Підібрати сервер

Вдало підібрати сервер за параметрами для задач бізнесу – питання, яке вимагає компетенції і всебічного аналізу. Від того, наскільки точно підібраний сервер буде відповідати потребам конкретного бізнесу, залежить успіх і навіть швидкість розвитку компанії. Саме тому фахівці KEY4 ретельно проводять аналіз бізнесу клієнта, і тільки після цього пропонують найбільш вдале для нього рішення.

Вибір оптимального сервера

Підбір сервера за параметрами – алгоритм дій, який включає комплексний аналіз завдань і функціональності. Для ефективного вирішення питання використовується стандартизований підхід:

 1. Визначення основних завдань – це може бути термінальний, файловий, proxy, поштовий або web сервер, а також сховище під різні типи СУБД (Microsoft SQL, PostgreSQL, MySQL, Oracle), ви також можете підібрати сервер для 1С.
 2. Кількість користувачів – навантаження на ресурс також грає важливу роль. Якщо система розрахована на незначні навантаження, то при підвищеній активності будуть з’являтися збої і зависання.
 3. Виробник обладнання – вибрати сервер можна також по виробнику, за вартістю аналогічних моделей у різних брендів (Dell, IBM, Cisco, HP, SuperMicro та інші).
 4. Об’єм сховища сервера – в залежності від розміру підприємства і цільового використання.
 5. Тип корпусу – є кілька конструктивних особливостей, їх слід врахувати, так як вони визначають те, де і як буде встановлено сервер. Монтаж може виконуватись в стійку в корпусі Unit1, Unit2, довільної форми, а також окрема конструкція – tower.
 6. Тип жорстких дисків – NVMe, SSD і HDD можуть використовуватися як усі три варіанти, так і кожен окремо. Жорсткі диски використовуються для сховища файлів та інформації, а також під установку операційної системи.
 7. Модуль віддаленого управління – можна встановити систему контролю з дистанційним доступом, також є моделі, де це не потрібно.
 8. Операційна система – Windows, Linux – в залежності від потреб бізнесу.
 9. Блок живлення – є можливість вибрати сервер з одним блоком живлення, тоді не буде функції резервування. Резервування вашої роботи при виході з ладу одного з блоків. Для забезпечення цієї функції набувають моделі з 2 блоками живлення.

На основі отриманих даних формується конфігурація оптимального обладнання. Підготовлений проект надається замовнику та аргументується.

Масштабування сервера

Масштабування – цільовий комплекс заходів, спрямованих на те, щоб збільшити апаратні можливості і продуктивність. Фактично, це поліпшення базових характеристик існуючого обладнання для виконання більш складних завдань. Є два типи масштабування серверів: вертикальний і горизонтальний. У першому випадку відбувається заміна базових комплектуючих на більш потужні, а в другому проводиться розширення числа пристроїв. Обидва типи можуть використовуватися одночасно для підвищення показників. Але варто звернути увагу на те що масштабування – це не нескінченний процес.

Вертикальне масштабування

В цьому випадку поліпшення системи відбувається за рахунок заміни елементів обладнання. Наприклад, збільшення об’єму оперативної пам’яті, використання більш потужних процесорів, заміна на SSD або NVMe замість HDD.

Вертикальне масштабування – типовий апгрейд, спрямований на поліпшення показників роботи.

Горизонтальне масштабування

Дана методика дозволяє поліпшувати показники за рахунок залучення додаткових компонентів: серверів, вузлів, машин, файлових сховищ. Хорошим прикладом горизонтального масштабування служить кластер серверів. Коли одне обладнання не тягне повноцінно навантаження, підключають ще одне. На великих підприємствах кластеризація – це не просто елемент горизонтального масштабування, а необхідна опція.

Своєчасний апгрейд, дозволяє довше використовувати обладнання, тим самим заощаджуючи гроші на придбання нового.

Послуги KEY4

Аутсорсингова компанія KEY4 виконує широкий спектр робіт в області підбору та установки програмного забезпечення і технічної інфраструктури. Підбір серверів – пріоритетний напрямок в діяльності організації. Ми надамо Вам якісне рішення за доступною вартістю:

 1. Детальний аналіз завдань і роботи підприємства.
 2. Підбір обладнання на основі отриманої інформації.
 3. Вибір оптимального співвідношення ціна-якість для техніки і комплектуючих.
 4. Установка і підключення пристроїв.
 5. Запуск в роботу і технічне обслуговування.

