Монтаж і налаштування локальної мережі

Складно уявити сучасний офіс без обладнання з доступом в інтернет. На сьогоднішній день існує кілька способів установки мережі між комп’ютерами. Комусь підійде Wi-Fi рішення, але що як це величезне виробництво, де потрібно забезпечити безперебійну роботу комп’ютерних систем всіх співробітників, а також швидкий обмін даними? В цьому випадку допоможе якісно спроектована і налаштована локальна мережа.

Інженери компанії KEY4 мають більше 10 років досвіду проектування і налаштування кабельних систем. Залежно від потреб бізнесу і вимог клієнта, наші фахівці допоможуть вам максимально швидко і якісно провести проектування та монтаж локальної мережі.

Переваги монтажу локальної мережі в офісі

Використання локальної мережі в офісі відкриває масу переваг і перспектив: швидкий обмін даними будь-якого формату і розміру, можливість підключати необмежену кількість комп’ютерів і багато іншого:

 • Дозволяє створити спільний робочій простір;
 • Організувати безпечний і якісний зв’язок між усіма пристроями в мережі або окремими групами;
 • Кількість робочих комп’ютерів підприємства і техніки, які можуть бути підключені до мережі, необмежена;
 • Дозволяє користуватися мережевими ресурсами, в тому числі принтерами та іншим мережевим обладнанням;
 • Обмін файлами між користувачами на максимальній швидкості. При цьому швидкий обмін можливий не тільки текстовими документами, але і мультимедійними файлами;
 • Дає можливість інтегрувати системи резервного копіювання для всієї компанії, тим самим підвищивши безпеку даних компанії.

Налаштування локальної мережі і види монтажних робіт

Ви чітко вирішили, що будете проектувати і налаштовувати локальну мережу на виробництві або в офісі? Тоді не буде зайвим дізнатися, які види робіт включає підключення та налаштування локальної мережі:

 • Монтаж кабель-трас, а також проведення каналів;
 • Монтаж активного і пасивного мережевого обладнання;
 • Установка розеток, патч-панелей;
 • Комутація роутерів, свічів і патч панелей;
 • Налаштування прав доступу і правил роботи всередині мережі;
 • Налаштування роботи локальної мережі;
 • Проведення тестів на проникнення і безпеку мережі.

Прокладка кабелю – відкритий або внутрішній спосіб

Зазвичай, вид прокладки кабелю багато в чому залежить від кваліфікації виконавця, а також його сумлінності. Більшість компаній вибирають простий відкритий спосіб прокладки. Він має масу переваг, серед яких швидкість монтажу і простота заміни або ремонту. З іншого боку, кабель весь час на виду, тому нікому не складе труднощів його пошкодити. В результаті, робота всієї системи буде припинена.

Внутрішній спосіб прокладки більш надійний, але вимагає попередніх робіт, а також додаткових витрат. При цьому кабель прихований, його складно перерізати або витягти.

Якщо для монтажу комп’ютерних мереж потрібне надійне рішення, але при цьому швидке, підійде варіант з використанням короба. Детальніше про способи проектування вам розповість наш фахівець, коли детальніше ознайомиться з об’єктом.

Чому вам варто замовити монтаж та налагодження локальної мережі в компанії KEY4?

Наша команда інженерів завжди дуже ретельно підходить до кожного клієнта. Ми детально вивчаємо об’єкт, спілкуємося з клієнтом, дізнаємося його цілі й потреби. Людське ставлення і якісне обслуговування – цінності нашої компанії, яким ми слідуємо більше 10 років.

 • Враховуємо потреби клієнта;
 • Проводимо монтаж у зручний для клієнта час;
 • У монтажі беруть участь тільки досвідчені інженери – фахівці своєї справи;
 • Надаємо всю технічну документацію по закінченню монтажу;
 • Стислі терміни реалізації проекту монтажу;
 • Висока якість монтажу і налаштування мережі;
 • Гарантійне обслуговування на всі наші роботи;
 • Навчаємо ваших співробітників правилам експлуатації локальної мережі.

