Віртуалізація ІТ інфраструктури – це створення віртуальних ресурсів, що використовуються віртуальними машинами, операційними системами, робочими столами, додатками. Процес передбачає створення віртуальної IT інфраструктури з використанням програмного забезпечення, а не обладнання. Проте віртуальні ресурси можна використовувати так само, як і фізичні.
ЯКІ ЗАВДАННЯ ВИРІШУЄ ВІРТУАЛІЗАЦІЯ IT-ІНФРАСТРУКТУРИ
Віртуалізація IT інфраструктури вкрай затребувана для бізнесу, так як при правильному розгортанні і використанні вона підвищує функціональність і стійкість, а також дозволяє скоротити витрати і підвищити рентабельність.
Віртуалізація спрямована на централізацію адміністративних завдань і зниження витрат на обладнання при одночасному поліпшенні масштабованості і оптимізації робочих навантажень. При цьому реалізується концепція поділу, при якому, наприклад, один фізичний сервер ділиться на кілька логічних, які незалежно запускають операційні системи і додатки.
НАВІЩО ВПРОВАДЖУВАТИ ВІРТУАЛІЗАЦІЮ
Фізична інфраструктура, яка займає багато місця, легко замінюється віртуальною, якщо її правильно налаштувати і дотримуватися передових методів управління. Віртуалізація дозволяє організаціям розміщувати кілька серверів, обладнання або образи додатків в меншій кількості базових фізичних систем.
Віртуалізовані системи, маючи поліпшену масштабність і гнучкість, відмінно справляються з піковими навантаженнями, що оптимізує вкладення в ресурси і забезпечує додаткові заходи безпеки, аварійного відновлення та доступності, гарантуючи захищеність даних.
Віртуальні середовища спрощують і здешевлюють управління IT-ресурсами при збереженні безперервності бізнесу.
ЩО МОЖНА ВІРТУАЛІЗУВАТИ
Елементи ІТ-інфраструктури можуть бути віртуалізовані для надання переваг бізнесу. Віртуалізувати можна практично всі ІТ ресурси, наприклад:
- Сервери – розподіл фізичного сервера на кілька віртуальних машин, що працюють на одному обладнанні і можуть бути запущені, зупинені і доступні незалежно один від одного.
- Мережа – можлива віртуалізація корпоративної мережі на кілька віртуальних мереж, які можуть використовуватися в різних відділах.
- Робочий стіл (VDI) – віртуалізує навантаження на робочу станцію, а не на сервер. Тонкі клієнти, смартфони, настільні комп’ютери і планшети, використовують протокол віддаленого відображення для запуску VDI на хост-машині. Вся обробка робочого столу відбувається на VDI, але всі результати відображаються на локальному робочому столі їхнього клієнта.
- Додатки – додаток встановлюється на віддалений хост, а потім доставляється на робочий стіл користувача, так якби це виконувалось локально. Адміністратори одноразово встановлюють додаток на централізований сервер, це спрощує адміністрування оновлень і самого додатка.
ПЕРЕВАГИ НОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ ДЛЯ ОРГАНІЗАЦІЙ
Віртуалізація дає організаціям наступні переваги:
- Зниження витрат – спільне використання обладнання за допомогою віртуалізації скорочує капітальні витрати, коли кілька машин або ІТ-ресурсів замінюються одним. Це знижує обсяг капітальних витрат на обладнання і витрати на технічне обслуговування.
- Прискорена підготовка і розгортання настільних комп’ютерів і серверів – сервери або робочі станції можна клонувати (і використовувати) на існуючі машини протягом пари годин замість днів або місяців.
- Менша займана площа і економія енергії. Зменшуються розміри ІТ-інфраструктури, скорочується простір, який вона займає, знижуються експлуатаційні витрати.
- Міграція. Спрощується переміщення апаратних конфігурацій або копіювання апаратних конфігурацій між обладнанням. Це спрощує міграцію або клонування машин в інше середовище, забезпечуючи безперервність бізнесу, підвищену доступність для аварійного відновлення, або для створення тестових середовищ.
- Скорочення часу на установку, оновлення та обслуговування додатків. Критичні програми встановлюються на меншу кількість серверів, що гарантує прискорене оновлення програмного забезпечення й підтримують меншу кількість копій для користувачів.
