Створення ІТ інфраструктури

У процесі ведення бізнесу сучасним компаніям доводиться вирішувати безліч завдань, більшу частину яких можна оптимізувати, при коректній побудові IT-інфраструктури. Взаємодія співробітників організації, зберігання даних, можливість віддаленої роботи – ці та багато інших питань допомагає вирішити створення ІТ-інфраструктури.

Вимоги до побудови IT-інфраструктури

При створенні ІТ-інфраструктури необхідно дотримуватися ряду вимог, включаючи такі:

 • безпека – захист від вірусних атак, витоку або крадіжки інформації, а також несанкціонованого втручання третіх осіб, вона має на увазі використання антивірусного ПО і шифрування каналів передачі даних;
 • масштабованість – можливість розширення інфраструктури (наприклад, через зростання компанії, збільшення кількості персоналу підприємства, відкриття нових філій і т.п.) через програмні і апаратні рішення;
 • безперервність – мінімізація збоїв і проблем з обладнанням, програмних конфліктів або помилок з боку користувачів шляхом збереження резервних копій, використання хмарного сховища і кластеризації;
 • гнучкість – зміни повинні вноситися швидко, підтримуючи якісний сервіс і підлаштовуючись під поточні бізнес-процеси;
 • економічна вигода – основна частина коштів компанії повинна йти не на модернізацію обладнання та комплектуючі, ПЗ, а на підтримку робочого стану апаратного і програмного забезпечення, яке є в наявності.

Етапи створення IТ-інфраструктури організації

Все починається з розробки, погодження та затвердження ТЗ – документа, що містить вимоги підприємства до майбутньої інформаційної системи. Далі створюється робочий проект з технічним описом процедур і заходів, спрямованих на реалізацію вимог, визначених у техзавданні. На наступному етапі реалізується намічений план, після чого формується документація з докладним описом виконаних завдань. На цьому етапі також визначається рівень подальшої техпідтримки інфраструктури – SLA.

Що включає в себе побудову ІТ-інфраструктури

Створення ІТ-інфраструктури, а також її подальший розвиток в нинішніх умовах неможливе без таких компонентів, як інформаційна безпека, корпоративна електронна пошта, відеозв’язок для конференцій, зберігання і резервне копіювання, освіту корпоративних дата-центрів. З метою забезпечення безперебійної роботи цих компонентів повинна бути організована якісна технічна підтримка інфраструктури. Важливу роль також відіграє регулярне проведення ІТ-аудиту.

Сучасні рішення для побудови ІТ-структури компанії

В даному випадку мова йде про налагодження комунікації, активного застосування хмарних обчислень, ефективної віртуалізації робочих місць і серверів, управлінні елементами, а також організації віддаленого доступу до загальних ресурсів. Ще одним фактором є налагоджена взаємодія між усіма підрозділами підприємства. При цьому робота з інформаційними технологіями максимально автоматизована.

Навіщо продумувати ІТ інфраструктуру

Надійна ІТ-інфраструктура робить компанію більш конкурентоспроможною. Бізнес отримує можливість максимально швидко інтегрувати нові сервіси, нарощувати потужності, а також підлаштовуватися до ситуації на ринку. Побудова ІТ-інфраструктури з використанням сучасних методів дає такі переваги:

