Підібрати сервер

Вдало підібрати сервер за параметрами для задач бізнесу – питання, яке вимагає компетенції і всебічного аналізу. Від того, наскільки точно підібраний сервер буде відповідати потребам конкретного бізнесу, залежить успіх і навіть швидкість розвитку компанії. Саме тому фахівці KEY4 ретельно проводять аналіз бізнесу клієнта, і тільки після цього пропонують найбільш вдале для нього рішення.

Вибір оптимального сервера

Підбір сервера за параметрами – алгоритм дій, який включає комплексний аналіз завдань і функціональності. Для ефективного вирішення питання використовується стандартизований підхід:

 1. Визначення основних завдань – це може бути термінальний, файловий, proxy, поштовий або web сервер, а також сховище під різні типи СУБД (Microsoft SQL, PostgreSQL, MySQL, Oracle), ви також можете підібрати сервер для 1С.
 2. Кількість користувачів – навантаження на ресурс також грає важливу роль. Якщо система розрахована на незначні навантаження, то при підвищеній активності будуть з’являтися збої і зависання.
 3. Виробник обладнання – вибрати сервер можна також по виробнику, за вартістю аналогічних моделей у різних брендів (Dell, IBM, Cisco, HP, SuperMicro та інші).
 4. Об’єм сховища сервера – в залежності від розміру підприємства і цільового використання.
 5. Тип корпусу – є кілька конструктивних особливостей, їх слід врахувати, так як вони визначають те, де і як буде встановлено сервер. Монтаж може виконуватись в стійку в корпусі Unit1, Unit2, довільної форми, а також окрема конструкція – tower.
 6. Тип жорстких дисків – NVMe, SSD і HDD можуть використовуватися як усі три варіанти, так і кожен окремо. Жорсткі диски використовуються для сховища файлів та інформації, а також під установку операційної системи.
 7. Модуль віддаленого управління – можна встановити систему контролю з дистанційним доступом, також є моделі, де це не потрібно.
 8. Операційна система – Windows, Linux – в залежності від потреб бізнесу.
 9. Блок живлення – є можливість вибрати сервер з одним блоком живлення, тоді не буде функції резервування. Резервування вашої роботи при виході з ладу одного з блоків. Для забезпечення цієї функції набувають моделі з 2 блоками живлення.

На основі отриманих даних формується конфігурація оптимального обладнання. Підготовлений проект надається замовнику та аргументується.

Масштабування сервера

Масштабування – цільовий комплекс заходів, спрямованих на те, щоб збільшити апаратні можливості і продуктивність. Фактично, це поліпшення базових характеристик існуючого обладнання для виконання більш складних завдань. Є два типи масштабування серверів: вертикальний і горизонтальний. У першому випадку відбувається заміна базових комплектуючих на більш потужні, а в другому проводиться розширення числа пристроїв. Обидва типи можуть використовуватися одночасно для підвищення показників. Але варто звернути увагу на те що масштабування – це не нескінченний процес.

Вертикальне масштабування

В цьому випадку поліпшення системи відбувається за рахунок заміни елементів обладнання. Наприклад, збільшення об’єму оперативної пам’яті, використання більш потужних процесорів, заміна на SSD або NVMe замість HDD.

Вертикальне масштабування – типовий апгрейд, спрямований на поліпшення показників роботи.

Горизонтальне масштабування

Дана методика дозволяє поліпшувати показники за рахунок залучення додаткових компонентів: серверів, вузлів, машин, файлових сховищ. Хорошим прикладом горизонтального масштабування служить кластер серверів. Коли одне обладнання не тягне повноцінно навантаження, підключають ще одне. На великих підприємствах кластеризація – це не просто елемент горизонтального масштабування, а необхідна опція.

Своєчасний апгрейд, дозволяє довше використовувати обладнання, тим самим заощаджуючи гроші на придбання нового.

