навіть більше, ніж заплатили. З упевненістю можемо рекомендувати KEY4, як надійних і професійних партнерів. Дякуємо компанії, будемо продовжувати співпрацювати для оптимізації і технічної підтримки IT-систем підприємства.
Директор
clients-nako
Незалежна антикорупційна комісія
ГО "Незалежна антикорупційна комісія" (НАКО) співпрацювала з KEY4 із запитом налаштування GSuite for nonprofits, а також проведення тренінгів по GSuite та Slack як для адмінів, так і для користувачів. Менеджер компанії професійно налагодив процеси, були чітки плани, терміни, очікувані результати, а комунікація була легкою. Результатом ми задоволені. Після цього отримали повний звіт щодо оплачених послуг. НАКО рекомендує компанію KEY4 і ми з ними разом продовжуємо співпрацю - навчаємось і інтегруємо Jira. Дякуємо.
Директор