Віртуалізація IT інфраструктури

Віртуалізація ІТ інфраструктури – це створення віртуальних ресурсів, що використовуються віртуальними машинами, операційними системами, робочими столами, додатками. Процес передбачає створення віртуальної IT інфраструктури з використанням програмного забезпечення, а не обладнання. Проте віртуальні ресурси можна використовувати так само, як і фізичні. 

ЯКІ ЗАВДАННЯ ВИРІШУЄ ВІРТУАЛІЗАЦІЯ IT-ІНФРАСТРУКТУРИ

Віртуалізація IT інфраструктури вкрай затребувана для бізнесу, так як при правильному розгортанні і використанні вона підвищує функціональність і стійкість, а також дозволяє скоротити витрати і підвищити рентабельність.

Віртуалізація спрямована на централізацію адміністративних завдань і зниження витрат на обладнання при одночасному поліпшенні масштабованості і оптимізації робочих навантажень. При цьому реалізується концепція поділу, при якому, наприклад, один фізичний сервер ділиться на кілька логічних, які незалежно запускають операційні системи і додатки.

НАВІЩО ВПРОВАДЖУВАТИ ВІРТУАЛІЗАЦІЮ

Фізична інфраструктура, яка займає багато місця, легко замінюється віртуальною, якщо її правильно налаштувати і дотримуватися передових методів управління. Віртуалізація дозволяє організаціям розміщувати кілька серверів, обладнання або образи додатків в меншій кількості базових фізичних систем.

Віртуалізовані системи, маючи поліпшену масштабність і гнучкість, відмінно справляються з піковими навантаженнями, що оптимізує вкладення в ресурси і забезпечує додаткові заходи безпеки, аварійного відновлення та доступності, гарантуючи захищеність даних.

Віртуальні середовища спрощують і здешевлюють управління IT-ресурсами при збереженні безперервності бізнесу.

ЩО МОЖНА ВІРТУАЛІЗУВАТИ

Елементи ІТ-інфраструктури можуть бути віртуалізовані для надання переваг бізнесу. Віртуалізувати можна практично всі ІТ ресурси, наприклад:

  1. Сервери – розподіл фізичного сервера на кілька віртуальних машин, що працюють на одному обладнанні і можуть бути запущені, зупинені і доступні незалежно один від одного.
  2. Мережа – можлива віртуалізація корпоративної мережі на кілька віртуальних мереж, які можуть використовуватися в різних відділах.
  3. Робочий стіл (VDI) – віртуалізує навантаження на робочу станцію, а не на сервер. Тонкі клієнти, смартфони, настільні комп’ютери і планшети, використовують протокол віддаленого відображення для запуску VDI на хост-машині. Вся обробка робочого столу відбувається на VDI, але всі результати відображаються на локальному робочому столі їхнього клієнта.
  4. Додатки – додаток встановлюється на віддалений хост, а потім доставляється на робочий стіл користувача, так якби це виконувалось локально. Адміністратори одноразово встановлюють додаток на централізований сервер, це спрощує адміністрування оновлень і самого додатка.

ПЕРЕВАГИ НОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ ДЛЯ ОРГАНІЗАЦІЙ

Віртуалізація дає організаціям наступні переваги:

  • Зниження витрат – спільне використання обладнання за допомогою віртуалізації скорочує капітальні витрати, коли кілька машин або ІТ-ресурсів замінюються одним. Це знижує обсяг капітальних витрат на обладнання і витрати на технічне обслуговування.
  • Прискорена підготовка і розгортання настільних комп’ютерів і серверів – сервери або робочі станції можна клонувати (і використовувати) на існуючі машини протягом пари годин замість днів або місяців.
  • Менша займана площа і економія енергії. Зменшуються розміри ІТ-інфраструктури, скорочується простір, який вона займає, знижуються експлуатаційні витрати.
  • Міграція. Спрощується переміщення апаратних конфігурацій або копіювання апаратних конфігурацій між обладнанням. Це спрощує міграцію або клонування машин в інше середовище, забезпечуючи безперервність бізнесу, підвищену доступність для аварійного відновлення, або для створення тестових середовищ.
  • Скорочення часу на установку, оновлення та обслуговування додатків. Критичні програми встановлюються на меншу кількість серверів, що гарантує прискорене оновлення програмного забезпечення й підтримують меншу кількість копій для користувачів.
  • Підвищення ефективності ІТ-операцій. Такі завдання, як розгортання, налагодження та обслуговування серверів і робочих станцій, які раніше займали дні або місяці, виконуються за години або, навіть, хвилини, співробітники можуть зосередитися на конкретних бізнес-задачах. ІТ-персонал працює продуктивніше, а бізнес не простоює.
  • Підвищений ККД використання обладнання – старе і нове сховище можна об’єднати в єдиний пул і використовувати повторно. Запуск декількох віртуальних машин на одному комп’ютері збільшує використання сервера на повну потужність.
  • Спрощується перехід в хмару. Перенесення обробки в хмарну середу стає легшим, так як технології віртуалізації відокремлюють або абстрагують ІТ-обробку, що лежить в основі цього апаратного і програмного забезпечення.
  • Покращена безпека. Непередбачувані і мінливі потреби використання інфраструктури вимагають від організацій швидкості в реагуванні на ІТ ризики і гнучкості в динамічному масштабуванні ресурсів, з дотриманням цілісності даних і захищеності інформації. Ресурси віртуальної інфраструктури, забезпечують підвищену безпеку і захищеність.

