Проектування локальної мережі

Проектування локальної мережі передбачає розробку проекту комунікаційної системи. Вона повинна з’єднати робочі станції користувачів і периферійне устаткування в окремо взятому будинку або приміщенні, яке належить одній організації.

Проектування локальної мережі

Проектування локальної мережі підприємства забезпечує можливість спільного використання інформаційних корпоративних ресурсів, периферійного обладнання, а також безперервного обміну даними. Об’єднані комп’ютери стають частиною єдиного інформаційного простору. Таким чином, можна швидко отримати доступ до будь-якого ресурсу, наприклад, до спільної папки на сервері, принтері, тощо. До того ж, мінімізується ризик виникнення помилок при роботі і втрати інформації, а якість обміну даними зростає.

Основні вимоги

В першу чергу, необхідно спростити і прискорити обробку інформаційних потоків, що є головною вимогою при проектуванні ЛВС. Інші вимоги, що стосуються продуктивності, надійності, сумісності, контролю і захищеності, – наслідок виконаного першочергового завдання.

Переваги

Чим більше комп’ютерів та іншої техніки включає в себе одна ЛМ, тим складніше стає її планування і обслуговування. Але, разом з тим, з’являються такі переваги:

  • швидкість і безперебійність обміну інформацією;
  • обмеження і контроль доступу до корпоративних ресурсів;
  • можливість спільного використання периферійних пристроїв;
  • контроль доступу користувачів до веб-ресурсів.

Особливість таких мереж в тому, що вони є розширюваними і масштабованими – в них можна досить легко додавати окремі елементи, а також нарощувати додаткові вузли і збільшувати кількість пов’язаних елементів.

Як ми працюємо

На першому етапі процесу співробітники компанії KEY4 складають ТЗ проекту локальної мережі для конкретного об’єкта. У ньому вказується кількість робочих місць, точок комунікації, використовувані засоби захисту інформації, тощо. Далі техзавдання погоджується замовником і  виконавцем, після чого починається реалізація плану. Під час підготовки до проектування СКС (структурованої кабельної системи) складається детальна схема приміщень, вказується розташування розеток і кількість портів, а також місця, де будуть прокладені кабелі та інші мережеві пристрої.

Надаємо послуги в Києві та по всій Україні.

Читати повністю

Бажаєте зробити ваш бізнес ефективнішим та безпечнішим?
Залишіть заявку та експерти KEY4 зв’яжуться з вами!

FAQ

Таке рішення дозволяє структурувати комп’ютерну мережу підприємства, прискорює і спрощує обробку корпоративної інформації.

Спочатку проводиться аудит, що включає в себе заходи по інвентаризації, дослідженню та аналізу складових елементів наявної IТ-інфраструктури. Після цього складається технічне завдання з урахуванням особливостей конкретного приміщення, позначаються місця розташування вузлів. Далі визначається перелік обладнання, яке необхідно для створення ефективної IT-інфраструктури: сервери, маршрутизатори, робочі станції, мобільні пристрої, системи безпеки і засоби комунікації. На завершальному етапі все вище перелічене обладнання тестується на працездатність.

Ціна послуги визначається розмірами приміщення, складністю його планування, кількістю встановленого обладнання, довжиною кабелів і іншими параметрами. Таким чином, розрахунок для кожного окремого випадку проводиться в індивідуальному порядку.

Важливі факти про нас

Компанія KEY4 надає послуги у сфері ІТ аутсорсингу понад 15 років

0
Угод закрито
0
Інтегровано ІТ-рішень
0
Сервісів у підтримці
0
Реалізовано проектів

Бажаєте підвищити ефективність роботи ІТ систем вашої компанії та скоротити витрати? Отримайте безкоштовну консультацію спеціаліста!

Чому компанії KEY4 довіряють

понад 2000 організацій по всій Україні?

Великий досвід

Команда KEY4 - це висококваліфіковані фахівці, які працюють у сфері ІТ аутсорсингу більше 20 років

Висока якість

Фахівці KEY4 детально проаналізують компоненти ІТ інфраструктури та не пропустять жодної деталі

Ефективність аудиту

Зробимо все для того, щоб Ваш бізнес працював безперебійно та надійно, при оптимальному рівні витрат

Результативність

Ми підберемо лише необхідні рішення для Вашого бізнесу та позбавимо зайвих витрат. Втілюємо задумку в реальність!

Оптимальність рішень

Надаємо докладний звіт для ІТ оптимізації компанії та надаємо рекомендації щодо кращих практик для вашої галузі діяльності

Економія часу

Цінуємо ваш час і знаємо, як його заощадити! Пропонуємо рішення, які оптимізують час для Вас та Ваших співробітників

Принципи роботи KEY4

Експертність

Всі послуги компанії KEY4 надаються максимально якісно та результативно

Продуктивність

Ми надаємо послуги, які збільшують ефективність роботи компанії, економлять ваші гроші та нерви

Чесність

Добросовісно виконуємо роботи в рамках договору, включаючи попереднє консультування із гарантією якості

Відкритість

Завжди відкриті для допомоги: відповідаємо на ваші питання, вирішуємо проблеми, що виникли в роботі ІТ. Телефонуйте у будні дні з 9:00 до 18:00

Бажаєте дізнатися подробиці про співпрацю з нашою компанією?
Залишайте заявку та отримайте консультацію від провідних експертів України!

Ми цінуємо довіру наших клієнтів

Відгуки клієнтів KEY4