Установка і налаштування серверів

Повноцінна комунікація підприємства з зовнішнім світом забезпечується розвиненою технічною інфраструктурою: електронна пошта, база даних, 1С, корпоративний сайт, система клієнт-банк, файлове сховище, тощо. Коректна робота всіх систем підприємства забезпечується за рахунок грамотного налаштування серверів.

Основні моменти: створення, установка сервера

Створення сервера – комплекс заходів щодо створення місця зберігання систем і додатків, а також їх баз даних. Серверна структура виконує важливу роль, так як вона забезпечує місце для установки систем і додатків, пов’язаних з ними баз даних і надає безперешкодний доступ до них для підвищення взаємодії учасників. Установка і налаштування серверів – необхідна опція для більшості підприємств.

Старт реалізації проекту

Початковий етап – аналіз первинних даних. Для ефективного підбору та створення сервера важливо визначити перелік завдань і технологій. Для цього підбирається обладнання за переліком параметрів:

 1. Перелік завдань.
 2. Додаткові функції.
 3. Об’єм сховища.
 4. Тип процесора: GPU, CPU.
 5. Мінімально необхідна кількість оперативної пам’яті (RAM).
 6. Наявність модуля віддаленого доступу.
 7. Тип установки (вид корпусу).
 8. Кількість жорстких дисків і їх тип.
 9. Операційна система.
 10. Блок живлення.

Всі ці параметри необхідні для формалізації технічного рішення.

Установка і налаштування сервера

Під установкою сервера мають на увазі збір, тестування і налаштування всіх елементів:

 1. Підбір і покупка комплектуючих або сервера в зборі.
 2. Збірка сервера і проведення його тестування.
 3. Установка і налаштування операційної системи.
 4. Установка і налаштування спеціалізованого програмного забезпечення під завдання підприємства (1С, поштовий клієнт, інтернет-банкінг, бази даних та інше).
 5. Налаштування резервного копіювання.
 6. Налагодження та аудит політик безпеки.
 7. Тестування навантаження.
 8. Введення в експлуатацію.

Корпоративні серверні комплекси монтуються в спеціальні стійки або серверні шафи. Обладнання вибирається з урахуванням конструктивних особливостей приміщення. Важливо, щоб обрана територія мала надійну вентиляцію та охолодження, а також давала вільний доступ до стійок. Також необхідно продумати розташування резервного електроживлення і умови пожежної безпеки. Монтаж обладнання складається з декількох етапів:

 1. Установка стійок.
 2. Підключення електричного і мережевого кабелю.
 3. Установка шасі під обладнання і фіксація комплектуючих на шасі.
 4. Тестовий запуск системи для перевірки працездатності.

Після монтажу всіх елементів відбувається процедура налаштування.

Налаштування сервера з нуля: особливості налагодження елементів

Після визначення завдань і підбору оптимального сервера, необхідно налаштувати обладнання і програмне забезпечення. Кожен сегмент має свої особливості налаштування.

VPN Server

Мобільність і оперативність – одна з головних задач бізнесу. VPN дозволяє отримати доступ до бази даних підприємства з віддаленого офісу. Тобто, створити умови для спільної роботи співробітників з різних офісів (опціонально). З налаштуванням ВПН підвищується безпека мережі.

DNS

Підключення ДНС – технічна необхідність для подальшої реалізації функціоналу ПЗ. Наприклад, щоб використовувати Active Directory або підключити поштовий сервіс. Послуга йде в базовому наборі опцій, спрощує взаємодію з мережею і дозволяє підключити ряд функцій.

Налаштування сервера Linux

Для підприємств, які працюють на базі операційної системи Лінукс актуальним питанням стає налагодження і запуск сервера Linux. При налаштуванні проводиться запуск в роботу всіх ключових елементів:

 1. Файлообмінник.
 2. Веб-сервер.
 3. СУБД.
 4. Firewall (Брандмауер).
 5. Балансування запитів.