Послуги KEY4

Аутсорсингова компанія KEY4 виконує широкий спектр робіт в області підбору та установки програмного забезпечення і технічної інфраструктури. Підбір серверів – пріоритетний напрямок в діяльності організації. Ми надамо Вам якісне рішення за доступною вартістю:

 1. Детальний аналіз завдань і роботи підприємства.
 2. Підбір обладнання на основі отриманої інформації.
 3. Вибір оптимального співвідношення ціна-якість для техніки і комплектуючих.
 4. Установка і підключення пристроїв.
 5. Запуск в роботу і технічне обслуговування.

Переваги компанії

Ми не тільки розповімо, як підібрати сервер. Клієнти компанії KEY4 можуть розраховувати на отримання комплексного обслуговування:

 1. Визначення типу та конфігурації.
 2. Зниження операційних витрат компанії.
 3. Вибір оптимального модельного ряду під конкретні завдання замовника.
 4. Тривалий досвід роботи в сегменті – понад 10 років.
 5. Більше 4 000 закритих угод в Києві і Україні.
 6. Доставка всіх необхідних елементів системи в обумовлений термін.
 7. Ніякого лобіювання послуг або обладнання – вибір бренду за ціною і параметрами.
 8. Доступні ціни на всі послуги.
 9. Спрощення інформаційно технологічних процесів.

Крім цього, ми ретельно підходимо до вивчення особливостей і потреб бізнесу кожного клієнта, саме тому завжди готові запропонувати оптимальні рішення. Чесність, відкритість і зрозумілий діалог з клієнтом – наші пріоритетні цінності.

Тарифи і ціни

Вартість послуг тісно корелює з обраним типом обладнання, виробником і кількістю комплектуючих. Щоб отримати точну відповідь саме у вашому випадку, заповніть заявку на дзвінок або зателефонуйте за контактами, вказаними на сайті. Ми пропонуємо демократичні ціни і регулярні акційні пропозиції.

 
Читати повністю

Як ми працюємо?

Отримуємо заявку
Вивчаємо завдання
Складаємо план
Реалізуємо проект
Супроводжуємо рішення

FAQ

Продуктивність сервера залежить від таких параметрів: об’єм ОЗУ (RAM); тип накопичувача (SSD, HDD, NVMe); модель процесора, який використовують (CPU); гранично допустиме навантаження.

Типова послуга з підбору сервера складається з 4 аспектів: аналіз компанії, визначення технічної інфраструктури, підбір обладнання відповідно до параметрів, установка і запуск.

Залежить від складності реалізації. Однопроцесорні сервери для невеликої компанії коштують набагато дешевше, ніж кластер серверів на великому підприємстві.

Чому нам довіряють?

+
Лет
опыта
Закрито
угод
Інтегровано
ІТ-рішень
Сервісів
в підтримці
Реалізовано
проектів

