Дистанційне адміністрування серверів

Дистанційне адміністрування серверів – це спосіб управління серверами, який дозволяє обслуговувати їх віддалено, без присутності в приміщенні, де вони знаходяться.

Послуга передбачає грамотне управління серверами через глобальну або локальну мережу фахівцем з адміністрування. Доступ до сервера при цьому проводиться за допомогою спеціальних додатків по захищеному каналу.

Переваги та особливості даної послуги

Не секрет, що успішність і ефективність бізнесу безпосередньо залежить від надійності і якості роботи ІТ-інфраструктури.

Делегування технічних завдань сервісу програмного забезпечення та адміністрування серверів на аутсорсинг гарантує:

 • значне зниження часу можливих простоїв;
 • безперервність процесів ІТ-забезпечення;
 • економія на утриманні штатного адміністратора;
 • оперативне виявлення технічних збоїв з їх швидким усуненням.

Зокрема, дистанційне адміністрування сервера дозволяє:

 • швидко інсталювати і оновити програмне забезпечення;
 • налаштувати параметри ОС і персоналізованого робочого оточення;
 • видалити віруси, програми-шпигуни, здійснити антивірусну профілактику;
 • адмініструвати прикладне і бізнес програмне забезпечення;
 • консультувати щодо прикладного програмного забезпечення;
 • виявляти і усувати збої в роботі операційної системи.

Таким чином, дистанційне адміністрування підвищує якість роботи самого сервера і сервісів всередині нього.

Для дистанційного управління сервером інженери KEY4 використовують сучасні методи віддаленого доступу і тільки сертифіковане програмне забезпечення (ПЗ). При цьому забезпечуючи безпеку даних і повний захист від доступу третіх осіб.

Кому підходять наші послуги

Проблеми в роботі серверів трапляються в будь-якій організації, і вимагають негайного вирішення. Такий формат підходить для організацій, що працюють в будь-якій сфері. Вони допомагають підтримувати нормальне функціонування офісу, організовувати спільний доступ до документації, нормальне функціонування корпоративної пошти.

Якщо в фірмі використовуються CRM-комплекс, папки із загальним доступом, потрібно професійне управління, щоб запобігти витоку комерційної інформації, без послуги віддаленого адміністрування не обійтися. Для бізнесу це є гарантією стабільної діяльності.

Підприємства і компанії

Дистанційне адміністрування серверів Windows або Linux проводиться з метою організації злагодженої роботи офісу: загальний доступ до файлів, корпоративний e-mail, айпі телефонія, інтернет-шлюзи тощо.

Для веб-студій

Займаєтесь розробкою інтернет-сайтів? Це те, що ви робите професійно. Ми ж займаємося техпідтримкою. Віддалено контролюючі роботу сервера, ми гарантуємо працездатність бізнесу і безвідмовність функціонування WEB додатків, які Ви встановлюєте на сервер.

Інтернет-магазини

Якісний торговий майданчик в мережі повинен працювати стабільно, в режимі 24/7. Тільки так забезпечується ефективність бізнесу. В іншому випадку відбудеться втрата клієнтів, а це призведе до втрати прибутку. Професійні сисадміни KEY4 допоможуть оптимізувати роботу серверів, на яких розташований інтернет-магазин. Це забезпечує стабільний доступ до онлайн-магазину і є запорукою високої швидкості роботи.

Які роботи входять у віддалене обслуговування серверів

Перелік залежить від конкретного випадку, і може включати такі послуги:

 • налаштування сервера «під ключ»;
 • інсталяція серверного ПЗ і ролей;
 • налаштування політики безпеки;
 • перенесення інформації та корпоративних даних;
 • пошук проблемних ділянок і оптимізація роботи сервера;
 • налаштування операційних систем, СУБД (MySQL, MariaDB, Ms SQL, Oracle PostgreSQL та інші);
 • зміна серверних налаштувань в залежності від завдань і потреб клієнта;
 • адміністрування кластерних систем;
 • адміністрування гіпервізора;
 • захист від DDos атак і проникнення в мережу підприємства;
 • автоматизація адміністрування сервера;
 • налаштування регулярного резервування даних;
 • відновлення сервера і баз даних після системних збоїв;
 • контроль та встановлення оновлень із високим пріоритетом ОС і ПЗ;
 • технічна підтримка;
 • моніторинг роботи (трафік, продуктивність, навантаження) і багато іншого.