Більш детальну інформацію про ціну на монтаж локальної мережі ви можете отримати за телефоном +38(044)-333-71-87. Дзвоніть прямо зараз! Надаємо послуги в Києві та по всій Україні.

Читати повністю

Як ми працюємо?

Отримуємо заявку
Вивчаємо завдання
Складаємо план
Реалізуємо проект
Супроводжуємо рішення

FAQ

На швидкість монтажу впливає ступінь готовності і складність прокладки кабелю в приміщенні. У разі, якщо потрібно прокласти кабель між кабінетами в зданому і готовому до експлуатації приміщенні, термін виконання може бути до 1 дня, в інших випадках потрібне обстеження об’єкта.

В дану послугу входить весь комплекс робіт від проектування мережі, прокладання кабель трас, до складання технічної документації і повного запуску всієї системи. Готове рішення під ключ.

Ціна монтажу локальної мережі залежить від розмірів об’єкта, кількості техніки, що підключається, і користувачів, швидкості роботи і вимог клієнта. Перед початком робіт ми завжди узгоджуємо рамки бюджету, щоб клієнт знав на яку суму розраховувати.

Якщо у вас вже прокладена локальна мережа і потрібне її налаштування, вам достатньо зателефонувати за номером +38-(044)-333-71-87 і викликати нашого фахівця на об’єкт. Оцінивши масштаб роботи, наш інженер назве реальну вартість налаштування локальної мережі.

Чому нам довіряють?

+
Лет
опыта
Закрито
угод
Інтегровано
ІТ-рішень
Сервісів
в підтримці
Реалізовано
проектів