Відгуки клієнтів

clients-ai
Академія Інтелекта
Дякуємо, компанії KEY4 за технічну та ІТ підтримку нашої школи. Вони нам дуже допомогли в перехідному періоді: перенесли бухгалтерське ПЗ і бази даних в хмару, допомогли розібратися бухгалтеру як працювати на віртуальному сервері. Також ми зверталися в компанію за допомогою з проектування та налаштування мережі - їх фахівці істотно поліпшили стабільність роботи мережі та інтернету в школі, і, в процесі, навіть допомогли продати непотрібну для школи техніку. Ми рекомендуємо компанію KEY4, як надійного ІТ і технічного підрядника.
Директор
clients-idealist
Idealist
Запустити точку продажу з нуля виявилося не так просто, як ми спочатку планували. Тому партнерство з KEY4 було дуже своєчасним і корисним для нас. Придбання обладнання, монтаж мережі і підключення всієї техніки пройшли гладко. Хлопці взяли на себе спілкування з підрядниками, все проконтролювали, і ми змогли запуститися в термін. Окрема подяка, за вміння працювати в стислі терміни, тому що дата відкриття була призначена заздалегідь і у нас був дедлайн, який без допомоги фахівців KEY4 був би не реальний.
Директор
clients-turbina
Боулінг-клуб Турбіна
Дякуємо компанії KEY4 за якісно виконану роботу, результатом якої стала синхронізація ряду систем. Це істотно заощадило час на обробку даних нашими співробітниками. Ніякої додаткової інформації вводити тепер не потрібно. Розробка внутрішнього API дуже нам допомогла. Завдання техпідтримки завжди виконуються оперативно і злагоджено.
Виконавчий директор
clients-fleet5
FLEET5
За час співпраці нам були надані такі послуги як: консалтинг, іт-закупівлі, послуги техпідтримки і проектний менеджмент, які ми використовуємо по сьогоднішній день в разі потреби. Глибоке знання ІТ можливостей бізнесу, партнерський підхід, гнучке ціноутворення та системний підхід до вирішення завдань - відмінні риси команди KEY4.
Директор
clients-djumbo
Боулінг-клуб Джамбо
Дякую фахівцям компанії KEY4 за високу якість наданих послуг в рамках супроводу проекту оптимізації роботи нашого клубу. У числі послуг компанії хочу виділити послугу ІТ-закупник, якою ми скористалися з метою підбору, закупівлі нового обладнання і продажу непотрібного. Хочу відзначити раціональність фахівців в плануванні ІТ-витрат в інтересах клієнта. Окрема подяка співробітникам техпідтримки користувачів за злагоджену і чітку роботу. Для нас вкрай важливо мати таких партнерів, як KEY4.
Керуючий
clients-realy
Типографія РЕАЛІ
Довго користувалися послугами приходящого адміністратора, але, після злому бази даних облікової системи, зрозуміли, що треба щось міняти. Звернулися в KEY4 за рекомендацією для комплексного обслуговування ІТ-структури. Фахівці компанії виконали перенастроювання ІТ-ресурсів і перенесення наших серверів в дата-центр. Також скористалися послугою ІТ-закупник, що допомогло нам реалізувати непотрібну техніку і закупити нову. Дякуємо вам за якісну роботу, оперативність у вирішенні наших завдань. Рекомендуємо компанію KEY4, як надійного партнера.
Директор
clients-lavina
РЦ "Лавіна"
Хочемо висловити подяку фахівцям KEY4 за надання послуги створення "ІТ-інфраструктури під ключ". Командою було здійснено запуск більшості напрямків торгового центру з нуля. Були оптимізовані витрати на закупівлю обладнання. В результаті проведеного проекту фахівцями KEY4 був отриманий максимально автоматизований торгово-розважальний комплекс. Дякуємо проектній команді за відмінний результат, а також продовжуємо плідну співпрацю!
Виконавчий директор
clients-athens
ПШ Афіни
Відкриття нової школи поставило перед керівництвом серйозне завдання: необхідно було з нуля запустити ключові бізнес-процеси, для чого потрібно було провести ІТ-закупівлі, монтажні роботи, установлення, налагодження та роботу з подальшою техпідтримкою інфраструктури. Команда KEY4 реалізувала проект, починаючи з підбору обладнання, закінчуючи впровадженням та технічною підтримкою апаратних засобів і програмного забезпечення. Одним з визначальних чинників при виборі ІТ-компанії були вигідні фінансові умови і чітке проведення запланованих робіт. Дякуємо, колективу KEY4, за надану комплексну послугу з відкриття нової шкільної площадки, за вирішення всіх технічних, організаційних і, до того ж, «паперових» запитань, яких було б вкрай багато, звернися ми до різних постачальникам ІТ-послуг, то результат був б не таким передбачуваним і якісним.
Директор
clients-atilla
РВК Атілла
