Установка і налаштування серверів

Повноцінна комунікація підприємства з зовнішнім світом забезпечується розвиненою технічною інфраструктурою: електронна пошта, база даних, 1С, корпоративний сайт, система клієнт-банк, файлове сховище, тощо. Коректна робота всіх систем підприємства забезпечується за рахунок грамотного налаштування серверів.

Основні моменти: створення, установка сервера

Створення сервера – комплекс заходів щодо створення місця зберігання систем і додатків, а також їх баз даних. Серверна структура виконує важливу роль, так як вона забезпечує місце для установки систем і додатків, пов’язаних з ними баз даних і надає безперешкодний доступ до них для підвищення взаємодії учасників. Установка і налаштування серверів – необхідна опція для більшості підприємств.

Старт реалізації проекту

Початковий етап – аналіз первинних даних. Для ефективного підбору та створення сервера важливо визначити перелік завдань і технологій. Для цього підбирається обладнання за переліком параметрів:

 1. Перелік завдань.
 2. Додаткові функції.
 3. Об’єм сховища.
 4. Тип процесора: GPU, CPU.
 5. Мінімально необхідна кількість оперативної пам’яті (RAM).
 6. Наявність модуля віддаленого доступу.
 7. Тип установки (вид корпусу).
 8. Кількість жорстких дисків і їх тип.
 9. Операційна система.
 10. Блок живлення.

Всі ці параметри необхідні для формалізації технічного рішення.

Установка і налаштування сервера

Під установкою сервера мають на увазі збір, тестування і налаштування всіх елементів:

 1. Підбір і покупка комплектуючих або сервера в зборі.
 2. Збірка сервера і проведення його тестування.
 3. Установка і налаштування операційної системи.
 4. Установка і налаштування спеціалізованого програмного забезпечення під завдання підприємства (1С, поштовий клієнт, інтернет-банкінг, бази даних та інше).
 5. Налаштування резервного копіювання.
 6. Налагодження та аудит політик безпеки.
 7. Тестування навантаження.
 8. Введення в експлуатацію.

Корпоративні серверні комплекси монтуються в спеціальні стійки або серверні шафи. Обладнання вибирається з урахуванням конструктивних особливостей приміщення. Важливо, щоб обрана територія мала надійну вентиляцію та охолодження, а також давала вільний доступ до стійок. Також необхідно продумати розташування резервного електроживлення і умови пожежної безпеки. Монтаж обладнання складається з декількох етапів:

 1. Установка стійок.
 2. Підключення електричного і мережевого кабелю.
 3. Установка шасі під обладнання і фіксація комплектуючих на шасі.
 4. Тестовий запуск системи для перевірки працездатності.

Після монтажу всіх елементів відбувається процедура налаштування.

Налаштування сервера з нуля: особливості налагодження елементів

Після визначення завдань і підбору оптимального сервера, необхідно налаштувати обладнання і програмне забезпечення. Кожен сегмент має свої особливості налаштування.

VPN Server

Мобільність і оперативність – одна з головних задач бізнесу. VPN дозволяє отримати доступ до бази даних підприємства з віддаленого офісу. Тобто, створити умови для спільної роботи співробітників з різних офісів (опціонально). З налаштуванням ВПН підвищується безпека мережі.

DNS

Підключення ДНС – технічна необхідність для подальшої реалізації функціоналу ПЗ. Наприклад, щоб використовувати Active Directory або підключити поштовий сервіс. Послуга йде в базовому наборі опцій, спрощує взаємодію з мережею і дозволяє підключити ряд функцій.

Налаштування сервера Linux

Для підприємств, які працюють на базі операційної системи Лінукс актуальним питанням стає налагодження і запуск сервера Linux. При налаштуванні проводиться запуск в роботу всіх ключових елементів:

 1. Файлообмінник.
 2. Веб-сервер.
 3. СУБД.
 4. Firewall (Брандмауер).
 5. Балансування запитів.