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО

KEY4 пропонує рішення по ІТ-віртуалізації, відповідні бізнес-потребам клієнтів:

  • Підвищена гнучкість: прискорена віртуалізація критичних бізнес-додатків і підвищення продуктивності їх роботи.
  • Підвищена продуктивність: консолідуємо обладнання для підвищення продуктивності, спрощуємо зберігання даних.
  • Розширена оптимізація ресурсів: забезпечення просунутих рівнів оптимізації ІТ-ресурсів клієнта.
  • Підтримка резервного копіювання та аварійне відновлення: надійний план резервного копіювання та аварійного відновлення забезпечує належне врядування та зберігання критично важливих даних.

 Надаючи послуги з ІТ-віртуалізації, KEY4 практикує чотирьохетапний підхід:

  1. Аналіз і оцінка. Після докладного аналізу ІТ-середовища клієнта, дається оцінка: вартості поточної інфраструктури, що можна віртуалізувати, обсяг витрат на віртуалізацію і вигоди від впровадження.
  2. Проектування – створюється детальний план проекту та деталізується стратегія для віртуалізації IT інфраструктури.
  3. Впровадження – наші експерти взаємодіють з ІТ-персоналом клієнта над аутентифікацією, налаштуванням і розгортанням нової інфраструктури, що відповідає вимогам продуктивності.
  4. Підтримка – наші сервіс-плани дозволяють вибрати адекватний рівень сервісної підтримки клієнта.

Надаємо послуги в Києві та по всій Україні.

Читати повністю

Як ми працюємо?

Отримуємо заявку
Вивчаємо завдання
Складаємо план
Реалізуємо проект
Супроводжуємо рішення

FAQ

Віртуалізація ІТ інфраструктури – це створення віртуальних ресурсів, що використовуються віртуальними машинами, операційними системами, робочими столами, додатками. Віртуальні ресурси можна використовувати так само, як і фізичні ІТ-ресурси.

Впровадження ІТ-віртуалізації від KEY4 складається з чотирьох етапів:

  1. Аналіз і оцінка ІТ-інфраструктури замовника.
  2. Проектування віртуалізованого середовища з урахуванням потреби бізнесу.
  3. Розгортання нової IT інфраструктури, що відповідає вимогам продуктивності.
  4. Підтримка впровадженого рішення і консультація замовника з виникаючих питань.

Віртуалізувати можна практично всі ІТ ресурси, наприклад:

  1. Сервери – розподіл фізичного сервера на кілька незалежних віртуальних машин, що працюють на одному обладнанні.
  2. Мережа – всю мережу можна поділити на безліч віртуальних мереж з власним рівнем доступу.
  3. Робочий стіл (VDI) – розгорнути робоче місце співробітників в безпечному середовищі.
  4. Додатки – запускати додатки для роботи всередині віртуалізованого середовища.

Чому нам довіряють?

+
Лет
опыта
Закрито
угод
Інтегровано
ІТ-рішень
Сервісів
в підтримці
Реалізовано
проектів

