Монтаж структурованих кабельних систем (СКС)

За допомогою структурованої кабельної системи вдається об’єднати в єдиний комплекс телефони, комп’ютери, периферійне обладнання. Телекомунікаційна інфраструктура забезпечує передачу сигналів всіх типів. СКС – це альтернатива застарілої зв’язки з використанням телефонної та комп’ютерної мережі.

Алгоритм дії простий: технологія інтегрована, тому можна проводити необхідне налаштування для кількох поколінь обладнання. СКС поєднує високий рівень надійності, тривалий термін експлуатації і якість передачі даних. Головна умова для стабільної роботи елементів – вибір оптимальних проектних рішень і грамотний монтаж.

Основні функції і завдання СКС

Технологія охоплює простір і об’єднує вузли будівлі в єдиний інфраструктурний комплекс:

 • оргтехніка;
 • відеоспостереження;
 • датчики сигналізації (охоронної та пожежної);
 • комутаційний блок.

Монтаж СКС вирішує комплекс виробничих завдань:

 • Маркування кабелю за єдиним зразком уніфікує систему. Дозволяє впорядкувати, а також систематизувати мережі підприємства до загального модуля з єдиним комплексом інструментів управління.
 • Створюється єдина мережа – де передаються всі типи сигналів: відео, аудіо, інформаційний, тощо.
 • Інтеграція і можливість підключення всіх типів обладнання незалежно від виробника.
 • Зниження витрат на адміністрування мереж.

Раніше цей пул завдань вирішувався тільки частково за допомогою інтеграції телефонних і комп’ютерних мереж. Метод використовується і зараз, але так як він не призначений для вирішення подібних питань, то налаштування менш гнучкі, а рішення фундаментальних завдань відбувається частково. Особливо в сегменті масштабування і розширення функціоналу.

У порівнянні із застарілою моделлю, монтаж структурованих кабельних систем має низку переваг:

 • Пролонгований термін експлуатації.
 • Можливість індивідуальних налаштувань з урахуванням потреб конкретного користувача.
 • Передбачена передача всіх типів даних.
 • Швидкість обробки інформації підвищена – до 10 Гб/с в інформаційних програмах.
 • Можуть комбінуватися елементами різних виробників.
 • Дає можливість взаємодіяти різним поколінням мереж.
 • Впроваджено кілька типів передавального середовища: оптоволокно, коаксіальний кабель, UTP.
 • Без додаткових витрат проводиться зміна схем підключення.
 • Економічніше в експлуатації: локальне виявлення дефектів і поломок за рахунок модульної системи.

Впровадження СКС скорочує експлуатаційні витрати, підвищує якість, продуктивність, а також швидкість і рівень безпеки передачі даних всіх типів. Це істотно поліпшить взаємодію структурних відділів і надає позитивний ефект у якості і швидкості роботи в компанії.

Складові структурованих кабельних систем

Залежно від типу підприємства, необхідний комплекс елементів може відрізнятися. Але в стандартизованій версії можна виділити головні складові підсистеми:

 1. Зовнішніх магістралей.
 2. Комутаційної.
 3. Внутрішніх магістралей.
 4. Робочого місця.

Етапи монтажу

Прокладка СКС – це поетапний монтаж елементів підсистеми. До складу обладнання входить:

 1. Комутаційна панель – конструкція, де розташовуються сполучні роз’єми і контакти для фіксації кабелю. Кросові панелі відрізняються за низкою параметрів: екранування, типу роз’єму, кількість портів, метод кріплення елементів. Вибір патч-панелей визначається завданнями, які стоять перед СКС.
 2. Кабелі різного типу для підсистем внутрішніх, зовнішніх і горизонтальних магістралей: UTP, FTP, оптичний, коаксіальний.
 3. Пасивне комутаційне обладнання – муфти, телекомунікаційні, інформаційні розетки, з’єднувальні роз’єми, точки переходу, сплайси.

Для якісного результату необхідно зважено підходити до укладання. Процес монтажу відбувається у 3 етапи:

 1. Проектування – фахівець створює попередній проект розводки інженерних комунікацій, визначає зону технічного приміщення і вузли. Проект виконується відповідно до стандартів і узгоджується з замовником.
 2. Монтаж системи – безпосередньо роботи по встановленню обладнання. Процедура складається з трьох етапів: фіксування і протяжка кабелю в спеціалізованих каналах, монтаж комутаційних панелей, підключення вилок роз’ємів до розеток.
 3. Тестування – пуско-оцінний комплекс заходів, покликаний перевірити стабільність роботи в цілому і окремих елементів системи. Запуск в роботу проводиться тільки після комплексного тестування кабельної системи структурованого типу.

