Обслуговування ІТ інфраструктури

Хочете, щоб ІТ-інфраструктура компанії працювала безперебійно? Втомилися від того, що навіть при наявності штатного сисадміна проблеми доводиться вирішувати вам? Не знаєте, як правильно оптимізувати витрати на обслуговування ІТ? Рекомендуємо вам скористатися послугами компанії KEY4, а саме, замовити обслуговування ІТ-інфраструктури.

Що входить до складу послуги, чому вам буде це вигідно, а також переваги роботи з нашою командою – розповімо далі.

Якісне сервісне обслуговування

Віддаючи обслуговування IT-інфраструктури на аутсорсинг, будь-який власник бізнесу бажає отримати відповідальне ставлення з боку команди інженерів, а також якісне обслуговування. З усією увагою ми ставимося до кожного клієнта, і готові запропонувати наступний перелік послуг:

 • Обслуговування серверів: віддалене адміністрування, регулярний моніторинг, усунення причин простоїв і збоїв.
 • Обслуговування комп’ютерів: як комплексне, так і разове обслуговування, консалтинг, тощо.
 • Дистанційна ІТ-підтримка: відмінне рішення для невеликих організацій, яким іноді потрібна допомога і порада фахівця, оплата може проводитися погодинно.
 • Техпідтримка різної спрямованості: систем зберігання даних, систем резервного копіювання, серверної та мережевої інфраструктури, поштові системи, бізнес-додатки, обслуговування хмарних сервісів, віртуальних машин і гіпервізора, системи друку, адміністрування баз даних, локальної мережі і Wi-Fi.

Забезпечення інформаційної безпеки

Захист інформації – ключовий момент, на який слід звертати увагу при замовленні послуги обслуговування ІТ-інфраструктури. Правильно організована інформаційна безпека (ІБ) дозволить запобігти несанкціонованому доступу, зміні, а також повному знищенню електронної інформації. Команда KEY4 допоможе вирішити наступні проблеми, пов’язані з ІБ:

 • атаки на інформаційну систему – проаналізуємо вразливість внутрішньої мережі, а також методи і засоби захисту від DDoS-атак і кіберзагроз;
 • вразливість в ІТ-інфраструктурі – проведемо аналіз як всієї ІТ-інфраструктури клієнта, так і її окремих компонентів;
 • допоможемо усунути невідповідність інформаційної безпеки стандартам і вимогам.

Спеціалізовані інформаційні послуги

Завдання нашої команди – надати клієнту максимально ефективне рішення з захисту та обслуговуванню ІТ-інфраструктури. Ми виступаємо за діалог з клієнтом. В ході спілкування з клієнтами, ми з’ясували, які послуги найбільш затребувані, і тепер готові запропонувати свої послуги в наступних напрямках:

 • проектний менеджер – допоможе супроводжувати проект в цілому або його важливі етапи, простежить, щоб проект не виходив за рамки бюджету, і був проведений рівно в строк;
 • ІТ-помічник – наш фахівець допоможе вирішити всі питання, пов’язані з ІТ-супроводом бізнесу: обслуговування ПК, установка нового ПЗ, коректне оновлення систем, тощо;
 • ІТ-закупник – ІТ техніки не відповідають вимогам вашого бізнесу, а витрати на ПЗ збільшуються з кожним роком? Без допомоги фахівця не обійтися. ІТ-закупник знайде відповідне ІТ-обладнання за доступною ціною, а також надасть послуги в підборі і впровадженні нових технологій, крім цього допоможе розпродати те, що вже не потрібно;
 • ІТ-директор – довірте цьому фахівцю вирішення всіх ключових ІТ-задач, і звільніть час для більш глобальних питань і розвитку власного бізнесу. Професійний ІТ-директор з величезним досвідом роботи швидко і ефективно вирішить всі завдання, допоможе оптимізувати витрати, перевірить виконання договору підрядниками і багато іншого.

У вас є питання? Потрібні креативні рішення? Професійний підхід і нестандартний погляд на ситуацію? Телефонуйте за номером +38 (044) 333-71-87, команда наших інженерів зможе запропонувати вам найкраще рішення.