При проведенні реструктуризації компанії було прийнято рішення про передачу ІТ-задач на аутсорс. Першим позитивним досвідом роботи з KEY4 була перенастроювання і організація роботи IT інфраструктури. Роботи були проведені швидко, технічно і майже непомітно для нас. Далі йшов досвід з техпідтримки: завдання користувачів вирішувалися швидше і якісніше, були визначені і оперативно виправлені системні помилки, запропоновані нестандартні рішення, які усунули багато проблем. Нам підібрали оптимальний пакет послуг, яким ми користуємося на умовах щомісячної оплати, при виникненні нештатних ситуацій, ми можемо завмовити додаткові послуги і оплатити їх окремо, тільки тоді, коли вони дійсно потрібні. Ми рекомендуємо KEY4 як відповідального постачальника послуг, який працює в інтересах і на користь бізнесу.
Директор
clients-dila
МЛ Діла
За 9 років плідної співпраці з компанією KEY4 було реалізовано безліч цікавих проектів, які допомагають розвиватися бізнесу МЛ ДІЛА. За сприяння фахівців KEY4: автоматизовані більше 150 точок мережі МЛ ДІЛА; розроблені модулі синхронізації з виробничими програмними комплексами; створена система для управління лабораторними проектами, що дозволяє відстежувати і збирати результати досліджень у відповідні друковані форми. Завдяки злагодженій роботі співробітників МЛ ДІЛА і компанії KEY4 створені ефективні продукти, які успішно проходили тестування в ході зовнішніх аудитів. В процесі спільної роботи компанія KEY4 зарекомендувала себе як надійний і відповідальний діловий партнер з чітким виконанням взятих зобов'язань і гнучким підходом до вирішення завдань з урахуванням інтересів всіх сторін. Дякуємо колективу компанії KEY4 за індивідуальний підхід, швидке реагування на критичні ситуації, ініціативу і професійну відповідальність. МЛ ДІЛА і далі розраховує на підтримку KEY4 в частині консалтингу та розробки.
ІТ-Директор
clients-athens
ПШ Афіни
До наших IT-партнерів ми звернулися із запитом про створення ПЗ для автоматизації основного і допоміжних бізнес-процесів школи під специфіку бізнес-моделі нашого бізнесу. В рамках цього проекту компанією KEY4 був проведений аудит процесів і їх стандартизація, продумано і реалізовано функціонал, який дозволяє істотно скоротити час на виконання багатьох завдань, налагодити комунікацію з батьками з фінансових і організаційних питань. За участю фахівців KEY4 був розроблений особистий кабінет для батьків, учнів, співробітників. Основними факторами при виборі підрядника були фінансова сторона і наявність подібного досвіду. Підтвердженням продуктивної роботи і позитивними відгуками про результати проекту стали численні відгуки батьків, які є нашими клієнтами. Дякуємо команді фахівців KEY4 за злагоджену і чітку роботу, а також за якісну технічну підтримку продукту.
Виконавчий директор
clients-imd
МЛ IMD
Замовили у компанії KEY4 аудит бази даних. З командою фахівців працювати легко і комфортно. Швидко знайшли вразливі місця, максимально оптимізували і усунули «вузькі місця», надали детальні рекомендації щодо подальших кроків для мінімізації ризиків. Якість наданих консультацій, виконаних робіт на високому професійному рівні. Однозначно компанію рекомендуємо для співпраці.
Директор
clients-savvats
САВВАТС СЕРВІСНИЙ МЕТАЛОЦЕНТР
З компанією KEY4 почали співпрацю з IT-аудиту. Перше що відразу порадувало - якісна консультація, яку зараз рідко де можна зустріти. Відповіли на всі поставлені питання зрозумілими словами і без води. Якість виконання роботи на вищому рівні, відчувається що компанія всіма способами намагається надавати вищу якість. Так само порадувала вартість послуг, отримали навіть більше, ніж заплатили. З упевненістю можемо рекомендувати KEY4, як надійних і професійних партнерів. Дякуємо компанії, будемо продовжувати співпрацювати для оптимізації і технічної підтримки IT-систем підприємства.
Директор
clients-nako
Незалежна антикорупційна комісія
ГО "Незалежна антикорупційна комісія" (НАКО) співпрацювала з KEY4 із запитом налаштування GSuite for nonprofits, а також проведення тренінгів по GSuite та Slack як для адмінів, так і для користувачів. Менеджер компанії професійно налагодив процеси, були чітки плани, терміни, очікувані результати, а комунікація була легкою. Результатом ми задоволені. Після цього отримали повний звіт щодо оплачених послуг. НАКО рекомендує компанію KEY4 і ми з ними разом продовжуємо співпрацю - навчаємось і інтегруємо Jira. Дякуємо.
Директор