 • кожен співробітник отримує доступ до інформації, незалежно від того, де він знаходиться;
 • є можливість гнучко налаштовувати права доступу з урахуванням політики безпеки;
 • забезпечується можливість використання корпоративної інформації всіма співробітниками за допомогою робочих станцій і мобільних пристроїв;
 • забезпечується безперебійна робота, оскільки вихід з ладу обладнання та виникнення програмних помилок або помилок користувачів, які можуть негативно вплинути на бізнес-процеси;
 • шляхом уніфікації рішень, включаючи використання однакових конфігурацій ОС і ПЗ, збільшується масштабованість, що також дозволяє швидше вносити зміни в ІТ при розвитку бізнесу;
 • за рахунок суворого контролю за правами доступу, шифруванням каналів зв’язку, тотального моніторингу та ведення журналів підвищується безпека і зводиться до мінімуму ймовірність втрати або крадіжки даних;;
 • зростає швидкість змін – компанія отримує можливість швидше адаптуватися до змін бізнес-реалій, підвищуючи рівень сервісу і якість послуг, що надаються в умовах жорсткої конкуренції;
 • підвищується прозорість і поліпшується керованість (завдяки збору даних про інформаційну систему компанії), а спрощення інфраструктури мінімізує кількість помилок і здешевлює її обслуговування;
 • встановлюється адекватна вартість – перехід на модульну структуру дає можливість змінювати частини інфраструктури, розширювати її функціонал і прибирати застарілі компоненти при невеликих витратах, а використання надійних і перевірених технологій знижує вартість інтеграції з іншими системами і спрощує пошук фахівців.

Варто додати, що сучасні технології дозволяють отримувати більше прибутку, зводячи до мінімуму витрати.

Надаємо послуги в Києві та по всій Україні.

Читати повністю

Як ми працюємо?

Отримуємо заявку
Вивчаємо завдання
Складаємо план
Реалізуємо проект
Супроводжуємо рішення

FAQ

Розробляється єдиний комплекс програмних, технічних, комунікаційних та інформаційних засобів, що забезпечує безперебійну роботу підприємств, а також інструменти контролю та управління.

Вартість розраховується на підставі вимог бізнесу до рівня автоматизації робочого процесу і з урахуванням повного обсягу робіт, а також особливостей окремо взятої компанії.

Необхідно скласти ТЗ із зазначенням мети, завдань, кількості користувачів, обладнання та комплектуючі, ПЗ, яке буде використано, а також інших індивідуальних аспектів. Від цього документа залежить якість подальшої роботи.

Чому нам довіряють?

+
Лет
опыта
Закрито
угод
Інтегровано
ІТ-рішень
Сервісів
в підтримці
Реалізовано
проектів