На поточний момент подібні ОС показують найвищу безпеку. При правильному налаштуванні, вразливість системи знижується до 0.

Бази даних SQL

Сервер баз даних прискорює роботу і оптимізує процеси. Він необхідний для підприємств, де використовують 1С: Бухгалтерію. Вартість налаштування серверу 1С залежить від конфігурації і типу системи.

Термінальний сервер Windows

Сервера терміналів знижують фінансові витрати на дозволи та ліцензування. Найбільш відомий приклад експлуатації в роботі термінального сервера – 1С.

Підключення термінального сервера дозволяє працювати з 1С так, немов програмне забезпечення завантажено безпосередньо на ПК, це суттєво спрощує роботу, так як немає необхідності постійно навантажувати базу при експлуатації. Крім того, реалізація завдання відкриває можливість працювати разом з філіями та іншими підрозділами підприємства, які фізично знаходяться в іншому місті, країні.

WEB сервер

Головним інструментом комунікацій та інформування для більшості став інтернет. Тому, навіть невеликі компанії створюють свій сайт. Неважливо, чи буде це повноцінний корпоративний портал або односторінковий сайт з презентацією послуг, для його роботи потрібен хостинг і домен. Щоб знизити ризики втрати інформації або даних, важливо вибрати надійний і функціональний хост. Тому багато підприємств воліють хостити ресурс на своєму власному веб сервері. Це дає абсолютний контроль над сайтом.

Установка веб сервера залежить від операційної системи. Оптимальним рішенням є Linux + NGinx, для Windows систем краще використовувати IIS. Команда KEY4 швидко і якісно зробить налаштування web сервера, а також в подальшому допоможе з його обслуговуванням.

Поштовий сервер

Доменна пошта, на відміну від безкоштовних поштових платформ, дає більш гнучкі можливості налаштування і високу безпеку. Установка і налаштування поштового сервера дозволить вирішити кілька ключових завдань:

 1. Повний контроль за сервісом.
 2. Єдиний корпоративний домен.
 3. Можливість створення корпоративних e-mail адрес для співробітників.

Індивідуальний сервер дозволить налаштувати інтелектуальний спам-фільтр і антивірусний протокол для захисту даних. Особливо актуально для підприємств з великим потоком конфіденційної інформації. 

FTP

Для обміну даними застосовується файл-сервер. З його допомогою відбувається локальний обмін файлами. Його налаштування забезпечує контроль за трансфером інформації, її розподілом. Є можливість зробити розгалуження – хто і яку інформацію може отримати для використання.

Active Directory

Active Directory – зручний інструмент для роботи компанії будь-якого розміру: впровадження нових опцій, автоматизація процесів, гнучка авторизація, розподіл прав доступу.

Наші послуги з встановлення та налаштування серверів

Аутсорсингова IT компанія KEY4 виконує весь комплекс роботи по установці, налаштуванню і сервісному обслуговуванню серверів будь-якого рівня складності:

 1. Технічна експертиза – оцінка виробничих потужностей підприємства, підбір і узгодження оптимального обладнання.
 2. Допомога в закупівлі необхідних комплектуючих безпосередньо у виробників.
 3. Допомога в установці сервера.
 4. Первинне налаштування апаратних і програмних елементів сервера.
 5. Поглиблене налаштування: завантаження операційної системи, тестування і налагодження RAID масиву, драйверів, що оптимізують процедури.
 6. Налагодження сервісних служб системи – налаштування і запуск конфігурацій і сервісів, впровадження політики безпеки, системи моніторингу, визначення рівня доступів і запуск серверних служб.
 7. Тестування системи на швидкість, стабільність, продуктивність і коректність роботи.

Таким чином, фахівці компанії виконують повний перелік робіт під ключ: від оцінки об’єкта і завдань, до сервісного обслуговування працюючого комплексу. 