Список робіт визначається окремо для кожного клієнта з урахуванням його потреб. Наприклад, в нього може входити віддалене адміністрування серверів Linux або Windows, допомога користувачам в освоєнні конкретних програмних інструментів, управління комплексами баз даних для CRM і специфічним ПЗ.

Ціна послуг з адміністрування серверів за місяць

Вартість адміністрування серверів залежить від того, що входить в тариф. На ціну впливають такі чинники:

 • кількість віртуальних і фізичних серверів;
 • кількість користувачів;
 • встановлені ролі на сервері;
 • надання щомісячного звіту;
 • постійний або частковий моніторинг;
 • кількість встановленого ПЗ і його складність.

З KEY4 ви гарантовано отримаєте техпідтримку високої якості за доступною ціною. Грамотний підхід до вирішення завдань будь-якої складності – відмінна якість нашої компанії. Звертайтеся за потребою або купуйте пакет щомісячної техпідтримки.

Чому варто звернутися до нас

Компанію KEY4 вибирають, тому що ми:

 • колектив інженерів, які володіють необхідними знаннями та навичками в сфері ІТ;
 • підбираємо рішення згідно з потребами клієнтів, без зайвих витрат для них;
 • оперативне виявлення і усунення несправностей;
 • великий досвід у вирішенні завдань різної складності;
 • забезпечення повної інформаційної безпеки;
 • ретельно вивчаємо інформаційно-технологічну інфраструктуру, на основі чого створюємо стратегію впровадження систем і технологій.

Замовляючи послуги у нас, клієнт отримує вичерпну консультацію і можливість співпраці на вигідних умовах.

Щоб оформити договір на послугу віддаленого обслуговування IT структури вашого підприємства, телефонуйте за номерами, вказаними на сайті. Або пишіть на пошту – залиште контакти, і наш фахівець з вами зв’яжеться. Ми врахуємо ваші побажання і запропонуємо рішення з оптимальними тарифними умовами. Надаємо послуги в Києві та по всій Україні.

Читати повністю

Як ми працюємо?

Отримуємо заявку
Вивчаємо завдання
Складаємо план
Реалізуємо проект
Супроводжуємо рішення

FAQ

Для малого та середнього бізнесу будь-яких видів діяльності: веб-студій, інтернет-магазинів, друкарень, медичних клінік, тощо. А також для тих компаній, які не хочуть (не бачать потреби) тримати штатний ІТ-відділ і адміністратора.

Налаштування сервера «під ключ», технічна підтримка, інсталяція програмного забезпечення, налаштування операційних систем, баз даних (СКБД), прикладного ПЗ, створення резервних копій даних, відновлення баз даних і сервера після системних збоїв, моніторинг роботи (трафік, продуктивність, навантаження) і багато іншого.

Вартість визначається в індивідуальному порядку і залежить від того, що буде включено в пакет послуг. Ми завжди відкриті до діалогу, і готові запропонувати клієнтові тільки найоптимальніше для нього і його бізнесу рішення.

Чому нам довіряють?

+
Лет
опыта
Закрито
угод
Інтегровано
ІТ-рішень
Сервісів
в підтримці
Реалізовано
проектів