Відгуки клієнтів

logo-client-kredobank
KredoBank
Від імені АТ «Кредобанк» та від себе особисто висловлюю керівництву компанії KEY4 та безпосередньо Едуарду Танасу щиру вдячність та повагу за співпрацю та створені умови дослідження функціоналу Confluence Atlassian, ІТ консалтингу та інтеграції Confluence Atlassian. Щиро бажаємо Вам багато зацікавленої аудиторії, успіхів, наснаги та нових звершень у Вашій справі!
Директор Департаменту управління процесами
clients-ai
Академія Інтелекта
Дякуємо, компанії KEY4 за технічну та ІТ підтримку нашої школи. Вони нам дуже допомогли в перехідному періоді: перенесли бухгалтерське ПЗ і бази даних в хмару, допомогли розібратися бухгалтеру як працювати на віртуальному сервері. Також ми зверталися в компанію за допомогою з проектування та налаштування мережі - їх фахівці істотно поліпшили стабільність роботи мережі та інтернету в школі, і, в процесі, навіть допомогли продати непотрібну для школи техніку. Ми рекомендуємо компанію KEY4, як надійного ІТ і технічного підрядника.
Директор
clients-idealist
Idealist
Запустити точку продажу з нуля виявилося не так просто, як ми спочатку планували. Тому партнерство з KEY4 було дуже своєчасним і корисним для нас. Придбання обладнання, монтаж мережі і підключення всієї техніки пройшли гладко. Хлопці взяли на себе спілкування з підрядниками, все проконтролювали, і ми змогли запуститися в термін. Окрема подяка, за вміння працювати в стислі терміни, тому що дата відкриття була призначена заздалегідь і у нас був дедлайн, який без допомоги фахівців KEY4 був би не реальний.
Директор
clients-turbina
Боулінг-клуб Турбіна
Дякуємо компанії KEY4 за якісно виконану роботу, результатом якої стала синхронізація ряду систем. Це істотно заощадило час на обробку даних нашими співробітниками. Ніякої додаткової інформації вводити тепер не потрібно. Розробка внутрішнього API дуже нам допомогла. Завдання техпідтримки завжди виконуються оперативно і злагоджено.
Виконавчий директор
clients-fleet5
FLEET5
За час співпраці нам були надані такі послуги як: консалтинг, іт-закупівлі, послуги техпідтримки і проектний менеджмент, які ми використовуємо по сьогоднішній день в разі потреби. Глибоке знання ІТ можливостей бізнесу, партнерський підхід, гнучке ціноутворення та системний підхід до вирішення завдань - відмінні риси команди KEY4.
Директор
clients-djumbo
Боулінг-клуб Джамбо
Дякую фахівцям компанії KEY4 за високу якість наданих послуг в рамках супроводу проекту оптимізації роботи нашого клубу. У числі послуг компанії хочу виділити послугу ІТ-закупник, якою ми скористалися з метою підбору, закупівлі нового обладнання і продажу непотрібного. Хочу відзначити раціональність фахівців в плануванні ІТ-витрат в інтересах клієнта. Окрема подяка співробітникам техпідтримки користувачів за злагоджену і чітку роботу. Для нас вкрай важливо мати таких партнерів, як KEY4.
Керуючий
clients-realy
Типографія РЕАЛІ
Довго користувалися послугами приходящого адміністратора, але, після злому бази даних облікової системи, зрозуміли, що треба щось міняти. Звернулися в KEY4 за рекомендацією для комплексного обслуговування ІТ-структури. Фахівці компанії виконали перенастроювання ІТ-ресурсів і перенесення наших серверів в дата-центр. Також скористалися послугою ІТ-закупник, що допомогло нам реалізувати непотрібну техніку і закупити нову. Дякуємо вам за якісну роботу, оперативність у вирішенні наших завдань. Рекомендуємо компанію KEY4, як надійного партнера.
Директор
clients-lavina
РЦ "Лавіна"
Хочемо висловити подяку фахівцям KEY4 за надання послуги створення "ІТ-інфраструктури під ключ". Командою було здійснено запуск більшості напрямків торгового центру з нуля. Були оптимізовані витрати на закупівлю обладнання. В результаті проведеного проекту фахівцями KEY4 був отриманий максимально автоматизований торгово-розважальний комплекс. Дякуємо проектній команді за відмінний результат, а також продовжуємо плідну співпрацю!
Виконавчий директор
clients-athens
ПШ Афіни
Відкриття нової школи поставило перед керівництвом серйозне завдання: необхідно було з нуля запустити ключові бізнес-процеси, для чого потрібно було провести ІТ-закупівлі, монтажні роботи, установлення, налагодження та роботу з подальшою техпідтримкою інфраструктури. Команда KEY4 реалізувала проект, починаючи з підбору обладнання, закінчуючи впровадженням та технічною підтримкою апаратних засобів і програмного забезпечення. Одним з визначальних чинників при виборі ІТ-компанії були вигідні фінансові умови і чітке проведення запланованих робіт. Дякуємо, колективу KEY4, за надану комплексну послугу з відкриття нової шкільної площадки, за вирішення всіх технічних, організаційних і, до того ж, «паперових» запитань, яких було б вкрай багато, звернися ми до різних постачальникам ІТ-послуг, то результат був б не таким передбачуваним і якісним.