Відгуки клієнтів

clients-ai
Академія Інтелекта
Дякуємо, компанії KEY4 за технічну та ІТ підтримку нашої школи. Вони нам дуже допомогли в перехідному періоді: перенесли бухгалтерське ПЗ і бази даних в хмару, допомогли розібратися бухгалтеру як працювати на віртуальному сервері. Також ми зверталися в компанію за допомогою з проектування та налаштування мережі - їх фахівці істотно поліпшили стабільність роботи мережі та інтернету в школі, і, в процесі, навіть допомогли продати непотрібну для школи техніку. Ми рекомендуємо компанію KEY4, як надійного ІТ і технічного підрядника.
Директор
clients-idealist
Idealist
Запустити точку продажу з нуля виявилося не так просто, як ми спочатку планували. Тому партнерство з KEY4 було дуже своєчасним і корисним для нас. Придбання обладнання, монтаж мережі і підключення всієї техніки пройшли гладко. Хлопці взяли на себе спілкування з підрядниками, все проконтролювали, і ми змогли запуститися в термін. Окрема подяка, за вміння працювати в стислі терміни, тому що дата відкриття була призначена заздалегідь і у нас був дедлайн, який без допомоги фахівців KEY4 був би не реальний.
Директор
clients-turbina
Боулінг-клуб Турбіна
Дякуємо компанії KEY4 за якісно виконану роботу, результатом якої стала синхронізація ряду систем. Це істотно заощадило час на обробку даних нашими співробітниками. Ніякої додаткової інформації вводити тепер не потрібно. Розробка внутрішнього API дуже нам допомогла. Завдання техпідтримки завжди виконуються оперативно і злагоджено.
Виконавчий директор
clients-fleet5
FLEET5
За час співпраці нам були надані такі послуги як: консалтинг, іт-закупівлі, послуги техпідтримки і проектний менеджмент, які ми використовуємо по сьогоднішній день в разі потреби. Глибоке знання ІТ можливостей бізнесу, партнерський підхід, гнучке ціноутворення та системний підхід до вирішення завдань - відмінні риси команди KEY4.
Директор
clients-djumbo
Боулінг-клуб Джамбо
Дякую фахівцям компанії KEY4 за високу якість наданих послуг в рамках супроводу проекту оптимізації роботи нашого клубу. У числі послуг компанії хочу виділити послугу ІТ-закупник, якою ми скористалися з метою підбору, закупівлі нового обладнання і продажу непотрібного. Хочу відзначити раціональність фахівців в плануванні ІТ-витрат в інтересах клієнта. Окрема подяка співробітникам техпідтримки користувачів за злагоджену і чітку роботу. Для нас вкрай важливо мати таких партнерів, як KEY4.
Керуючий
clients-realy
Типографія РЕАЛІ
Довго користувалися послугами приходящого адміністратора, але, після злому бази даних облікової системи, зрозуміли, що треба щось міняти. Звернулися в KEY4 за рекомендацією для комплексного обслуговування ІТ-структури. Фахівці компанії виконали перенастроювання ІТ-ресурсів і перенесення наших серверів в дата-центр. Також скористалися послугою ІТ-закупник, що допомогло нам реалізувати непотрібну техніку і закупити нову. Дякуємо вам за якісну роботу, оперативність у вирішенні наших завдань. Рекомендуємо компанію KEY4, як надійного партнера.
Директор
clients-lavina
РЦ "Лавіна"
Хочемо висловити подяку фахівцям KEY4 за надання послуги створення "ІТ-інфраструктури під ключ". Командою було здійснено запуск більшості напрямків торгового центру з нуля. Були оптимізовані витрати на закупівлю обладнання. В результаті проведеного проекту фахівцями KEY4 був отриманий максимально автоматизований торгово-розважальний комплекс. Дякуємо проектній команді за відмінний результат, а також продовжуємо плідну співпрацю!
Виконавчий директор
clients-athens
ПШ Афіни
Відкриття нової школи поставило перед керівництвом серйозне завдання: необхідно було з нуля запустити ключові бізнес-процеси, для чого потрібно було провести ІТ-закупівлі, монтажні роботи, установлення, налагодження та роботу з подальшою техпідтримкою інфраструктури. Команда KEY4 реалізувала проект, починаючи з підбору обладнання, закінчуючи впровадженням та технічною підтримкою апаратних засобів і програмного забезпечення. Одним з визначальних чинників при виборі ІТ-компанії були вигідні фінансові умови і чітке проведення запланованих робіт. Дякуємо, колективу KEY4, за надану комплексну послугу з відкриття нової шкільної площадки, за вирішення всіх технічних, організаційних і, до того ж, «паперових» запитань, яких було б вкрай багато, звернися ми до різних постачальникам ІТ-послуг, то результат був б не таким передбачуваним і якісним.
Директор
clients-atilla
РВК Атілла