Відгуки клієнтів

logo-client-kredobank
KredoBank
Від імені АТ «Кредобанк» та від себе особисто висловлюю керівництву компанії KEY4 та безпосередньо Едуарду Танасу щиру вдячність та повагу за співпрацю та створені умови дослідження функціоналу Confluence Atlassian, ІТ консалтингу та інтеграції Confluence Atlassian. Щиро бажаємо Вам багато зацікавленої аудиторії, успіхів, наснаги та нових звершень у Вашій справі!
Директор Департаменту управління процесами
clients-ai
Академія Інтелекта
Дякуємо, компанії KEY4 за технічну та ІТ підтримку нашої школи. Вони нам дуже допомогли в перехідному періоді: перенесли бухгалтерське ПЗ і бази даних в хмару, допомогли розібратися бухгалтеру як працювати на віртуальному сервері. Також ми зверталися в компанію за допомогою з проектування та налаштування мережі - їх фахівці істотно поліпшили стабільність роботи мережі та інтернету в школі, і, в процесі, навіть допомогли продати непотрібну для школи техніку. Ми рекомендуємо компанію KEY4, як надійного ІТ і технічного підрядника.
Директор
clients-idealist
Idealist
Запустити точку продажу з нуля виявилося не так просто, як ми спочатку планували. Тому партнерство з KEY4 було дуже своєчасним і корисним для нас. Придбання обладнання, монтаж мережі і підключення всієї техніки пройшли гладко. Хлопці взяли на себе спілкування з підрядниками, все проконтролювали, і ми змогли запуститися в термін. Окрема подяка, за вміння працювати в стислі терміни, тому що дата відкриття була призначена заздалегідь і у нас був дедлайн, який без допомоги фахівців KEY4 був би не реальний.
Директор
clients-turbina
Боулінг-клуб Турбіна
Дякуємо компанії KEY4 за якісно виконану роботу, результатом якої стала синхронізація ряду систем. Це істотно заощадило час на обробку даних нашими співробітниками. Ніякої додаткової інформації вводити тепер не потрібно. Розробка внутрішнього API дуже нам допомогла. Завдання техпідтримки завжди виконуються оперативно і злагоджено.
Виконавчий директор
clients-fleet5
FLEET5
За час співпраці нам були надані такі послуги як: консалтинг, іт-закупівлі, послуги техпідтримки і проектний менеджмент, які ми використовуємо по сьогоднішній день в разі потреби. Глибоке знання ІТ можливостей бізнесу, партнерський підхід, гнучке ціноутворення та системний підхід до вирішення завдань - відмінні риси команди KEY4.
Директор
clients-djumbo
Боулінг-клуб Джамбо
Дякую фахівцям компанії KEY4 за високу якість наданих послуг в рамках супроводу проекту оптимізації роботи нашого клубу. У числі послуг компанії хочу виділити послугу ІТ-закупник, якою ми скористалися з метою підбору, закупівлі нового обладнання і продажу непотрібного. Хочу відзначити раціональність фахівців в плануванні ІТ-витрат в інтересах клієнта. Окрема подяка співробітникам техпідтримки користувачів за злагоджену і чітку роботу. Для нас вкрай важливо мати таких партнерів, як KEY4.
Керуючий
clients-realy
Типографія РЕАЛІ
Довго користувалися послугами приходящого адміністратора, але, після злому бази даних облікової системи, зрозуміли, що треба щось міняти. Звернулися в KEY4 за рекомендацією для комплексного обслуговування ІТ-структури. Фахівці компанії виконали перенастроювання ІТ-ресурсів і перенесення наших серверів в дата-центр. Також скористалися послугою ІТ-закупник, що допомогло нам реалізувати непотрібну техніку і закупити нову. Дякуємо вам за якісну роботу, оперативність у вирішенні наших завдань. Рекомендуємо компанію KEY4, як надійного партнера.
Директор
clients-lavina
РЦ "Лавіна"
Хочемо висловити подяку фахівцям KEY4 за надання послуги створення "ІТ-інфраструктури під ключ". Командою було здійснено запуск більшості напрямків торгового центру з нуля. Були оптимізовані витрати на закупівлю обладнання. В результаті проведеного проекту фахівцями KEY4 був отриманий максимально автоматизований торгово-розважальний комплекс. Дякуємо проектній команді за відмінний результат, а також продовжуємо плідну співпрацю!
Виконавчий директор
clients-athens
ПШ Афіни
Відкриття нової школи поставило перед керівництвом серйозне завдання: необхідно було з нуля запустити ключові бізнес-процеси, для чого потрібно було провести ІТ-закупівлі, монтажні роботи, установлення, налагодження та роботу з подальшою техпідтримкою інфраструктури. Команда KEY4 реалізувала проект, починаючи з підбору обладнання, закінчуючи впровадженням та технічною підтримкою апаратних засобів і програмного забезпечення. Одним з визначальних чинників при виборі ІТ-компанії були вигідні фінансові умови і чітке проведення запланованих робіт. Дякуємо, колективу KEY4, за надану комплексну послугу з відкриття нової шкільної площадки, за вирішення всіх технічних, організаційних і, до того ж, «паперових» запитань, яких було б вкрай багато, звернися ми до різних постачальникам ІТ-послуг, то результат був б не таким передбачуваним і якісним.