СКС – це ядро ​​мережі для передачі даних на підприємствах різного типу. Від виваженості проекту і добре спланованої топології залежить експлуатація і стабільність роботи.

Компанія KEY4 супроводжує побудову СКС з 0, а також надає послуги з модернізації та нарощування компонентів на об’єктах з будь-яким рівнем складності.

Наші переваги

Своїм клієнтам інженери KEY4 готові запропонувати проектування та встановлення систем усіх типів. Кращою характеристикою роботи компанії служать наступні факти:

 1. Працюємо в рамках стандартів галузі.
 2. Досвід роботи в сегменті більше 10 років.
 3. Більш 689 реалізованих масштабних проектів у Києві і в Україні.
 4. Безліч відгуків від лояльних клієнтів – власників бізнесу.
 5. Налагоджена методика взаємодії – більше 4000 закритих угод.
 6. Сучасна і потужна матеріально-технічна база для реалізації завдань.
 7. Високий рівень компетенції штату.
 8. Разові проекти і систематичне рішення рутинних питань.
 9. Гарантії на всі послуги компанії.

Пріоритетний напрям в діяльності – взаємодія з представниками малого і середнього бізнесу. Команда KEY4 не займається розробкою власних продуктів і не є дистриб’ютором. Це дозволяє нам об’єктивно підбирати вигідні рішення ринку для кожного клієнта.

Ціни на послуги монтажу СКС

Вартість реалізації проекту залежить від обсягу робіт і складності реалізації. Якщо ви зацікавлені в тому, щоб отримати прайс на монтаж СКС, то залиште заявку на сайті або зателефонуйте нам. При консультації ви отримаєте уявлення про витрати, а також погодите час для візиту нашого майстра, щоб провести заміри і точні розрахунки.

Читати повністю

Як ми працюємо?

Отримуємо заявку
Вивчаємо завдання
Складаємо план
Реалізуємо проект
Супроводжуємо рішення

FAQ

Модернізація та оптимізація мереж, об’єднання всіх типів комунікацій в єдину, систему з широким функціоналом.

Процес складається з 3 етапів: проектування, монтаж, пуско-налагоджувальні роботи.

Компанія працює понад 10 років, в арсеналі підприємства потужна матеріально-технічна база, більше 4 000 угод і лояльне ставлення контрагентів.

Щоб дізнатися точну ціну на послуги, потрібна персональна консультація, так як вартість формується з урахуванням обсягу, складності та поставлених завдань.

Чому нам довіряють?

+
Лет
опыта
Закрито
угод
Інтегровано
ІТ-рішень
Сервісів
в підтримці
Реалізовано
проектів

