Установка системи контролю доступу (СКУД)

Установка СКУД – опція, яка дозволяє спростити роботу охоронного сектора і кадрової служби на підприємстві. Це об’єднаний комплекс під управлінням спеціалізованого програмного забезпечення. Правильний монтаж СКД – ключова умова роботи електронних блоків і обладнання системи.

Переваги монтажу системи контролю доступу

Інсталяція системи дозволяє модернізувати і поліпшити контроль і безпеку в будівлі:

 1. Підрахунок робочого часу. Крім функцій з безпеки, модуль контролює вхід і вихід співробітників. 
 2. Гнучкість системи. Дистанційне керування, можливість віддалено відкривати і закривати доступ і інші функції роблять використання СКД раціональним і вигідним.
 3. Розподіл доступу. За допомогою налаштувань можна забезпечити доступ до одних приміщень і обмежити до інших. Так, один співробітник може заходити в сектор А, але не зможе увійти в сектор В.
 4. Контроль перебування. Лімітувати час знаходження в різних частинах підприємства: після роботи, в робочий час, на вихідних або в обідню перерву. Параметри налаштовуються.
 5. Обмеження входу стороннім. За допомогою системи обмежується доступ до об’єкта або на територію третіх осіб в будь-який час доби.
 6. Ідентифікація відвідувачів. Співробітники потрапляють на територію за допомогою персонального ключа. Дані про використання такого ключа зберігаються в системі.
 7. Різний рівень персоналізації доступу. В якості пропуску може використовуватися електронний ключ, відбиток пальця, сітківка ока, фото з бази даних компанії.
 8. Надійність. Комплекс дозволяє підвищити безпеку. Завдяки автоматизації більшості процесів, досить одного оператора, який буде приймати рішення в форс-мажорних ситуаціях.

 

Етапи установки СКУД

Процес монтажу складається з декількох етапів:

 1. Аналіз об’єкта.
 2. Проектування і моделювання.
 3. Затвердження та підписання договору.
 4. Інсталяція елементів.
 5. Налагодження і навчання.

Кожен етап – важливий крок у створенні ефективної і надійної СКД. Розглянемо їх детальніше.

Діагностика об’єкта

Проводиться експертиза будівлі, а також діагностика інженерних комунікацій. Виконуються попередні розрахунки для проекту і складається схема приміщення з розмежуванням точок доступу. 

Проектування і моделювання

На підставі наявної інформації створюється проект, відповідно до стандартів. Залежно від типу споруди та виду системи, підбирається оптимальне обладнання та конструктивні рішення. Також створюється план для наочної демонстрації роботи всіх елементів системи, формується кошторис.

Затвердження проекту

Готову модель надають замовнику для узгодження, вносяться правки і зауваження. Погоджений варіант приймається в подальшу роботу.

Інсталяція

Монтаж системи контролю доступу залежить від того, який тип конструкції був обраний. Головне завдання – грамотна інтеграція всіх підсистем: протипожежної безпеки, відеоспостереження в єдиний комплекс.

Мережеві СКД встановлюються на базі внутрішньої мережі компанії. Якщо ж інженерних комунікацій немає, то проводиться прокладка кабелів для з’єднання всіх елементів в єдиний комплекс.

Бездротові СКОД (СКУД) застосовують технології останнього покоління. Зв’язок відбувається за допомогою Wi-Fi з’єднання або модулів 3G/LTE. Це скорочує час на монтаж обладнання, але робить налаштування набагато складнішим.

СКД складається з 4 елементів:

 1. Ідентифікатори – електронні ключі. Можуть бути у вигляді брелоків, карт, кодів, відбитків пальців, сканування сітківки, аналіз фото.
 2. Контролери – по суті це приймач даних. На підставі введених параметрів, відбувається заданий алгоритм дій: відкрити/закрити доступ, зафіксувати проникнення, передати сигнал, тощо.
 3. Зчитувач – спеціалізоване обладнання для обробки даних.
 4. Механізми, що перегороджують прохід – для блокування входу використовуються відповідні конструкції: шлагбауми, шлюзові камери, ворота, замки, турнікети.

Установка СКД в офіс або на підприємство вимагає високого рівня компетенції від майстра. Тому, роботу краще довіряти тільки професіоналам.

Налагодження і навчання персоналу

На завершення монтажно-будівельних робіт проводиться тестування комплексу, а також наочна демонстрація особливостей роботи системи.

