Віртуалізація серверів

Сучасні технології вже давно охопили всі сфери людської діяльності. Розвиток комерційних і державних підприємств залежить від правильно налагодженої ІТ-інфраструктури. Компанії працюють на базі серверів з різними ПЗ. При цьому вони постійно падають, гальмують, збивають роботу користувачів.

Вирішити ці проблеми допомагає віртуалізація. Вона дозволяє розділити один фізичний сервер на умовну кількість віртуальних машин. Такий розподіл допомагає збалансувати навантаження на один робочий сервер компанії і дозволяє кожній системі працювати в своєму віртуальному просторі. Наприклад, 1С не заважатиме роботі CRM, тощо. Співробітники отримують доступ тільки до тих програм, які необхідні їм для виконання своїх обов’язків.

Що таке віртуалізація серверів?

Віртуалізація сервера – це програмне забезпечення, яке сприяє функціонуванню декількох віртуальних середовищ на основі одного сервера або кластера серверів. На базі такого рішення можна одночасно запустити кілька бізнес-систем, які будуть ізольовані одна від одної, наприклад, 1С, CRM, Web-сайт, файлові сховища, пошта і багато іншого. Кілька платформ діють незалежно один від одного. ПЗ, встановлене на віртуальній машині, сприймає всі ресурси, як можливості комп’ютера. Оптимальний розподіл навантаження сприяє розширенню функцій необхідного бізнесу ПЗ.

Віртуалізація серверів дозволяє виділяти різні обчислювальні рівні і зберігати їх в центрах обробки інформації таким чином, щоб користувач мав до них цілодобовий доступ з будь-якої точки світу. При цьому мінімізується рівень втрати даних, адже вся інформація надійно захищена.

Принцип віртуалізації серверів

Віртуалізація серверів відбувається за допомогою гіпервізора. Він грає роль «роздільника» між фізичним сервером і віртуальною машиною, дозволяє віртуальній ОС користуватися ресурсами обладнання, як своїми.

Принцип віртуалізації полягає в балансуванні навантаження всіх віртуальних ресурсів на базі одного або декількох фізичних серверів. Таким чином, все навантаження сервісів розподіляється між одним або декількома фізичним серверами.

Переваги віртуалізації серверів

Віртуалізація – процес, який використовується для переміщення даних і програм в ізольовані середовища. Вона має низку переваг:

  1. Відмовостійкість – операційні системи продовжують працювати навіть тоді, коли один з фізичних серверів виходить з ладу. Тоді всі навантаження на себе перебирають інші сервери.
  2. Балансування навантаження – дана особливість полягає в тому, що ресурси для ведення бізнесу рівномірно розподіляють на кілька віртуальних серверів. При цьому можна «розвантажити» обладнання, але необхідне ПЗ завжди буде під рукою.
  3. Жива міграція. При необхідності віртуальний сервер можна переносити з одного фізичного сервера на інший без втрати продуктивності його роботи.
  4. Гнучкість системи, яка дозволяє вилучати, додавати, налаштовувати ресурси віртуального сервера без призупинення його функціонування.
  5. Безпека забезпечується за рахунок установки спеціального ПЗ, техпідтримки і моніторингу ІТ-інфраструктури. Кожен з цих заходів дозволяє виявити недоліки в системі, запобігти або виправити можливі проблеми в роботі.

Віртуалізація сьогодні використовується для безпечного ведення бізнесу, зменшення витрат, масштабування, підготовки міграції в хмару, спрощення процесу створення резервних копій, швидкого відновлення втрачених даних. Вона сприяє мінімізації простою при неполадках, забезпечення безпеки даних компанії, підвищенню продуктивності ПЗ і розвитку ІТ-інфраструктури.

Чому ми?

Представники компанії KEY4 допомагають віртуалізувати робочі машини, знизити витрати і поліпшити якість роботи всієї інфраструктури. Наша компанія пропонує такі послуги:

  • віртуалізація фізичних серверів під кількість завдань або користувачів з подальшим адмініструванням;
  • налаштування хмарних платформ, як на власній інфраструктурі, так і у хмарних провайдерів (AWS, Azure, Google Cloud Platform);
  • встановлення та налаштування гібридної інфраструктури.

Професійний підхід до вирішення завдань по віртуалізації або установці апаратно-програмного комплексу, гарантія якості і постійна технічна підтримка від KEY4 порадують кожного клієнта.

Уточнити деталі або замовити послуги компанії для оптимізації і обслуговування ІТ-інфраструктури в Україні (зокрема, в Києві) можна, залишивши заявку на сайті або зателефонувавши по телефону.

Читати повністю

Як ми працюємо?

Отримуємо заявку
Вивчаємо завдання
Складаємо план
Реалізуємо проект
Супроводжуємо рішення

FAQ

Аналіз поточного стану ІТ-інфраструктури, вибір необхідної хмарної моделі з урахуванням потреб компанії, розробка індивідуального плану-графіка перенесення і архітектури хмарної системи, забезпечення каналів зв’язку, встановлення ПЗ для безпеки, налаштування програмно-апаратного комплексу, тощо.

Ціни стартують від 55$ і залежать від особливостей проведених фахівцями робіт: терміну виконання, складності архітектури хмарного провайдера, специфіки встановленого ПЗ.

Щоб знизити витрати на утримання фізичного обладнання, забезпечити масштабованість, поліпшити якість роботи сервісів, убезпечити дані компанії від хакерських атак або втрати, завдяки створенню захищених резервних копій.