Відгуки клієнтів

logo-client-kredobank
KredoBank
Від імені АТ «Кредобанк» та від себе особисто висловлюю керівництву компанії KEY4 та безпосередньо Едуарду Танасу щиру вдячність та повагу за співпрацю та створені умови дослідження функціоналу Confluence Atlassian, ІТ консалтингу та інтеграції Confluence Atlassian. Щиро бажаємо Вам багато зацікавленої аудиторії, успіхів, наснаги та нових звершень у Вашій справі!
Директор Департаменту управління процесами
clients-ai
Академія Інтелекта
Дякуємо, компанії KEY4 за технічну та ІТ підтримку нашої школи. Вони нам дуже допомогли в перехідному періоді: перенесли бухгалтерське ПЗ і бази даних в хмару, допомогли розібратися бухгалтеру як працювати на віртуальному сервері. Також ми зверталися в компанію за допомогою з проектування та налаштування мережі - їх фахівці істотно поліпшили стабільність роботи мережі та інтернету в школі, і, в процесі, навіть допомогли продати непотрібну для школи техніку. Ми рекомендуємо компанію KEY4, як надійного ІТ і технічного підрядника.
Директор
clients-idealist
Idealist
Запустити точку продажу з нуля виявилося не так просто, як ми спочатку планували. Тому партнерство з KEY4 було дуже своєчасним і корисним для нас. Придбання обладнання, монтаж мережі і підключення всієї техніки пройшли гладко. Хлопці взяли на себе спілкування з підрядниками, все проконтролювали, і ми змогли запуститися в термін. Окрема подяка, за вміння працювати в стислі терміни, тому що дата відкриття була призначена заздалегідь і у нас був дедлайн, який без допомоги фахівців KEY4 був би не реальний.
Директор
clients-turbina
Боулінг-клуб Турбіна
Дякуємо компанії KEY4 за якісно виконану роботу, результатом якої стала синхронізація ряду систем. Це істотно заощадило час на обробку даних нашими співробітниками. Ніякої додаткової інформації вводити тепер не потрібно. Розробка внутрішнього API дуже нам допомогла. Завдання техпідтримки завжди виконуються оперативно і злагоджено.
Виконавчий директор
clients-fleet5
FLEET5
За час співпраці нам були надані такі послуги як: консалтинг, іт-закупівлі, послуги техпідтримки і проектний менеджмент, які ми використовуємо по сьогоднішній день в разі потреби. Глибоке знання ІТ можливостей бізнесу, партнерський підхід, гнучке ціноутворення та системний підхід до вирішення завдань - відмінні риси команди KEY4.
Директор
clients-djumbo
Боулінг-клуб Джамбо
Дякую фахівцям компанії KEY4 за високу якість наданих послуг в рамках супроводу проекту оптимізації роботи нашого клубу. У числі послуг компанії хочу виділити послугу ІТ-закупник, якою ми скористалися з метою підбору, закупівлі нового обладнання і продажу непотрібного. Хочу відзначити раціональність фахівців в плануванні ІТ-витрат в інтересах клієнта. Окрема подяка співробітникам техпідтримки користувачів за злагоджену і чітку роботу. Для нас вкрай важливо мати таких партнерів, як KEY4.
Керуючий
clients-realy
Типографія РЕАЛІ
Довго користувалися послугами приходящого адміністратора, але, після злому бази даних облікової системи, зрозуміли, що треба щось міняти. Звернулися в KEY4 за рекомендацією для комплексного обслуговування ІТ-структури. Фахівці компанії виконали перенастроювання ІТ-ресурсів і перенесення наших серверів в дата-центр. Також скористалися послугою ІТ-закупник, що допомогло нам реалізувати непотрібну техніку і закупити нову. Дякуємо вам за якісну роботу, оперативність у вирішенні наших завдань. Рекомендуємо компанію KEY4, як надійного партнера.
Директор
clients-lavina
РЦ "Лавіна"
Хочемо висловити подяку фахівцям KEY4 за надання послуги створення "ІТ-інфраструктури під ключ". Командою було здійснено запуск більшості напрямків торгового центру з нуля. Були оптимізовані витрати на закупівлю обладнання. В результаті проведеного проекту фахівцями KEY4 був отриманий максимально автоматизований торгово-розважальний комплекс. Дякуємо проектній команді за відмінний результат, а також продовжуємо плідну співпрацю!
Виконавчий директор
clients-athens
ПШ Афіни
Відкриття нової школи поставило перед керівництвом серйозне завдання: необхідно було з нуля запустити ключові бізнес-процеси, для чого потрібно було провести ІТ-закупівлі, монтажні роботи, установлення, налагодження та роботу з подальшою техпідтримкою інфраструктури. Команда KEY4 реалізувала проект, починаючи з підбору обладнання, закінчуючи впровадженням та технічною підтримкою апаратних засобів і програмного забезпечення. Одним з визначальних чинників при виборі ІТ-компанії були вигідні фінансові умови і чітке проведення запланованих робіт. Дякуємо, колективу KEY4, за надану комплексну послугу з відкриття нової шкільної площадки, за вирішення всіх технічних, організаційних і, до того ж, «паперових» запитань, яких було б вкрай багато, звернися ми до різних постачальникам ІТ-послуг, то результат був б не таким передбачуваним і якісним.