Вартість монтажу СКУД

Приблизну ціну робіт можна дізнатися в процесі телефонної консультації. Остаточна вартість залежить від переліка факторів:

 • перелік обладнання та його якість;
 • складність інтеграції в інші інженерні комунікації підприємства;
 • індивідуальні особливості об’єкта;
 • вид комплектуючих і умови роботи.

Всі ці параметри визначаються тільки після виїзду майстра на об’єкт.

Переваги співпраці з KEY4

Аутсорсингова компанія KEY4 виконує весь спектр робіт. У штаті організації висококваліфіковані фахівці і все необхідне обладнання. Завдяки цьому ми можемо провести грамотний монтаж всіх компонентів системи:

 1. Встановлення запірних пристроїв – їх необхідно монтувати в пунктах проходу. Для реалізації завдання наші фахівці використовують електромеханічні і електромагнітні блокатори. Ми рекомендуємо встановлювати електромагнітні замки, так як в цьому типі конструкцій простіше реалізувати аварійне відкриття – досить перекрити подачу електрики.
 2. Монтаж контролерів – це пункт проходу, який служить роздільником на дві зони: внутрішню і зовнішню. Проводиться послідовне налаштування електромагнітних замків, підключення ланцюгів живлення. Налаштовуються протоколи передачі даних.
 3. Установка зчитувачів – один з найпростіших етапів, має на увазі фіксацію ідентифікаторів в зоні проходу.

Компанія KEY4 – приватне ІТ-підприємство. Ми не просуваємо власні розробки і не є посередниками виробників. Тому для співпраці з клієнтами використовуємо найкращі сучасні рішення та обладнання різних брендів. Завдяки такому підходу і рівню компетенції, організація за понад 10 років закрила більше 4 000 угод в Києві і Україні.

Читати повністю

Бажаєте зробити ваш бізнес ефективнішим та безпечнішим?
Залишіть заявку та експерти KEY4 зв’яжуться з вами!

FAQ

СКОД (рос. – СКУД) дозволяє оптимізувати всі процеси, підвищити безпеку на підприємстві та контроль за роботою співробітників.

Монтаж системи складається з наступних етапів: первинна оцінка об’єкта; вибір типу СКУД і створення проекту; узгодження проекту і кошторису; установка обладнання та підключення; тестування і навчання персоналу.

Вартість залежить від розміру приміщення, складності реалізації, якості обладнання, комплектуючих.

KEY4 працює понад 10 років, має високий рівень довіри з боку клієнтів, працює в рамках стандартів галузі.

Важливі факти про нас

Компанія KEY4 надає послуги у сфері ІТ аутсорсингу понад 15 років

0
Угод закрито
0
Інтегровано ІТ-рішень
0
Сервісів у підтримці
0
Реалізовано проектів

Бажаєте підвищити ефективність роботи ІТ систем вашої компанії та скоротити витрати? Отримайте безкоштовну консультацію спеціаліста!

Чому компанії KEY4 довіряють

понад 2000 організацій по всій Україні?

Великий досвід

Команда KEY4 - це висококваліфіковані фахівці, які працюють у сфері ІТ аутсорсингу більше 20 років

Висока якість

Фахівці KEY4 детально проаналізують компоненти ІТ інфраструктури та не пропустять жодної деталі

Ефективність аудиту

Зробимо все для того, щоб Ваш бізнес працював безперебійно та надійно, при оптимальному рівні витрат

Результативність

Ми підберемо лише необхідні рішення для Вашого бізнесу та позбавимо зайвих витрат. Втілюємо задумку в реальність!

Оптимальність рішень

Надаємо докладний звіт для ІТ оптимізації компанії та надаємо рекомендації щодо кращих практик для вашої галузі діяльності

Економія часу

Цінуємо ваш час і знаємо, як його заощадити! Пропонуємо рішення, які оптимізують час для Вас та Ваших співробітників

Принципи роботи KEY4

Експертність

Всі послуги компанії KEY4 надаються максимально якісно та результативно

Продуктивність

Ми надаємо послуги, які збільшують ефективність роботи компанії, економлять ваші гроші та нерви

Чесність

Добросовісно виконуємо роботи в рамках договору, включаючи попереднє консультування із гарантією якості

Відкритість

Завжди відкриті для допомоги: відповідаємо на ваші питання, вирішуємо проблеми, що виникли в роботі ІТ. Телефонуйте у будні дні з 9:00 до 18:00

Бажаєте дізнатися подробиці про співпрацю з нашою компанією?
Залишайте заявку та отримайте консультацію від провідних експертів України!

Ми цінуємо довіру наших клієнтів

Відгуки клієнтів KEY4