На поточний момент подібні ОС показують найвищу безпеку. При правильному налаштуванні, вразливість системи знижується до 0.

Бази даних SQL

Сервер баз даних прискорює роботу і оптимізує процеси. Він необхідний для підприємств, де використовують 1С: Бухгалтерію. Вартість налаштування серверу 1С залежить від конфігурації і типу системи.

Термінальний сервер Windows

Сервера терміналів знижують фінансові витрати на дозволи та ліцензування. Найбільш відомий приклад експлуатації в роботі термінального сервера – 1С.

Підключення термінального сервера дозволяє працювати з 1С так, немов програмне забезпечення завантажено безпосередньо на ПК, це суттєво спрощує роботу, так як немає необхідності постійно навантажувати базу при експлуатації. Крім того, реалізація завдання відкриває можливість працювати разом з філіями та іншими підрозділами підприємства, які фізично знаходяться в іншому місті, країні.

WEB сервер

Головним інструментом комунікацій та інформування для більшості став інтернет. Тому, навіть невеликі компанії створюють свій сайт. Неважливо, чи буде це повноцінний корпоративний портал або односторінковий сайт з презентацією послуг, для його роботи потрібен хостинг і домен. Щоб знизити ризики втрати інформації або даних, важливо вибрати надійний і функціональний хост. Тому багато підприємств воліють хостити ресурс на своєму власному веб сервері. Це дає абсолютний контроль над сайтом.

Установка веб сервера залежить від операційної системи. Оптимальним рішенням є Linux + NGinx, для Windows систем краще використовувати IIS. Команда KEY4 швидко і якісно зробить налаштування web сервера, а також в подальшому допоможе з його обслуговуванням.

Поштовий сервер

Доменна пошта, на відміну від безкоштовних поштових платформ, дає більш гнучкі можливості налаштування і високу безпеку. Установка і налаштування поштового сервера дозволить вирішити кілька ключових завдань:

 1. Повний контроль за сервісом.
 2. Єдиний корпоративний домен.
 3. Можливість створення корпоративних e-mail адрес для співробітників.

Індивідуальний сервер дозволить налаштувати інтелектуальний спам-фільтр і антивірусний протокол для захисту даних. Особливо актуально для підприємств з великим потоком конфіденційної інформації. 

FTP

Для обміну даними застосовується файл-сервер. З його допомогою відбувається локальний обмін файлами. Його налаштування забезпечує контроль за трансфером інформації, її розподілом. Є можливість зробити розгалуження – хто і яку інформацію може отримати для використання.

Active Directory

Active Directory – зручний інструмент для роботи компанії будь-якого розміру: впровадження нових опцій, автоматизація процесів, гнучка авторизація, розподіл прав доступу.

Наші послуги з встановлення та налаштування серверів

Аутсорсингова IT компанія KEY4 виконує весь комплекс роботи по установці, налаштуванню і сервісному обслуговуванню серверів будь-якого рівня складності:

 1. Технічна експертиза – оцінка виробничих потужностей підприємства, підбір і узгодження оптимального обладнання.
 2. Допомога в закупівлі необхідних комплектуючих безпосередньо у виробників.
 3. Допомога в установці сервера.
 4. Первинне налаштування апаратних і програмних елементів сервера.
 5. Поглиблене налаштування: завантаження операційної системи, тестування і налагодження RAID масиву, драйверів, що оптимізують процедури.
 6. Налагодження сервісних служб системи – налаштування і запуск конфігурацій і сервісів, впровадження політики безпеки, системи моніторингу, визначення рівня доступів і запуск серверних служб.
 7. Тестування системи на швидкість, стабільність, продуктивність і коректність роботи.

Таким чином, фахівці компанії виконують повний перелік робіт під ключ: від оцінки об’єкта і завдань, до сервісного обслуговування працюючого комплексу. 