Директор
clients-atilla
РВК Атілла
При проведенні реструктуризації компанії було прийнято рішення про передачу ІТ-задач на аутсорс. Першим позитивним досвідом роботи з KEY4 була перенастроювання і організація роботи IT інфраструктури. Роботи були проведені швидко, технічно і майже непомітно для нас. Далі йшов досвід з техпідтримки: завдання користувачів вирішувалися швидше і якісніше, були визначені і оперативно виправлені системні помилки, запропоновані нестандартні рішення, які усунули багато проблем. Нам підібрали оптимальний пакет послуг, яким ми користуємося на умовах щомісячної оплати, при виникненні нештатних ситуацій, ми можемо завмовити додаткові послуги і оплатити їх окремо, тільки тоді, коли вони дійсно потрібні. Ми рекомендуємо KEY4 як відповідального постачальника послуг, який працює в інтересах і на користь бізнесу.
Директор
clients-dila
МЛ Діла
За 9 років плідної співпраці з компанією KEY4 було реалізовано безліч цікавих проектів, які допомагають розвиватися бізнесу МЛ ДІЛА. За сприяння фахівців KEY4: автоматизовані більше 150 точок мережі МЛ ДІЛА; розроблені модулі синхронізації з виробничими програмними комплексами; створена система для управління лабораторними проектами, що дозволяє відстежувати і збирати результати досліджень у відповідні друковані форми. Завдяки злагодженій роботі співробітників МЛ ДІЛА і компанії KEY4 створені ефективні продукти, які успішно проходили тестування в ході зовнішніх аудитів. В процесі спільної роботи компанія KEY4 зарекомендувала себе як надійний і відповідальний діловий партнер з чітким виконанням взятих зобов'язань і гнучким підходом до вирішення завдань з урахуванням інтересів всіх сторін. Дякуємо колективу компанії KEY4 за індивідуальний підхід, швидке реагування на критичні ситуації, ініціативу і професійну відповідальність. МЛ ДІЛА і далі розраховує на підтримку KEY4 в частині консалтингу та розробки.
ІТ-Директор
clients-athens
ПШ Афіни
До наших IT-партнерів ми звернулися із запитом про створення ПЗ для автоматизації основного і допоміжних бізнес-процесів школи під специфіку бізнес-моделі нашого бізнесу. В рамках цього проекту компанією KEY4 був проведений аудит процесів і їх стандартизація, продумано і реалізовано функціонал, який дозволяє істотно скоротити час на виконання багатьох завдань, налагодити комунікацію з батьками з фінансових і організаційних питань. За участю фахівців KEY4 був розроблений особистий кабінет для батьків, учнів, співробітників. Основними факторами при виборі підрядника були фінансова сторона і наявність подібного досвіду. Підтвердженням продуктивної роботи і позитивними відгуками про результати проекту стали численні відгуки батьків, які є нашими клієнтами. Дякуємо команді фахівців KEY4 за злагоджену і чітку роботу, а також за якісну технічну підтримку продукту.
Виконавчий директор
clients-imd
МЛ IMD
Замовили у компанії KEY4 аудит бази даних. З командою фахівців працювати легко і комфортно. Швидко знайшли вразливі місця, максимально оптимізували і усунули «вузькі місця», надали детальні рекомендації щодо подальших кроків для мінімізації ризиків. Якість наданих консультацій, виконаних робіт на високому професійному рівні. Однозначно компанію рекомендуємо для співпраці.
Директор
clients-savvats
САВВАТС СЕРВІСНИЙ МЕТАЛОЦЕНТР
З компанією KEY4 почали співпрацю з IT-аудиту. Перше що відразу порадувало - якісна консультація, яку зараз рідко де можна зустріти. Відповіли на всі поставлені питання зрозумілими словами і без води. Якість виконання роботи на вищому рівні, відчувається що компанія всіма способами намагається надавати вищу якість. Так само порадувала вартість послуг, отримали навіть більше, ніж заплатили. З упевненістю можемо рекомендувати KEY4, як надійних і професійних партнерів. Дякуємо компанії, будемо продовжувати співпрацювати для оптимізації і технічної підтримки IT-систем підприємства.
Директор
clients-nako
Незалежна антикорупційна комісія
ГО "Незалежна антикорупційна комісія" (НАКО) співпрацювала з KEY4 із запитом налаштування GSuite for nonprofits, а також проведення тренінгів по GSuite та Slack як для адмінів, так і для користувачів. Менеджер компанії професійно налагодив процеси, були чітки плани, терміни, очікувані результати, а комунікація була легкою. Результатом ми задоволені. Після цього отримали повний звіт щодо оплачених послуг. НАКО рекомендує компанію KEY4 і ми з ними разом продовжуємо співпрацю - навчаємось і інтегруємо Jira. Дякуємо.
Директор