Переваги обслуговування ІТ-інфраструктури

Віддаючи обслуговування ІТ-інфраструктури на аутсорс, клієнт отримує наступний перелік вигод і переваг, в порівнянні з найманням штатного системного адміністратора:

 • ви отримуєте гарантію якісно виконаних робіт, згідно з договором. Це позитивно впливає на репутацію компанії, а негативні відгуки вкрай небажані для будь-якого аутсорс-підприємства;
 • вам не потрібно шукати кандидатів і проводити співбесіду – кращі інженери будуть працювати з вами з першого дня замовлення послуги;
 • швидке впровадження сучасних технологій;
 • робота проводиться швидко і якісно, ​​на відміну від штатного фахівця, якому платять ставку, нам платять за якість;
 • ніяких витрат на обладнання робочих місць ІТ-співробітників, податків на ЗП, крім офіційних витрат, що зменшують оподаткування;
 • можна залучати фахівців до проектних завдань, тоді клієнт наймає фахівця на певний термін реалізації проекту, без подальших переплат, як у випадку зі штатним проектним менеджером.

Як ми працюємо

Для того, щоб стати клієнтом нашої компанії вам достатньо зателефонувати за номером +38-(044)-333-71-87 або відправити заявку на наш email. Протягом одного робочого дня наш менеджер зв’яжеться з вами і дізнається подробиці проекту, запитає про ваші побажання і кінцевий результат, який ви прагнете досягти.

Тільки після детального аналізу бізнесу, обсягів роботи та строків виконання ми можемо назвати вартість проекту. Якщо ціна вас влаштує, переходимо, безпосередньо, до робіт, пов’язаних з обслуговуванням IT-інфраструктури.

Потрібні спеціалізовані послуги і рішення? Озвучте їх при розмові з менеджером і отримаєте професійну консультацію нашого фахівця.

Не знайшли послугу, яка вас цікавить? Телефонуйте за номером +38 (044) 333-71-87, і наш менеджер проведе консультацію і відповість на всі ваші запитання. Зауважимо, що при замовленні підтримки ви отримуєте цілу команду фахівців, замість одного штатного інженера. А в разі замовлення комплексної підтримки, ми супроводжуємо всі ІТ питання, своєчасно інформуючи про закінчення підписок, необхідності оплати, проводимо контроль договорів і документообігу. Надаємо послуги в Києві та по всій Україні.

Читати повністю

Як ми працюємо?

Отримуємо заявку
Вивчаємо завдання
Складаємо план
Реалізуємо проект
Супроводжуємо рішення

FAQ

Послуга обслуговування ІТ-інфраструктури включає повний перелік робіт: від аналізу, до впровадження інноваційних ідей та рішень в ІТ-інфраструктуру компанії.

Ціна послуги залежить від потреб клієнта, термінів виконання та обсягу робіт. Точна вартість узгоджується після консультації з менеджером. При необхідності може бути розрахований пакет послуг із щомісячною оплатою за комплекс, який можна розширювати додатковими послугами. При використанні додаткових послуг в розрахунок береться час виконання завдання, який тарифікується, згідно прайсу в розрізі видів робіт.

Список послуг досить об’ємний і включає: як організацію ІТ-інфраструктури, налаштування локальної мережі, так і забезпечення інформаційної безпеки, обслуговування та налаштування серверного обладнання та багато іншого. 

Чому нам довіряють?

+
Лет
опыта
Закрито
угод
Інтегровано
ІТ-рішень
Сервісів
в підтримці
Реалізовано
проектів

