В епоху цифрових технологій ІТ-система – це частина будь-якої організаційної структури. Стратегічно правильно спроектована ІТ-інфраструктура гарантує отримання віддачі від інвестицій в технології.
ЧОМУ ЦЕ ВИГІДНО
Правильно спроектована ІТ-інфраструктура, врешті-решт, знижує ІТ-витрати, неправильна – збільшує їх.
Легко масштабована і модернізована ІТ-інфраструктура здатна в майбутньому з мінімальними витратами адаптуватися під мінливі бізнес-процеси.
Логічна, структурована, докладно документована і кваліфіковано побудована IT-інфраструктура – гарантія стабільного безперебійного робочого процесу.
ОСОБЛИВОСТІ ПРОЕКТУВАННЯ
Технічні рішення дають можливість бізнесу робити більше за менший час з меншими ресурсами, а ІТ-інфраструктурі, що була спроектована, інтегруватися в процеси компанії, підвищуючи їх ефективність.
Це можливо, якщо при проектуванні ІТ-інфраструктури підприємства враховують такі оптимізуючі можливості:
- Оцінка потреб ІТ-інфраструктури – комплексний всебічний аудит, що включає в себе вимір ступеня використання кожного компонента.
- Апаратне забезпечення як послуга (HaaS). Велика проблема для підприємств – це інвестування в нове обладнання, яке вже через пару років доведеться змінювати.
- Мережева схема – перед установкою нового обладнання планується комутаційна структура.
- Консолідація серверів і сховищ дозволяє ефективно реалізувати віртуалізацію і кластеризацію, забезпечуючи балансування серверного навантаження і вражаючий рівень економії.
- Розміщення електронної пошти та IP-телефонії: локально, в хмарі, гібридний варіант. Оптимізується з урахуванням внутрішніх вимог безпеки.
- Управління службами друку. Не враховані в проекті топологія і способи доступу до копіювальних апаратів та принтерів можуть зробити друк документів проблемою.
- Рішення для аварійного відновлення. Зберігання резервних копій даних в декількох місцях.
- Міграція з локального середовища в хмару. Переміщення локальної мережі в хмару дає ряд переваг, включаючи розширений доступ, управління дозволами.
ЕТАПИ ПРОЕКТУВАННЯ ІТ-ІНФРАСТРУКТУРИ ПІДПРИЄМСТВА
Загальна формула проектування: «Як є – Як треба – Що зробити». І, виходячи з неї, етапи проектування IT інфраструктури будуть наступні:
- Аудит. Побудова поточної моделі ІТ-інфраструктури, проводиться повна інвентаризація її складових компонентів. Проводиться аналіз на технологічну і структурну надмірність або дефіцитність. Оцінюється рівень відповідності поточним бізнес процесам і потенціал можливого майбутнього масштабування і реконструювання.
- Постановка завдання. Відповідно до побажань замовника, специфіки підприємства і необхідного рівня автоматизації формулюються кінцеві цілі.
- Концепція. Розробляється кілька моделей, проводиться їх аналіз, вибирається оптимальна, відповідна до завдань і бюджету.
- Технічне завдання (ТЗ). Створюється документ, що містить цілі та завдання проекту. Описується функціонал готового рішення, його інтеграція з іншими системами підприємства. ТЗ також містить чіткі вимоги по стійкості до відмов і рівню безпеки. У технічному завданні вказуються етапи реалізації проекту, необхідні для цього ресурси. Після затвердження, ТЗ стає головним документом для впровадження проекту.
- Робочі рішення. Документується перелік компонентів майбутньої інфраструктури із зазначенням функціонального призначення.
- Обладнання: відповідно до функціонального призначення і в рамках виділеного бюджету створюється список обладнання для виконання проекту;
- Тестування – перевіряється працездатність обраної моделі ІТ-інфраструктури на масиві даних і придбаному для проекту обладнанні.
- Функціонально-процесингова топологія. Створюються докладні карти (схеми) розташування і взаємодії компонентів інфраструктури, розробляються політики використання програмного забезпечення і локальних мереж.
Професійно підготовлений проект ІТ-інфраструктури і кваліфіковано реалізовані проектні етапи, в результаті, надають замовнику фундамент для стійкого розвитку бізнесу.
Надаємо послуги в Києві та по всій Україні.
Як ми працюємо?
FAQ
Етапи проектування IT?
Проводиться аудит (аналіз завдань, вхідні дані, вимоги замовника, тощо) і складається технічне завдання.
Проект ІТ-інфраструктури містить відомості про технічні характеристики обладнання і ПЗ, рішення по основним завданням, що забезпечують функціонування бізнес-процесів компанії.
Після установки обладнання і впровадження спроектованої інфраструктури, складається технічна документація і експлуатаційні регламенти (може бути запропонований аутсорсинг обслуговування ІТ-інфраструктури).
Які роботи входять в дану послугу?
Монтуються інженерні та кабельні системи, телефонні мережі, встановлюються точки доступу.
Після установки серверів, робочого обладнання, інсталяції ПЗ, налаштовуються мережеві протоколи і служби для роботи і адміністрування всіх систем. Збираються системи для зберігання управління БД, прописуються права доступу.
Склад і обсяг робіт спрощується або ускладнюється, в залежності від вимог замовника.
Яка вартість проектування IT інфраструктури?
Вартість проектних робіт залежить від багатьох факторів і параметрів, до яких відносяться, в тому числі: місце розміщення складових IT-інфраструктури, рівень віртуалізації і автоматизації, створюється ЦОД або обробка даних ведеться локально, а також від індивідуальних вимог і побажань замовника.
Чому нам довіряють?
опыта
угод
ІТ-рішень
в підтримці
проектів
Відгуки клієнтів


KredoBank


Академія Інтелекта


Idealist


Боулінг-клуб Турбіна


FLEET5


Боулінг-клуб Джамбо


Типографія РЕАЛІ


РЦ "Лавіна"


ПШ Афіни


РВК Атілла


МЛ Діла


ПШ Афіни


МЛ IMD


САВВАТС СЕРВІСНИЙ МЕТАЛОЦЕНТР