Наші переваги

Співпраця з нами – це завжди вигідно:

 1. Зниження витрат на операційний функціонал.
 2. Грамотне налаштування масштабованих і гнучких рішень для організації.
 3. Висока відповідальність при підборі елементів реалізації.
 4. Кваліфікована установка, запуск і підтримка серверів всіх типів.
 5. Спрощення складних технологічних процесів.
 6. Цілодобова підтримка.

Серед клієнтів компанії як представники малого бізнесу, так і корпоративні клієнти. Фахівці KEY4 вирішують завдання провідних українських підприємств. За більш ніж 10 років роботи ми змогли побудувати сильну команду і забезпечити виконання повного циклу ІТ-рішень для бізнесу в Києві і по Україні.

Тарифи і ціни

Ми проводимо демократичну цінову політику. Підсумкова вартість формується з конкретних завдань, вибраного обладнання, кількості номенклатурних одиниць і об’єму роботи. Якщо ви хочете отримати первинну консультацію з прорахунком приблизної вартості, прохання заповнити заявку на сайті. Консультант компанії надасть інформацію по ціні послуг та обладнання.

Точну вартість підключення та налаштування сервера наш менеджер може сказати тільки після індивідуального спілкування з клієнтом. Сума безпосередньо залежить від об’єму роботи і потреб компанії.

Читати повністю

Як ми працюємо?

Отримуємо заявку
Вивчаємо завдання
Складаємо план
Реалізуємо проект
Супроводжуємо рішення

FAQ

Послуга передбачає діагностику об’єкта і діяльності підприємства, підбір відповідного обладнання, монтаж, налагодження і тестування. За бажанням клієнта можна замовити також подальшу технічну підтримку і обслуговування серверів.

Тривалий досвід роботи – понад 10 років, співпраця з різними виробниками – без прив’язки до бренду, шукаємо тандем ціна/якість, високий рівень кваліфікації, доступні ціни.

Установка і налаштування корпоративного комплексу може включати безліч опцій, тому ціна обговорюється після узгодження ТЗ.

Чому нам довіряють?

+
Лет
опыта
Закрито
угод
Інтегровано
ІТ-рішень
Сервісів
в підтримці
Реалізовано
проектів