Відгуки клієнтів

logo-client-kredobank
KredoBank
Від імені АТ «Кредобанк» та від себе особисто висловлюю керівництву компанії KEY4 та безпосередньо Едуарду Танасу щиру вдячність та повагу за співпрацю та створені умови дослідження функціоналу Confluence Atlassian, ІТ консалтингу та інтеграції Confluence Atlassian. Щиро бажаємо Вам багато зацікавленої аудиторії, успіхів, наснаги та нових звершень у Вашій справі!
Директор Департаменту управління процесами
clients-ai
Академія Інтелекта
Дякуємо, компанії KEY4 за технічну та ІТ підтримку нашої школи. Вони нам дуже допомогли в перехідному періоді: перенесли бухгалтерське ПЗ і бази даних в хмару, допомогли розібратися бухгалтеру як працювати на віртуальному сервері. Також ми зверталися в компанію за допомогою з проектування та налаштування мережі - їх фахівці істотно поліпшили стабільність роботи мережі та інтернету в школі, і, в процесі, навіть допомогли продати непотрібну для школи техніку. Ми рекомендуємо компанію KEY4, як надійного ІТ і технічного підрядника.
Директор
clients-idealist
Idealist
Запустити точку продажу з нуля виявилося не так просто, як ми спочатку планували. Тому партнерство з KEY4 було дуже своєчасним і корисним для нас. Придбання обладнання, монтаж мережі і підключення всієї техніки пройшли гладко. Хлопці взяли на себе спілкування з підрядниками, все проконтролювали, і ми змогли запуститися в термін. Окрема подяка, за вміння працювати в стислі терміни, тому що дата відкриття була призначена заздалегідь і у нас був дедлайн, який без допомоги фахівців KEY4 був би не реальний.
Директор
clients-turbina
Боулінг-клуб Турбіна
Дякуємо компанії KEY4 за якісно виконану роботу, результатом якої стала синхронізація ряду систем. Це істотно заощадило час на обробку даних нашими співробітниками. Ніякої додаткової інформації вводити тепер не потрібно. Розробка внутрішнього API дуже нам допомогла. Завдання техпідтримки завжди виконуються оперативно і злагоджено.
Виконавчий директор
clients-fleet5
FLEET5
За час співпраці нам були надані такі послуги як: консалтинг, іт-закупівлі, послуги техпідтримки і проектний менеджмент, які ми використовуємо по сьогоднішній день в разі потреби. Глибоке знання ІТ можливостей бізнесу, партнерський підхід, гнучке ціноутворення та системний підхід до вирішення завдань - відмінні риси команди KEY4.
Директор
clients-djumbo
Боулінг-клуб Джамбо
Дякую фахівцям компанії KEY4 за високу якість наданих послуг в рамках супроводу проекту оптимізації роботи нашого клубу. У числі послуг компанії хочу виділити послугу ІТ-закупник, якою ми скористалися з метою підбору, закупівлі нового обладнання і продажу непотрібного. Хочу відзначити раціональність фахівців в плануванні ІТ-витрат в інтересах клієнта. Окрема подяка співробітникам техпідтримки користувачів за злагоджену і чітку роботу. Для нас вкрай важливо мати таких партнерів, як KEY4.
Керуючий
clients-realy
Типографія РЕАЛІ
Довго користувалися послугами приходящого адміністратора, але, після злому бази даних облікової системи, зрозуміли, що треба щось міняти. Звернулися в KEY4 за рекомендацією для комплексного обслуговування ІТ-структури. Фахівці компанії виконали перенастроювання ІТ-ресурсів і перенесення наших серверів в дата-центр. Також скористалися послугою ІТ-закупник, що допомогло нам реалізувати непотрібну техніку і закупити нову. Дякуємо вам за якісну роботу, оперативність у вирішенні наших завдань. Рекомендуємо компанію KEY4, як надійного партнера.
Директор
clients-lavina
РЦ "Лавіна"
Хочемо висловити подяку фахівцям KEY4 за надання послуги створення "ІТ-інфраструктури під ключ". Командою було здійснено запуск більшості напрямків торгового центру з нуля. Були оптимізовані витрати на закупівлю обладнання. В результаті проведеного проекту фахівцями KEY4 був отриманий максимально автоматизований торгово-розважальний комплекс. Дякуємо проектній команді за відмінний результат, а також продовжуємо плідну співпрацю!
Виконавчий директор
clients-athens
ПШ Афіни
Відкриття нової школи поставило перед керівництвом серйозне завдання: необхідно було з нуля запустити ключові бізнес-процеси, для чого потрібно було провести ІТ-закупівлі, монтажні роботи, установлення, налагодження та роботу з подальшою техпідтримкою інфраструктури. Команда KEY4 реалізувала проект, починаючи з підбору обладнання, закінчуючи впровадженням та технічною підтримкою апаратних засобів і програмного забезпечення. Одним з визначальних чинників при виборі ІТ-компанії були вигідні фінансові умови і чітке проведення запланованих робіт. Дякуємо, колективу KEY4, за надану комплексну послугу з відкриття нової шкільної площадки, за вирішення всіх технічних, організаційних і, до того ж, «паперових» запитань, яких було б вкрай багато, звернися ми до різних постачальникам ІТ-послуг, то результат був б не таким передбачуваним і якісним.
