Віртуалізація серверів

Сучасні технології вже давно охопили всі сфери людської діяльності. Розвиток комерційних і державних підприємств залежить від правильно налагодженої ІТ-інфраструктури. Компанії працюють на базі серверів з різними ПЗ. При цьому вони постійно падають, гальмують, збивають роботу користувачів.

Вирішити ці проблеми допомагає віртуалізація. Вона дозволяє розділити один фізичний сервер на умовну кількість віртуальних машин. Такий розподіл допомагає збалансувати навантаження на один робочий сервер компанії і дозволяє кожній системі працювати в своєму віртуальному просторі. Наприклад, 1С не заважатиме роботі CRM, тощо. Співробітники отримують доступ тільки до тих програм, які необхідні їм для виконання своїх обов’язків.

Що таке віртуалізація серверів?

Віртуалізація сервера – це програмне забезпечення, яке сприяє функціонуванню декількох віртуальних середовищ на основі одного сервера або кластера серверів. На базі такого рішення можна одночасно запустити кілька бізнес-систем, які будуть ізольовані одна від одної, наприклад, 1С, CRM, Web-сайт, файлові сховища, пошта і багато іншого. Кілька платформ діють незалежно один від одного. ПЗ, встановлене на віртуальній машині, сприймає всі ресурси, як можливості комп’ютера. Оптимальний розподіл навантаження сприяє розширенню функцій необхідного бізнесу ПЗ.

Віртуалізація серверів дозволяє виділяти різні обчислювальні рівні і зберігати їх в центрах обробки інформації таким чином, щоб користувач мав до них цілодобовий доступ з будь-якої точки світу. При цьому мінімізується рівень втрати даних, адже вся інформація надійно захищена.

Принцип віртуалізації серверів

Віртуалізація серверів відбувається за допомогою гіпервізора. Він грає роль «роздільника» між фізичним сервером і віртуальною машиною, дозволяє віртуальній ОС користуватися ресурсами обладнання, як своїми.

Принцип віртуалізації полягає в балансуванні навантаження всіх віртуальних ресурсів на базі одного або декількох фізичних серверів. Таким чином, все навантаження сервісів розподіляється між одним або декількома фізичним серверами.

Переваги віртуалізації серверів

Віртуалізація – процес, який використовується для переміщення даних і програм в ізольовані середовища. Вона має низку переваг:

  1. Відмовостійкість – операційні системи продовжують працювати навіть тоді, коли один з фізичних серверів виходить з ладу. Тоді всі навантаження на себе перебирають інші сервери.
  2. Балансування навантаження – дана особливість полягає в тому, що ресурси для ведення бізнесу рівномірно розподіляють на кілька віртуальних серверів. При цьому можна «розвантажити» обладнання, але необхідне ПЗ завжди буде під рукою.
  3. Жива міграція. При необхідності віртуальний сервер можна переносити з одного фізичного сервера на інший без втрати продуктивності його роботи.
  4. Гнучкість системи, яка дозволяє вилучати, додавати, налаштовувати ресурси віртуального сервера без призупинення його функціонування.
  5. Безпека забезпечується за рахунок установки спеціального ПЗ, техпідтримки і моніторингу ІТ-інфраструктури. Кожен з цих заходів дозволяє виявити недоліки в системі, запобігти або виправити можливі проблеми в роботі.

Віртуалізація сьогодні використовується для безпечного ведення бізнесу, зменшення витрат, масштабування, підготовки міграції в хмару, спрощення процесу створення резервних копій, швидкого відновлення втрачених даних. Вона сприяє мінімізації простою при неполадках, забезпечення безпеки даних компанії, підвищенню продуктивності ПЗ і розвитку ІТ-інфраструктури.

Чому ми?