Відгуки клієнтів

clients-ai
Академія Інтелекта
Дякуємо, компанії KEY4 за технічну та ІТ підтримку нашої школи. Вони нам дуже допомогли в перехідному періоді: перенесли бухгалтерське ПЗ і бази даних в хмару, допомогли розібратися бухгалтеру як працювати на віртуальному сервері. Також ми зверталися в компанію за допомогою з проектування та налаштування мережі - їх фахівці істотно поліпшили стабільність роботи мережі та інтернету в школі, і, в процесі, навіть допомогли продати непотрібну для школи техніку. Ми рекомендуємо компанію KEY4, як надійного ІТ і технічного підрядника.
Директор
clients-idealist
Idealist
Запустити точку продажу з нуля виявилося не так просто, як ми спочатку планували. Тому партнерство з KEY4 було дуже своєчасним і корисним для нас. Придбання обладнання, монтаж мережі і підключення всієї техніки пройшли гладко. Хлопці взяли на себе спілкування з підрядниками, все проконтролювали, і ми змогли запуститися в термін. Окрема подяка, за вміння працювати в стислі терміни, тому що дата відкриття була призначена заздалегідь і у нас був дедлайн, який без допомоги фахівців KEY4 був би не реальний.
Директор
clients-turbina
Боулінг-клуб Турбіна
Дякуємо компанії KEY4 за якісно виконану роботу, результатом якої стала синхронізація ряду систем. Це істотно заощадило час на обробку даних нашими співробітниками. Ніякої додаткової інформації вводити тепер не потрібно. Розробка внутрішнього API дуже нам допомогла. Завдання техпідтримки завжди виконуються оперативно і злагоджено.
Виконавчий директор
clients-fleet5
FLEET5
За час співпраці нам були надані такі послуги як: консалтинг, іт-закупівлі, послуги техпідтримки і проектний менеджмент, які ми використовуємо по сьогоднішній день в разі потреби. Глибоке знання ІТ можливостей бізнесу, партнерський підхід, гнучке ціноутворення та системний підхід до вирішення завдань - відмінні риси команди KEY4.
Директор
clients-djumbo
Боулінг-клуб Джамбо
Дякую фахівцям компанії KEY4 за високу якість наданих послуг в рамках супроводу проекту оптимізації роботи нашого клубу. У числі послуг компанії хочу виділити послугу ІТ-закупник, якою ми скористалися з метою підбору, закупівлі нового обладнання і продажу непотрібного. Хочу відзначити раціональність фахівців в плануванні ІТ-витрат в інтересах клієнта. Окрема подяка співробітникам техпідтримки користувачів за злагоджену і чітку роботу. Для нас вкрай важливо мати таких партнерів, як KEY4.
Керуючий
clients-realy
Типографія РЕАЛІ
Довго користувалися послугами приходящого адміністратора, але, після злому бази даних облікової системи, зрозуміли, що треба щось міняти. Звернулися в KEY4 за рекомендацією для комплексного обслуговування ІТ-структури. Фахівці компанії виконали перенастроювання ІТ-ресурсів і перенесення наших серверів в дата-центр. Також скористалися послугою ІТ-закупник, що допомогло нам реалізувати непотрібну техніку і закупити нову. Дякуємо вам за якісну роботу, оперативність у вирішенні наших завдань. Рекомендуємо компанію KEY4, як надійного партнера.
Директор
clients-lavina
РЦ "Лавіна"
Хочемо висловити подяку фахівцям KEY4 за надання послуги створення "ІТ-інфраструктури під ключ". Командою було здійснено запуск більшості напрямків торгового центру з нуля. Були оптимізовані витрати на закупівлю обладнання. В результаті проведеного проекту фахівцями KEY4 був отриманий максимально автоматизований торгово-розважальний комплекс. Дякуємо проектній команді за відмінний результат, а також продовжуємо плідну співпрацю!
Виконавчий директор
clients-athens
ПШ Афіни
Відкриття нової школи поставило перед керівництвом серйозне завдання: необхідно було з нуля запустити ключові бізнес-процеси, для чого потрібно було провести ІТ-закупівлі, монтажні роботи, установлення, налагодження та роботу з подальшою техпідтримкою інфраструктури. Команда KEY4 реалізувала проект, починаючи з підбору обладнання, закінчуючи впровадженням та технічною підтримкою апаратних засобів і програмного забезпечення. Одним з визначальних чинників при виборі ІТ-компанії були вигідні фінансові умови і чітке проведення запланованих робіт. Дякуємо, колективу KEY4, за надану комплексну послугу з відкриття нової шкільної площадки, за вирішення всіх технічних, організаційних і, до того ж, «паперових» запитань, яких було б вкрай багато, звернися ми до різних постачальникам ІТ-послуг, то результат був б не таким передбачуваним і якісним.
Директор
clients-atilla
РВК Атілла