Директор
clients-atilla
РВК Атілла
При проведенні реструктуризації компанії було прийнято рішення про передачу ІТ-задач на аутсорс. Першим позитивним досвідом роботи з KEY4 була перенастроювання і організація роботи IT інфраструктури. Роботи були проведені швидко, технічно і майже непомітно для нас. Далі йшов досвід з техпідтримки: завдання користувачів вирішувалися швидше і якісніше, були визначені і оперативно виправлені системні помилки, запропоновані нестандартні рішення, які усунули багато проблем. Нам підібрали оптимальний пакет послуг, яким ми користуємося на умовах щомісячної оплати, при виникненні нештатних ситуацій, ми можемо завмовити додаткові послуги і оплатити їх окремо, тільки тоді, коли вони дійсно потрібні. Ми рекомендуємо KEY4 як відповідального постачальника послуг, який працює в інтересах і на користь бізнесу.
Директор
clients-dila
МЛ Діла
За 9 років плідної співпраці з компанією KEY4 було реалізовано безліч цікавих проектів, які допомагають розвиватися бізнесу МЛ ДІЛА. За сприяння фахівців KEY4: автоматизовані більше 150 точок мережі МЛ ДІЛА; розроблені модулі синхронізації з виробничими програмними комплексами; створена система для управління лабораторними проектами, що дозволяє відстежувати і збирати результати досліджень у відповідні друковані форми. Завдяки злагодженій роботі співробітників МЛ ДІЛА і компанії KEY4 створені ефективні продукти, які успішно проходили тестування в ході зовнішніх аудитів. В процесі спільної роботи компанія KEY4 зарекомендувала себе як надійний і відповідальний діловий партнер з чітким виконанням взятих зобов'язань і гнучким підходом до вирішення завдань з урахуванням інтересів всіх сторін. Дякуємо колективу компанії KEY4 за індивідуальний підхід, швидке реагування на критичні ситуації, ініціативу і професійну відповідальність. МЛ ДІЛА і далі розраховує на підтримку KEY4 в частині консалтингу та розробки.
ІТ-Директор
clients-athens
ПШ Афіни
До наших IT-партнерів ми звернулися із запитом про створення ПЗ для автоматизації основного і допоміжних бізнес-процесів школи під специфіку бізнес-моделі нашого бізнесу. В рамках цього проекту компанією KEY4 був проведений аудит процесів і їх стандартизація, продумано і реалізовано функціонал, який дозволяє істотно скоротити час на виконання багатьох завдань, налагодити комунікацію з батьками з фінансових і організаційних питань. За участю фахівців KEY4 був розроблений особистий кабінет для батьків, учнів, співробітників. Основними факторами при виборі підрядника були фінансова сторона і наявність подібного досвіду. Підтвердженням продуктивної роботи і позитивними відгуками про результати проекту стали численні відгуки батьків, які є нашими клієнтами. Дякуємо команді фахівців KEY4 за злагоджену і чітку роботу, а також за якісну технічну підтримку продукту.
Виконавчий директор
clients-imd
МЛ IMD
Замовили у компанії KEY4 аудит бази даних. З командою фахівців працювати легко і комфортно. Швидко знайшли вразливі місця, максимально оптимізували і усунули «вузькі місця», надали детальні рекомендації щодо подальших кроків для мінімізації ризиків. Якість наданих консультацій, виконаних робіт на високому професійному рівні. Однозначно компанію рекомендуємо для співпраці.
Директор
clients-savvats
САВВАТС СЕРВІСНИЙ МЕТАЛОЦЕНТР
З компанією KEY4 почали співпрацю з IT-аудиту. Перше що відразу порадувало - якісна консультація, яку зараз рідко де можна зустріти. Відповіли на всі поставлені питання зрозумілими словами і без води. Якість виконання роботи на вищому рівні, відчувається що компанія всіма способами намагається надавати вищу якість. Так само порадувала вартість послуг, отримали навіть більше, ніж заплатили. З упевненістю можемо рекомендувати KEY4, як надійних і професійних партнерів. Дякуємо компанії, будемо продовжувати співпрацювати для оптимізації і технічної підтримки IT-систем підприємства.
Директор
clients-nako
Незалежна антикорупційна комісія
ГО "Незалежна антикорупційна комісія" (НАКО) співпрацювала з KEY4 із запитом налаштування GSuite for nonprofits, а також проведення тренінгів по GSuite та Slack як для адмінів, так і для користувачів. Менеджер компанії професійно налагодив процеси, були чітки плани, терміни, очікувані результати, а комунікація була легкою. Результатом ми задоволені. Після цього отримали повний звіт щодо оплачених послуг. НАКО рекомендує компанію KEY4 і ми з ними разом продовжуємо співпрацю - навчаємось і інтегруємо Jira. Дякуємо.
Директор