Представники компанії KEY4 допомагають віртуалізувати робочі машини, знизити витрати і поліпшити якість роботи всієї інфраструктури. Наша компанія пропонує такі послуги:

  • віртуалізація фізичних серверів під кількість завдань або користувачів з подальшим адмініструванням;
  • налаштування хмарних платформ, як на власній інфраструктурі, так і у хмарних провайдерів (AWS, Azure, Google Cloud Platform);
  • встановлення та налаштування гібридної інфраструктури.

Професійний підхід до вирішення завдань по віртуалізації або установці апаратно-програмного комплексу, гарантія якості і постійна технічна підтримка від KEY4 порадують кожного клієнта.

Уточнити деталі або замовити послуги компанії для оптимізації і обслуговування ІТ-інфраструктури в Україні (зокрема, в Києві) можна, залишивши заявку на сайті або зателефонувавши по телефону.

Читати повністю

Бажаєте зробити ваш бізнес ефективнішим та безпечнішим?
Залишіть заявку та експерти KEY4 зв’яжуться з вами!

FAQ

Аналіз поточного стану ІТ-інфраструктури, вибір необхідної хмарної моделі з урахуванням потреб компанії, розробка індивідуального плану-графіка перенесення і архітектури хмарної системи, забезпечення каналів зв’язку, встановлення ПЗ для безпеки, налаштування програмно-апаратного комплексу, тощо.

Ціни стартують від 55$ і залежать від особливостей проведених фахівцями робіт: терміну виконання, складності архітектури хмарного провайдера, специфіки встановленого ПЗ.

Щоб знизити витрати на утримання фізичного обладнання, забезпечити масштабованість, поліпшити якість роботи сервісів, убезпечити дані компанії від хакерських атак або втрати, завдяки створенню захищених резервних копій.

Віртуалізація дозволяє зменшити ризики, адже при зараженні одного віртуального сервера вірусом його можна тимчасово відключити, усунути несправності і відновити необхідні дані з резервних копій. При цьому інші сервери на гіпервізорі будуть продовжувати працювати.

Важливі факти про нас

Компанія KEY4 надає послуги у сфері ІТ аутсорсингу понад 15 років

0
Угод закрито
0
Інтегровано ІТ-рішень
0
Сервісів у підтримці
0
Реалізовано проектів

Бажаєте підвищити ефективність роботи ІТ систем вашої компанії та скоротити витрати? Отримайте безкоштовну консультацію спеціаліста!

Чому компанії KEY4 довіряють

понад 2000 організацій по всій Україні?

Великий досвід

Команда KEY4 - це висококваліфіковані фахівці, які працюють у сфері ІТ аутсорсингу більше 20 років

Висока якість

Фахівці KEY4 детально проаналізують компоненти ІТ інфраструктури та не пропустять жодної деталі

Ефективність аудиту

Зробимо все для того, щоб Ваш бізнес працював безперебійно та надійно, при оптимальному рівні витрат

Результативність

Ми підберемо лише необхідні рішення для Вашого бізнесу та позбавимо зайвих витрат. Втілюємо задумку в реальність!

Оптимальність рішень

Надаємо докладний звіт для ІТ оптимізації компанії та надаємо рекомендації щодо кращих практик для вашої галузі діяльності

Економія часу

Цінуємо ваш час і знаємо, як його заощадити! Пропонуємо рішення, які оптимізують час для Вас та Ваших співробітників

Принципи роботи KEY4

Експертність

Всі послуги компанії KEY4 надаються максимально якісно та результативно

Продуктивність

Ми надаємо послуги, які збільшують ефективність роботи компанії, економлять ваші гроші та нерви

Чесність

Добросовісно виконуємо роботи в рамках договору, включаючи попереднє консультування із гарантією якості

Відкритість

Завжди відкриті для допомоги: відповідаємо на ваші питання, вирішуємо проблеми, що виникли в роботі ІТ. Телефонуйте у будні дні з 9:00 до 18:00

Бажаєте дізнатися подробиці про співпрацю з нашою компанією?
Залишайте заявку та отримайте консультацію від провідних експертів України!

Ми цінуємо довіру наших клієнтів

Відгуки клієнтів KEY4