Директор
clients-atilla
РВК Атілла
При проведенні реструктуризації компанії було прийнято рішення про передачу ІТ-задач на аутсорс. Першим позитивним досвідом роботи з KEY4 була перенастроювання і організація роботи IT інфраструктури. Роботи були проведені швидко, технічно і майже непомітно для нас. Далі йшов досвід з техпідтримки: завдання користувачів вирішувалися швидше і якісніше, були визначені і оперативно виправлені системні помилки, запропоновані нестандартні рішення, які усунули багато проблем. Нам підібрали оптимальний пакет послуг, яким ми користуємося на умовах щомісячної оплати, при виникненні нештатних ситуацій, ми можемо завмовити додаткові послуги і оплатити їх окремо, тільки тоді, коли вони дійсно потрібні. Ми рекомендуємо KEY4 як відповідального постачальника послуг, який працює в інтересах і на користь бізнесу.
Директор
clients-dila
МЛ Діла
За 9 років плідної співпраці з компанією KEY4 було реалізовано безліч цікавих проектів, які допомагають розвиватися бізнесу МЛ ДІЛА. За сприяння фахівців KEY4: автоматизовані більше 150 точок мережі МЛ ДІЛА; розроблені модулі синхронізації з виробничими програмними комплексами; створена система для управління лабораторними проектами, що дозволяє відстежувати і збирати результати досліджень у відповідні друковані форми. Завдяки злагодженій роботі співробітників МЛ ДІЛА і компанії KEY4 створені ефективні продукти, які успішно проходили тестування в ході зовнішніх аудитів. В процесі спільної роботи компанія KEY4 зарекомендувала себе як надійний і відповідальний діловий партнер з чітким виконанням взятих зобов'язань і гнучким підходом до вирішення завдань з урахуванням інтересів всіх сторін. Дякуємо колективу компанії KEY4 за індивідуальний підхід, швидке реагування на критичні ситуації, ініціативу і професійну відповідальність. МЛ ДІЛА і далі розраховує на підтримку KEY4 в частині консалтингу та розробки.
ІТ-Директор
clients-athens
ПШ Афіни
До наших IT-партнерів ми звернулися із запитом про створення ПЗ для автоматизації основного і допоміжних бізнес-процесів школи під специфіку бізнес-моделі нашого бізнесу. В рамках цього проекту компанією KEY4 був проведений аудит процесів і їх стандартизація, продумано і реалізовано функціонал, який дозволяє істотно скоротити час на виконання багатьох завдань, налагодити комунікацію з батьками з фінансових і організаційних питань. За участю фахівців KEY4 був розроблений особистий кабінет для батьків, учнів, співробітників. Основними факторами при виборі підрядника були фінансова сторона і наявність подібного досвіду. Підтвердженням продуктивної роботи і позитивними відгуками про результати проекту стали численні відгуки батьків, які є нашими клієнтами. Дякуємо команді фахівців KEY4 за злагоджену і чітку роботу, а також за якісну технічну підтримку продукту.
Виконавчий директор
clients-imd
МЛ IMD
Замовили у компанії KEY4 аудит бази даних. З командою фахівців працювати легко і комфортно. Швидко знайшли вразливі місця, максимально оптимізували і усунули «вузькі місця», надали детальні рекомендації щодо подальших кроків для мінімізації ризиків. Якість наданих консультацій, виконаних робіт на високому професійному рівні. Однозначно компанію рекомендуємо для співпраці.
Директор
clients-savvats
САВВАТС СЕРВІСНИЙ МЕТАЛОЦЕНТР
З компанією KEY4 почали співпрацю з IT-аудиту. Перше що відразу порадувало - якісна консультація, яку зараз рідко де можна зустріти. Відповіли на всі поставлені питання зрозумілими словами і без води. Якість виконання роботи на вищому рівні, відчувається що компанія всіма способами намагається надавати вищу якість. Так само порадувала вартість послуг, отримали навіть більше, ніж заплатили. З упевненістю можемо рекомендувати KEY4, як надійних і професійних партнерів. Дякуємо компанії, будемо продовжувати співпрацювати для оптимізації і технічної підтримки IT-систем підприємства.
Директор
clients-nako
Незалежна антикорупційна комісія
ГО "Незалежна антикорупційна комісія" (НАКО) співпрацювала з KEY4 із запитом налаштування GSuite for nonprofits, а також проведення тренінгів по GSuite та Slack як для адмінів, так і для користувачів. Менеджер компанії професійно налагодив процеси, були чітки плани, терміни, очікувані результати, а комунікація була легкою. Результатом ми задоволені. Після цього отримали повний звіт щодо оплачених послуг. НАКО рекомендує компанію KEY4 і ми з ними разом продовжуємо співпрацю - навчаємось і інтегруємо Jira. Дякуємо.
Директор