Відгуки клієнтів

logo-client-kredobank
KredoBank
Від імені АТ «Кредобанк» та від себе особисто висловлюю керівництву компанії KEY4 та безпосередньо Едуарду Танасу щиру вдячність та повагу за співпрацю та створені умови дослідження функціоналу Confluence Atlassian, ІТ консалтингу та інтеграції Confluence Atlassian. Щиро бажаємо Вам багато зацікавленої аудиторії, успіхів, наснаги та нових звершень у Вашій справі!
Директор Департаменту управління процесами
clients-ai
Академія Інтелекта
Дякуємо, компанії KEY4 за технічну та ІТ підтримку нашої школи. Вони нам дуже допомогли в перехідному періоді: перенесли бухгалтерське ПЗ і бази даних в хмару, допомогли розібратися бухгалтеру як працювати на віртуальному сервері. Також ми зверталися в компанію за допомогою з проектування та налаштування мережі - їх фахівці істотно поліпшили стабільність роботи мережі та інтернету в школі, і, в процесі, навіть допомогли продати непотрібну для школи техніку. Ми рекомендуємо компанію KEY4, як надійного ІТ і технічного підрядника.
Директор
clients-idealist
Idealist
Запустити точку продажу з нуля виявилося не так просто, як ми спочатку планували. Тому партнерство з KEY4 було дуже своєчасним і корисним для нас. Придбання обладнання, монтаж мережі і підключення всієї техніки пройшли гладко. Хлопці взяли на себе спілкування з підрядниками, все проконтролювали, і ми змогли запуститися в термін. Окрема подяка, за вміння працювати в стислі терміни, тому що дата відкриття була призначена заздалегідь і у нас був дедлайн, який без допомоги фахівців KEY4 був би не реальний.
Директор
clients-turbina
Боулінг-клуб Турбіна
Дякуємо компанії KEY4 за якісно виконану роботу, результатом якої стала синхронізація ряду систем. Це істотно заощадило час на обробку даних нашими співробітниками. Ніякої додаткової інформації вводити тепер не потрібно. Розробка внутрішнього API дуже нам допомогла. Завдання техпідтримки завжди виконуються оперативно і злагоджено.
Виконавчий директор
clients-fleet5
FLEET5
За час співпраці нам були надані такі послуги як: консалтинг, іт-закупівлі, послуги техпідтримки і проектний менеджмент, які ми використовуємо по сьогоднішній день в разі потреби. Глибоке знання ІТ можливостей бізнесу, партнерський підхід, гнучке ціноутворення та системний підхід до вирішення завдань - відмінні риси команди KEY4.
Директор
clients-djumbo
Боулінг-клуб Джамбо
Дякую фахівцям компанії KEY4 за високу якість наданих послуг в рамках супроводу проекту оптимізації роботи нашого клубу. У числі послуг компанії хочу виділити послугу ІТ-закупник, якою ми скористалися з метою підбору, закупівлі нового обладнання і продажу непотрібного. Хочу відзначити раціональність фахівців в плануванні ІТ-витрат в інтересах клієнта. Окрема подяка співробітникам техпідтримки користувачів за злагоджену і чітку роботу. Для нас вкрай важливо мати таких партнерів, як KEY4.
Керуючий
clients-realy
Типографія РЕАЛІ
Довго користувалися послугами приходящого адміністратора, але, після злому бази даних облікової системи, зрозуміли, що треба щось міняти. Звернулися в KEY4 за рекомендацією для комплексного обслуговування ІТ-структури. Фахівці компанії виконали перенастроювання ІТ-ресурсів і перенесення наших серверів в дата-центр. Також скористалися послугою ІТ-закупник, що допомогло нам реалізувати непотрібну техніку і закупити нову. Дякуємо вам за якісну роботу, оперативність у вирішенні наших завдань. Рекомендуємо компанію KEY4, як надійного партнера.
Директор
clients-lavina
РЦ "Лавіна"
Хочемо висловити подяку фахівцям KEY4 за надання послуги створення "ІТ-інфраструктури під ключ". Командою було здійснено запуск більшості напрямків торгового центру з нуля. Були оптимізовані витрати на закупівлю обладнання. В результаті проведеного проекту фахівцями KEY4 був отриманий максимально автоматизований торгово-розважальний комплекс. Дякуємо проектній команді за відмінний результат, а також продовжуємо плідну співпрацю!
Виконавчий директор
clients-athens
ПШ Афіни
Відкриття нової школи поставило перед керівництвом серйозне завдання: необхідно було з нуля запустити ключові бізнес-процеси, для чого потрібно було провести ІТ-закупівлі, монтажні роботи, установлення, налагодження та роботу з подальшою техпідтримкою інфраструктури. Команда KEY4 реалізувала проект, починаючи з підбору обладнання, закінчуючи впровадженням та технічною підтримкою апаратних засобів і програмного забезпечення. Одним з визначальних чинників при виборі ІТ-компанії були вигідні фінансові умови і чітке проведення запланованих робіт. Дякуємо, колективу KEY4, за надану комплексну послугу з відкриття нової шкільної площадки, за вирішення всіх технічних, організаційних і, до того ж, «паперових» запитань, яких було б вкрай багато, звернися ми до різних постачальникам ІТ-послуг, то результат був б не таким передбачуваним і якісним.