При проведенні реструктуризації компанії було прийнято рішення про передачу ІТ-задач на аутсорс. Першим позитивним досвідом роботи з KEY4 була перенастроювання і організація роботи IT інфраструктури. Роботи були проведені швидко, технічно і майже непомітно для нас. Далі йшов досвід з техпідтримки: завдання користувачів вирішувалися швидше і якісніше, були визначені і оперативно виправлені системні помилки, запропоновані нестандартні рішення, які усунули багато проблем. Нам підібрали оптимальний пакет послуг, яким ми користуємося на умовах щомісячної оплати, при виникненні нештатних ситуацій, ми можемо завмовити додаткові послуги і оплатити їх окремо, тільки тоді, коли вони дійсно потрібні. Ми рекомендуємо KEY4 як відповідального постачальника послуг, який працює в інтересах і на користь бізнесу.
Директор
clients-dila
МЛ Діла
За 9 років плідної співпраці з компанією KEY4 було реалізовано безліч цікавих проектів, які допомагають розвиватися бізнесу МЛ ДІЛА. За сприяння фахівців KEY4: автоматизовані більше 150 точок мережі МЛ ДІЛА; розроблені модулі синхронізації з виробничими програмними комплексами; створена система для управління лабораторними проектами, що дозволяє відстежувати і збирати результати досліджень у відповідні друковані форми. Завдяки злагодженій роботі співробітників МЛ ДІЛА і компанії KEY4 створені ефективні продукти, які успішно проходили тестування в ході зовнішніх аудитів. В процесі спільної роботи компанія KEY4 зарекомендувала себе як надійний і відповідальний діловий партнер з чітким виконанням взятих зобов'язань і гнучким підходом до вирішення завдань з урахуванням інтересів всіх сторін. Дякуємо колективу компанії KEY4 за індивідуальний підхід, швидке реагування на критичні ситуації, ініціативу і професійну відповідальність. МЛ ДІЛА і далі розраховує на підтримку KEY4 в частині консалтингу та розробки.
ІТ-Директор
clients-athens
ПШ Афіни
До наших IT-партнерів ми звернулися із запитом про створення ПЗ для автоматизації основного і допоміжних бізнес-процесів школи під специфіку бізнес-моделі нашого бізнесу. В рамках цього проекту компанією KEY4 був проведений аудит процесів і їх стандартизація, продумано і реалізовано функціонал, який дозволяє істотно скоротити час на виконання багатьох завдань, налагодити комунікацію з батьками з фінансових і організаційних питань. За участю фахівців KEY4 був розроблений особистий кабінет для батьків, учнів, співробітників. Основними факторами при виборі підрядника були фінансова сторона і наявність подібного досвіду. Підтвердженням продуктивної роботи і позитивними відгуками про результати проекту стали численні відгуки батьків, які є нашими клієнтами. Дякуємо команді фахівців KEY4 за злагоджену і чітку роботу, а також за якісну технічну підтримку продукту.
Виконавчий директор
clients-imd
МЛ IMD
Замовили у компанії KEY4 аудит бази даних. З командою фахівців працювати легко і комфортно. Швидко знайшли вразливі місця, максимально оптимізували і усунули «вузькі місця», надали детальні рекомендації щодо подальших кроків для мінімізації ризиків. Якість наданих консультацій, виконаних робіт на високому професійному рівні. Однозначно компанію рекомендуємо для співпраці.
Директор
clients-savvats
САВВАТС СЕРВІСНИЙ МЕТАЛОЦЕНТР
З компанією KEY4 почали співпрацю з IT-аудиту. Перше що відразу порадувало - якісна консультація, яку зараз рідко де можна зустріти. Відповіли на всі поставлені питання зрозумілими словами і без води. Якість виконання роботи на вищому рівні, відчувається що компанія всіма способами намагається надавати вищу якість. Так само порадувала вартість послуг, отримали навіть більше, ніж заплатили. З упевненістю можемо рекомендувати KEY4, як надійних і професійних партнерів. Дякуємо компанії, будемо продовжувати співпрацювати для оптимізації і технічної підтримки IT-систем підприємства.
Директор
clients-nako
Незалежна антикорупційна комісія
ГО "Незалежна антикорупційна комісія" (НАКО) співпрацювала з KEY4 із запитом налаштування GSuite for nonprofits, а також проведення тренінгів по GSuite та Slack як для адмінів, так і для користувачів. Менеджер компанії професійно налагодив процеси, були чітки плани, терміни, очікувані результати, а комунікація була легкою. Результатом ми задоволені. Після цього отримали повний звіт щодо оплачених послуг. НАКО рекомендує компанію KEY4 і ми з ними разом продовжуємо співпрацю - навчаємось і інтегруємо Jira. Дякуємо.
Директор