- Підвищення ефективності ІТ-операцій. Такі завдання, як розгортання, налагодження та обслуговування серверів і робочих станцій, які раніше займали дні або місяці, виконуються за години або, навіть, хвилини, співробітники можуть зосередитися на конкретних бізнес-задачах. ІТ-персонал працює продуктивніше, а бізнес не простоює.
- Підвищений ККД використання обладнання – старе і нове сховище можна об’єднати в єдиний пул і використовувати повторно. Запуск декількох віртуальних машин на одному комп’ютері збільшує використання сервера на повну потужність.
- Спрощується перехід в хмару. Перенесення обробки в хмарну середу стає легшим, так як технології віртуалізації відокремлюють або абстрагують ІТ-обробку, що лежить в основі цього апаратного і програмного забезпечення.
- Покращена безпека. Непередбачувані і мінливі потреби використання інфраструктури вимагають від організацій швидкості в реагуванні на ІТ ризики і гнучкості в динамічному масштабуванні ресурсів, з дотриманням цілісності даних і захищеності інформації. Ресурси віртуальної інфраструктури, забезпечують підвищену безпеку і захищеність.
ЯК МИ ПРАЦЮЄМО
KEY4 пропонує рішення по ІТ-віртуалізації, відповідні бізнес-потребам клієнтів:
- Підвищена гнучкість: прискорена віртуалізація критичних бізнес-додатків і підвищення продуктивності їх роботи.
- Підвищена продуктивність: консолідуємо обладнання для підвищення продуктивності, спрощуємо зберігання даних.
- Розширена оптимізація ресурсів: забезпечення просунутих рівнів оптимізації ІТ-ресурсів клієнта.
- Підтримка резервного копіювання та аварійне відновлення: надійний план резервного копіювання та аварійного відновлення забезпечує належне врядування та зберігання критично важливих даних.
Надаючи послуги з ІТ-віртуалізації, KEY4 практикує чотирьохетапний підхід:
- Аналіз і оцінка. Після докладного аналізу ІТ-середовища клієнта, дається оцінка: вартості поточної інфраструктури, що можна віртуалізувати, обсяг витрат на віртуалізацію і вигоди від впровадження.
- Проектування – створюється детальний план проекту та деталізується стратегія для віртуалізації IT інфраструктури.
- Впровадження – наші експерти взаємодіють з ІТ-персоналом клієнта над аутентифікацією, налаштуванням і розгортанням нової інфраструктури, що відповідає вимогам продуктивності.
- Підтримка – наші сервіс-плани дозволяють вибрати адекватний рівень сервісної підтримки клієнта.
Надаємо послуги в Києві та по всій Україні.
Як ми працюємо?
FAQ
Що таке віртуалізація
Віртуалізація ІТ інфраструктури – це створення віртуальних ресурсів, що використовуються віртуальними машинами, операційними системами, робочими столами, додатками. Віртуальні ресурси можна використовувати так само, як і фізичні ІТ-ресурси.
Які роботи входять в дану послугу?
Впровадження ІТ-віртуалізації від KEY4 складається з чотирьох етапів:
- Аналіз і оцінка ІТ-інфраструктури замовника.
- Проектування віртуалізованого середовища з урахуванням потреби бізнесу.
- Розгортання нової IT інфраструктури, що відповідає вимогам продуктивності.
- Підтримка впровадженого рішення і консультація замовника з виникаючих питань.
Види віртуалізації
Віртуалізувати можна практично всі ІТ ресурси, наприклад:
- Сервери – розподіл фізичного сервера на кілька незалежних віртуальних машин, що працюють на одному обладнанні.
- Мережа – всю мережу можна поділити на безліч віртуальних мереж з власним рівнем доступу.
- Робочий стіл (VDI) – розгорнути робоче місце співробітників в безпечному середовищі.
- Додатки – запускати додатки для роботи всередині віртуалізованого середовища.
Чому нам довіряють?
опыта
угод
ІТ-рішень
в підтримці
проектів
Відгуки клієнтів


KredoBank


Академія Інтелекта


Idealist


Боулінг-клуб Турбіна


FLEET5


Боулінг-клуб Джамбо


Типографія РЕАЛІ


РЦ "Лавіна"


ПШ Афіни


РВК Атілла


МЛ Діла


ПШ Афіни


МЛ IMD


САВВАТС СЕРВІСНИЙ МЕТАЛОЦЕНТР