Директор
clients-atilla
РВК Атілла
При проведенні реструктуризації компанії було прийнято рішення про передачу ІТ-задач на аутсорс. Першим позитивним досвідом роботи з KEY4 була перенастроювання і організація роботи IT інфраструктури. Роботи були проведені швидко, технічно і майже непомітно для нас. Далі йшов досвід з техпідтримки: завдання користувачів вирішувалися швидше і якісніше, були визначені і оперативно виправлені системні помилки, запропоновані нестандартні рішення, які усунули багато проблем. Нам підібрали оптимальний пакет послуг, яким ми користуємося на умовах щомісячної оплати, при виникненні нештатних ситуацій, ми можемо завмовити додаткові послуги і оплатити їх окремо, тільки тоді, коли вони дійсно потрібні. Ми рекомендуємо KEY4 як відповідального постачальника послуг, який працює в інтересах і на користь бізнесу.
Директор
clients-dila
МЛ Діла
За 9 років плідної співпраці з компанією KEY4 було реалізовано безліч цікавих проектів, які допомагають розвиватися бізнесу МЛ ДІЛА. За сприяння фахівців KEY4: автоматизовані більше 150 точок мережі МЛ ДІЛА; розроблені модулі синхронізації з виробничими програмними комплексами; створена система для управління лабораторними проектами, що дозволяє відстежувати і збирати результати досліджень у відповідні друковані форми. Завдяки злагодженій роботі співробітників МЛ ДІЛА і компанії KEY4 створені ефективні продукти, які успішно проходили тестування в ході зовнішніх аудитів. В процесі спільної роботи компанія KEY4 зарекомендувала себе як надійний і відповідальний діловий партнер з чітким виконанням взятих зобов'язань і гнучким підходом до вирішення завдань з урахуванням інтересів всіх сторін. Дякуємо колективу компанії KEY4 за індивідуальний підхід, швидке реагування на критичні ситуації, ініціативу і професійну відповідальність. МЛ ДІЛА і далі розраховує на підтримку KEY4 в частині консалтингу та розробки.
ІТ-Директор
clients-athens
ПШ Афіни
До наших IT-партнерів ми звернулися із запитом про створення ПЗ для автоматизації основного і допоміжних бізнес-процесів школи під специфіку бізнес-моделі нашого бізнесу. В рамках цього проекту компанією KEY4 був проведений аудит процесів і їх стандартизація, продумано і реалізовано функціонал, який дозволяє істотно скоротити час на виконання багатьох завдань, налагодити комунікацію з батьками з фінансових і організаційних питань. За участю фахівців KEY4 був розроблений особистий кабінет для батьків, учнів, співробітників. Основними факторами при виборі підрядника були фінансова сторона і наявність подібного досвіду. Підтвердженням продуктивної роботи і позитивними відгуками про результати проекту стали численні відгуки батьків, які є нашими клієнтами. Дякуємо команді фахівців KEY4 за злагоджену і чітку роботу, а також за якісну технічну підтримку продукту.
Виконавчий директор
clients-imd
МЛ IMD
Замовили у компанії KEY4 аудит бази даних. З командою фахівців працювати легко і комфортно. Швидко знайшли вразливі місця, максимально оптимізували і усунули «вузькі місця», надали детальні рекомендації щодо подальших кроків для мінімізації ризиків. Якість наданих консультацій, виконаних робіт на високому професійному рівні. Однозначно компанію рекомендуємо для співпраці.
Директор
clients-savvats
САВВАТС СЕРВІСНИЙ МЕТАЛОЦЕНТР
З компанією KEY4 почали співпрацю з IT-аудиту. Перше що відразу порадувало - якісна консультація, яку зараз рідко де можна зустріти. Відповіли на всі поставлені питання зрозумілими словами і без води. Якість виконання роботи на вищому рівні, відчувається що компанія всіма способами намагається надавати вищу якість. Так само порадувала вартість послуг, отримали навіть більше, ніж заплатили. З упевненістю можемо рекомендувати KEY4, як надійних і професійних партнерів. Дякуємо компанії, будемо продовжувати співпрацювати для оптимізації і технічної підтримки IT-систем підприємства.
Директор
clients-nako
Незалежна антикорупційна комісія
ГО "Незалежна антикорупційна комісія" (НАКО) співпрацювала з KEY4 із запитом налаштування GSuite for nonprofits, а також проведення тренінгів по GSuite та Slack як для адмінів, так і для користувачів. Менеджер компанії професійно налагодив процеси, були чітки плани, терміни, очікувані результати, а комунікація була легкою. Результатом ми задоволені. Після цього отримали повний звіт щодо оплачених послуг. НАКО рекомендує компанію KEY4 і ми з ними разом продовжуємо співпрацю - навчаємось і інтегруємо Jira. Дякуємо.
Директор