Наші переваги

Співпраця з нами – це завжди вигідно:

 1. Зниження витрат на операційний функціонал.
 2. Грамотне налаштування масштабованих і гнучких рішень для організації.
 3. Висока відповідальність при підборі елементів реалізації.
 4. Кваліфікована установка, запуск і підтримка серверів всіх типів.
 5. Спрощення складних технологічних процесів.
 6. Цілодобова підтримка.

Серед клієнтів компанії як представники малого бізнесу, так і корпоративні клієнти. Фахівці KEY4 вирішують завдання провідних українських підприємств. За більш ніж 10 років роботи ми змогли побудувати сильну команду і забезпечити виконання повного циклу ІТ-рішень для бізнесу в Києві і по Україні.

Тарифи і ціни

Ми проводимо демократичну цінову політику. Підсумкова вартість формується з конкретних завдань, вибраного обладнання, кількості номенклатурних одиниць і об’єму роботи. Якщо ви хочете отримати первинну консультацію з прорахунком приблизної вартості, прохання заповнити заявку на сайті. Консультант компанії надасть інформацію по ціні послуг та обладнання.

Точну вартість підключення та налаштування сервера наш менеджер може сказати тільки після індивідуального спілкування з клієнтом. Сума безпосередньо залежить від об’єму роботи і потреб компанії.

Читати повністю

Бажаєте зробити ваш бізнес ефективнішим та безпечнішим?
Залишіть заявку та експерти KEY4 зв’яжуться з вами!

FAQ

Послуга передбачає діагностику об’єкта і діяльності підприємства, підбір відповідного обладнання, монтаж, налагодження і тестування. За бажанням клієнта можна замовити також подальшу технічну підтримку і обслуговування серверів.

Тривалий досвід роботи – понад 10 років, співпраця з різними виробниками – без прив’язки до бренду, шукаємо тандем ціна/якість, високий рівень кваліфікації, доступні ціни.

Установка і налаштування корпоративного комплексу може включати безліч опцій, тому ціна обговорюється після узгодження ТЗ.

Важливі факти про нас

Компанія KEY4 надає послуги у сфері ІТ аутсорсингу понад 15 років

0
Угод закрито
0
Інтегровано ІТ-рішень
0
Сервісів у підтримці
0
Реалізовано проектів

Бажаєте підвищити ефективність роботи ІТ систем вашої компанії та скоротити витрати? Отримайте безкоштовну консультацію спеціаліста!

Чому компанії KEY4 довіряють

понад 2000 організацій по всій Україні?

Великий досвід

Команда KEY4 - це висококваліфіковані фахівці, які працюють у сфері ІТ аутсорсингу більше 20 років

Висока якість

Фахівці KEY4 детально проаналізують компоненти ІТ інфраструктури та не пропустять жодної деталі

Ефективність аудиту

Зробимо все для того, щоб Ваш бізнес працював безперебійно та надійно, при оптимальному рівні витрат

Результативність

Ми підберемо лише необхідні рішення для Вашого бізнесу та позбавимо зайвих витрат. Втілюємо задумку в реальність!

Оптимальність рішень

Надаємо докладний звіт для ІТ оптимізації компанії та надаємо рекомендації щодо кращих практик для вашої галузі діяльності

Економія часу

Цінуємо ваш час і знаємо, як його заощадити! Пропонуємо рішення, які оптимізують час для Вас та Ваших співробітників

Принципи роботи KEY4

Експертність

Всі послуги компанії KEY4 надаються максимально якісно та результативно

Продуктивність

Ми надаємо послуги, які збільшують ефективність роботи компанії, економлять ваші гроші та нерви

Чесність

Добросовісно виконуємо роботи в рамках договору, включаючи попереднє консультування із гарантією якості

Відкритість

Завжди відкриті для допомоги: відповідаємо на ваші питання, вирішуємо проблеми, що виникли в роботі ІТ. Телефонуйте у будні дні з 9:00 до 18:00

Бажаєте дізнатися подробиці про співпрацю з нашою компанією?
Залишайте заявку та отримайте консультацію від провідних експертів України!

Ми цінуємо довіру наших клієнтів

Відгуки клієнтів KEY4