При проведенні реструктуризації компанії було прийнято рішення про передачу ІТ-задач на аутсорс. Першим позитивним досвідом роботи з KEY4 була перенастроювання і організація роботи IT інфраструктури. Роботи були проведені швидко, технічно і майже непомітно для нас. Далі йшов досвід з техпідтримки: завдання користувачів вирішувалися швидше і якісніше, були визначені і оперативно виправлені системні помилки, запропоновані нестандартні рішення, які усунули багато проблем. Нам підібрали оптимальний пакет послуг, яким ми користуємося на умовах щомісячної оплати, при виникненні нештатних ситуацій, ми можемо завмовити додаткові послуги і оплатити їх окремо, тільки тоді, коли вони дійсно потрібні. Ми рекомендуємо KEY4 як відповідального постачальника послуг, який працює в інтересах і на користь бізнесу.
Директор
clients-dila
МЛ Діла
За 9 років плідної співпраці з компанією KEY4 було реалізовано безліч цікавих проектів, які допомагають розвиватися бізнесу МЛ ДІЛА. За сприяння фахівців KEY4: автоматизовані більше 150 точок мережі МЛ ДІЛА; розроблені модулі синхронізації з виробничими програмними комплексами; створена система для управління лабораторними проектами, що дозволяє відстежувати і збирати результати досліджень у відповідні друковані форми. Завдяки злагодженій роботі співробітників МЛ ДІЛА і компанії KEY4 створені ефективні продукти, які успішно проходили тестування в ході зовнішніх аудитів. В процесі спільної роботи компанія KEY4 зарекомендувала себе як надійний і відповідальний діловий партнер з чітким виконанням взятих зобов'язань і гнучким підходом до вирішення завдань з урахуванням інтересів всіх сторін. Дякуємо колективу компанії KEY4 за індивідуальний підхід, швидке реагування на критичні ситуації, ініціативу і професійну відповідальність. МЛ ДІЛА і далі розраховує на підтримку KEY4 в частині консалтингу та розробки.
ІТ-Директор
clients-athens
ПШ Афіни
До наших IT-партнерів ми звернулися із запитом про створення ПЗ для автоматизації основного і допоміжних бізнес-процесів школи під специфіку бізнес-моделі нашого бізнесу. В рамках цього проекту компанією KEY4 був проведений аудит процесів і їх стандартизація, продумано і реалізовано функціонал, який дозволяє істотно скоротити час на виконання багатьох завдань, налагодити комунікацію з батьками з фінансових і організаційних питань. За участю фахівців KEY4 був розроблений особистий кабінет для батьків, учнів, співробітників. Основними факторами при виборі підрядника були фінансова сторона і наявність подібного досвіду. Підтвердженням продуктивної роботи і позитивними відгуками про результати проекту стали численні відгуки батьків, які є нашими клієнтами. Дякуємо команді фахівців KEY4 за злагоджену і чітку роботу, а також за якісну технічну підтримку продукту.
Виконавчий директор
clients-imd
МЛ IMD
Замовили у компанії KEY4 аудит бази даних. З командою фахівців працювати легко і комфортно. Швидко знайшли вразливі місця, максимально оптимізували і усунули «вузькі місця», надали детальні рекомендації щодо подальших кроків для мінімізації ризиків. Якість наданих консультацій, виконаних робіт на високому професійному рівні. Однозначно компанію рекомендуємо для співпраці.
Директор
clients-savvats
САВВАТС СЕРВІСНИЙ МЕТАЛОЦЕНТР
З компанією KEY4 почали співпрацю з IT-аудиту. Перше що відразу порадувало - якісна консультація, яку зараз рідко де можна зустріти. Відповіли на всі поставлені питання зрозумілими словами і без води. Якість виконання роботи на вищому рівні, відчувається що компанія всіма способами намагається надавати вищу якість. Так само порадувала вартість послуг, отримали навіть більше, ніж заплатили. З упевненістю можемо рекомендувати KEY4, як надійних і професійних партнерів. Дякуємо компанії, будемо продовжувати співпрацювати для оптимізації і технічної підтримки IT-систем підприємства.
Директор
clients-nako
Незалежна антикорупційна комісія
ГО "Незалежна антикорупційна комісія" (НАКО) співпрацювала з KEY4 із запитом налаштування GSuite for nonprofits, а також проведення тренінгів по GSuite та Slack як для адмінів, так і для користувачів. Менеджер компанії професійно налагодив процеси, були чітки плани, терміни, очікувані результати, а комунікація була легкою. Результатом ми задоволені. Після цього отримали повний звіт щодо оплачених послуг. НАКО рекомендує компанію KEY4 і ми з ними разом продовжуємо співпрацю - навчаємось і інтегруємо Jira. Дякуємо.
Директор