Переваги компанії

Ми не тільки розповімо, як підібрати сервер. Клієнти компанії KEY4 можуть розраховувати на отримання комплексного обслуговування:

 1. Визначення типу та конфігурації.
 2. Зниження операційних витрат компанії.
 3. Вибір оптимального модельного ряду під конкретні завдання замовника.
 4. Тривалий досвід роботи в сегменті – понад 10 років.
 5. Більше 4 000 закритих угод в Києві і Україні.
 6. Доставка всіх необхідних елементів системи в обумовлений термін.
 7. Ніякого лобіювання послуг або обладнання – вибір бренду за ціною і параметрами.
 8. Доступні ціни на всі послуги.
 9. Спрощення інформаційно технологічних процесів.

Крім цього, ми ретельно підходимо до вивчення особливостей і потреб бізнесу кожного клієнта, саме тому завжди готові запропонувати оптимальні рішення. Чесність, відкритість і зрозумілий діалог з клієнтом – наші пріоритетні цінності.

Тарифи і ціни

Вартість послуг тісно корелює з обраним типом обладнання, виробником і кількістю комплектуючих. Щоб отримати точну відповідь саме у вашому випадку, заповніть заявку на дзвінок або зателефонуйте за контактами, вказаними на сайті. Ми пропонуємо демократичні ціни і регулярні акційні пропозиції.

 
Читати повністю

Бажаєте зробити ваш бізнес ефективнішим та безпечнішим?
Залишіть заявку та експерти KEY4 зв’яжуться з вами!

FAQ

Продуктивність сервера залежить від таких параметрів: об’єм ОЗУ (RAM); тип накопичувача (SSD, HDD, NVMe); модель процесора, який використовують (CPU); гранично допустиме навантаження.

Типова послуга з підбору сервера складається з 4 аспектів: аналіз компанії, визначення технічної інфраструктури, підбір обладнання відповідно до параметрів, установка і запуск.

Залежить від складності реалізації. Однопроцесорні сервери для невеликої компанії коштують набагато дешевше, ніж кластер серверів на великому підприємстві.

Важливі факти про нас

Компанія KEY4 надає послуги у сфері ІТ аутсорсингу понад 15 років

0
Угод закрито
0
Інтегровано ІТ-рішень
0
Сервісів у підтримці
0
Реалізовано проектів

Бажаєте підвищити ефективність роботи ІТ систем вашої компанії та скоротити витрати? Отримайте безкоштовну консультацію спеціаліста!

Чому компанії KEY4 довіряють

понад 2000 організацій по всій Україні?

Великий досвід

Команда KEY4 - це висококваліфіковані фахівці, які працюють у сфері ІТ аутсорсингу більше 20 років

Висока якість

Фахівці KEY4 детально проаналізують компоненти ІТ інфраструктури та не пропустять жодної деталі

Ефективність аудиту

Зробимо все для того, щоб Ваш бізнес працював безперебійно та надійно, при оптимальному рівні витрат

Результативність

Ми підберемо лише необхідні рішення для Вашого бізнесу та позбавимо зайвих витрат. Втілюємо задумку в реальність!

Оптимальність рішень

Надаємо докладний звіт для ІТ оптимізації компанії та надаємо рекомендації щодо кращих практик для вашої галузі діяльності

Економія часу

Цінуємо ваш час і знаємо, як його заощадити! Пропонуємо рішення, які оптимізують час для Вас та Ваших співробітників

Принципи роботи KEY4

Експертність

Всі послуги компанії KEY4 надаються максимально якісно та результативно

Продуктивність

Ми надаємо послуги, які збільшують ефективність роботи компанії, економлять ваші гроші та нерви

Чесність

Добросовісно виконуємо роботи в рамках договору, включаючи попереднє консультування із гарантією якості

Відкритість

Завжди відкриті для допомоги: відповідаємо на ваші питання, вирішуємо проблеми, що виникли в роботі ІТ. Телефонуйте у будні дні з 9:00 до 18:00

Бажаєте дізнатися подробиці про співпрацю з нашою компанією?
Залишайте заявку та отримайте консультацію від провідних експертів України!

Ми цінуємо довіру наших клієнтів

Відгуки клієнтів KEY4