Директор
clients-atilla
РВК Атілла
При проведенні реструктуризації компанії було прийнято рішення про передачу ІТ-задач на аутсорс. Першим позитивним досвідом роботи з KEY4 була перенастроювання і організація роботи IT інфраструктури. Роботи були проведені швидко, технічно і майже непомітно для нас. Далі йшов досвід з техпідтримки: завдання користувачів вирішувалися швидше і якісніше, були визначені і оперативно виправлені системні помилки, запропоновані нестандартні рішення, які усунули багато проблем. Нам підібрали оптимальний пакет послуг, яким ми користуємося на умовах щомісячної оплати, при виникненні нештатних ситуацій, ми можемо завмовити додаткові послуги і оплатити їх окремо, тільки тоді, коли вони дійсно потрібні. Ми рекомендуємо KEY4 як відповідального постачальника послуг, який працює в інтересах і на користь бізнесу.
Директор
clients-dila
МЛ Діла
За 9 років плідної співпраці з компанією KEY4 було реалізовано безліч цікавих проектів, які допомагають розвиватися бізнесу МЛ ДІЛА. За сприяння фахівців KEY4: автоматизовані більше 150 точок мережі МЛ ДІЛА; розроблені модулі синхронізації з виробничими програмними комплексами; створена система для управління лабораторними проектами, що дозволяє відстежувати і збирати результати досліджень у відповідні друковані форми. Завдяки злагодженій роботі співробітників МЛ ДІЛА і компанії KEY4 створені ефективні продукти, які успішно проходили тестування в ході зовнішніх аудитів. В процесі спільної роботи компанія KEY4 зарекомендувала себе як надійний і відповідальний діловий партнер з чітким виконанням взятих зобов'язань і гнучким підходом до вирішення завдань з урахуванням інтересів всіх сторін. Дякуємо колективу компанії KEY4 за індивідуальний підхід, швидке реагування на критичні ситуації, ініціативу і професійну відповідальність. МЛ ДІЛА і далі розраховує на підтримку KEY4 в частині консалтингу та розробки.
ІТ-Директор
clients-athens
ПШ Афіни
До наших IT-партнерів ми звернулися із запитом про створення ПЗ для автоматизації основного і допоміжних бізнес-процесів школи під специфіку бізнес-моделі нашого бізнесу. В рамках цього проекту компанією KEY4 був проведений аудит процесів і їх стандартизація, продумано і реалізовано функціонал, який дозволяє істотно скоротити час на виконання багатьох завдань, налагодити комунікацію з батьками з фінансових і організаційних питань. За участю фахівців KEY4 був розроблений особистий кабінет для батьків, учнів, співробітників. Основними факторами при виборі підрядника були фінансова сторона і наявність подібного досвіду. Підтвердженням продуктивної роботи і позитивними відгуками про результати проекту стали численні відгуки батьків, які є нашими клієнтами. Дякуємо команді фахівців KEY4 за злагоджену і чітку роботу, а також за якісну технічну підтримку продукту.
Виконавчий директор
clients-imd
МЛ IMD
Замовили у компанії KEY4 аудит бази даних. З командою фахівців працювати легко і комфортно. Швидко знайшли вразливі місця, максимально оптимізували і усунули «вузькі місця», надали детальні рекомендації щодо подальших кроків для мінімізації ризиків. Якість наданих консультацій, виконаних робіт на високому професійному рівні. Однозначно компанію рекомендуємо для співпраці.
Директор
clients-savvats
САВВАТС СЕРВІСНИЙ МЕТАЛОЦЕНТР
З компанією KEY4 почали співпрацю з IT-аудиту. Перше що відразу порадувало - якісна консультація, яку зараз рідко де можна зустріти. Відповіли на всі поставлені питання зрозумілими словами і без води. Якість виконання роботи на вищому рівні, відчувається що компанія всіма способами намагається надавати вищу якість. Так само порадувала вартість послуг, отримали навіть більше, ніж заплатили. З упевненістю можемо рекомендувати KEY4, як надійних і професійних партнерів. Дякуємо компанії, будемо продовжувати співпрацювати для оптимізації і технічної підтримки IT-систем підприємства.
Директор
clients-nako
Незалежна антикорупційна комісія
ГО "Незалежна антикорупційна комісія" (НАКО) співпрацювала з KEY4 із запитом налаштування GSuite for nonprofits, а також проведення тренінгів по GSuite та Slack як для адмінів, так і для користувачів. Менеджер компанії професійно налагодив процеси, були чітки плани, терміни, очікувані результати, а комунікація була легкою. Результатом ми задоволені. Після цього отримали повний звіт щодо оплачених послуг. НАКО рекомендує компанію KEY4 і ми з ними разом продовжуємо співпрацю - навчаємось і інтегруємо Jira. Дякуємо.
Директор