Віртуалізація дозволяє зменшити ризики, адже при зараженні одного віртуального сервера вірусом його можна тимчасово відключити, усунути несправності і відновити необхідні дані з резервних копій. При цьому інші сервери на гіпервізорі будуть продовжувати працювати.

Чому нам довіряють?

+
Лет
опыта
Закрито
угод
Інтегровано
ІТ-рішень
Сервісів
в підтримці
Реалізовано
проектів

Відгуки клієнтів

clients-ai
Академія Інтелекта
Дякуємо, компанії KEY4 за технічну та ІТ підтримку нашої школи. Вони нам дуже допомогли в перехідному періоді: перенесли бухгалтерське ПЗ і бази даних в хмару, допомогли розібратися бухгалтеру як працювати на віртуальному сервері. Також ми зверталися в компанію за допомогою з проектування та налаштування мережі - їх фахівці істотно поліпшили стабільність роботи мережі та інтернету в школі, і, в процесі, навіть допомогли продати непотрібну для школи техніку. Ми рекомендуємо компанію KEY4, як надійного ІТ і технічного підрядника.
Директор
clients-idealist
Idealist
Запустити точку продажу з нуля виявилося не так просто, як ми спочатку планували. Тому партнерство з KEY4 було дуже своєчасним і корисним для нас. Придбання обладнання, монтаж мережі і підключення всієї техніки пройшли гладко. Хлопці взяли на себе спілкування з підрядниками, все проконтролювали, і ми змогли запуститися в термін. Окрема подяка, за вміння працювати в стислі терміни, тому що дата відкриття була призначена заздалегідь і у нас був дедлайн, який без допомоги фахівців KEY4 був би не реальний.
Директор
clients-turbina
Боулінг-клуб Турбіна
Дякуємо компанії KEY4 за якісно виконану роботу, результатом якої стала синхронізація ряду систем. Це істотно заощадило час на обробку даних нашими співробітниками. Ніякої додаткової інформації вводити тепер не потрібно. Розробка внутрішнього API дуже нам допомогла. Завдання техпідтримки завжди виконуються оперативно і злагоджено.
Виконавчий директор
clients-fleet5
FLEET5
За час співпраці нам були надані такі послуги як: консалтинг, іт-закупівлі, послуги техпідтримки і проектний менеджмент, які ми використовуємо по сьогоднішній день в разі потреби. Глибоке знання ІТ можливостей бізнесу, партнерський підхід, гнучке ціноутворення та системний підхід до вирішення завдань - відмінні риси команди KEY4.
Директор
clients-djumbo
Боулінг-клуб Джамбо
Дякую фахівцям компанії KEY4 за високу якість наданих послуг в рамках супроводу проекту оптимізації роботи нашого клубу. У числі послуг компанії хочу виділити послугу ІТ-закупник, якою ми скористалися з метою підбору, закупівлі нового обладнання і продажу непотрібного. Хочу відзначити раціональність фахівців в плануванні ІТ-витрат в інтересах клієнта. Окрема подяка співробітникам техпідтримки користувачів за злагоджену і чітку роботу. Для нас вкрай важливо мати таких партнерів, як KEY4.
Керуючий
clients-realy
Типографія РЕАЛІ
Довго користувалися послугами приходящого адміністратора, але, після злому бази даних облікової системи, зрозуміли, що треба щось міняти. Звернулися в KEY4 за рекомендацією для комплексного обслуговування ІТ-структури. Фахівці компанії виконали перенастроювання ІТ-ресурсів і перенесення наших серверів в дата-центр. Також скористалися послугою ІТ-закупник, що допомогло нам реалізувати непотрібну техніку і закупити нову. Дякуємо вам за якісну роботу, оперативність у вирішенні наших завдань. Рекомендуємо компанію KEY4, як надійного партнера.
Директор
clients-lavina
РЦ "Лавіна"
Хочемо висловити подяку фахівцям KEY4 за надання послуги створення "ІТ-інфраструктури під ключ". Командою було здійснено запуск більшості напрямків торгового центру з нуля. Були оптимізовані витрати на закупівлю обладнання. В результаті проведеного проекту фахівцями KEY4 був отриманий максимально автоматизований торгово-розважальний комплекс. Дякуємо проектній команді за відмінний результат, а також продовжуємо плідну співпрацю!
Виконавчий директор
clients-athens
ПШ Афіни
Відкриття нової школи поставило перед керівництвом серйозне завдання: необхідно було з нуля запустити ключові бізнес-процеси, для чого потрібно було провести ІТ-закупівлі, монтажні роботи, установлення, налагодження та роботу з подальшою техпідтримкою інфраструктури. Команда KEY4 реалізувала проект, починаючи з підбору обладнання, закінчуючи впровадженням та технічною підтримкою апаратних засобів і програмного забезпечення. Одним з визначальних чинників при виборі ІТ-компанії були вигідні фінансові умови і чітке проведення запланованих робіт. Дякуємо, колективу KEY4, за надану комплексну послугу з відкриття нової шкільної площадки, за вирішення всіх технічних, організаційних і, до того ж, «паперових» запитань, яких було б вкрай багато, звернися ми до різних постачальникам ІТ-послуг, то результат був б не таким передбачуваним і якісним.
Директор
clients-atilla
РВК Атілла
При проведенні реструктуризації компанії було прийнято рішення про передачу ІТ-задач на аутсорс. Першим позитивним досвідом роботи з KEY4 була перенастроювання і організація роботи IT інфраструктури. Роботи були проведені швидко, технічно і майже непомітно для нас. Далі йшов досвід з техпідтримки: завдання користувачів вирішувалися швидше і якісніше, були визначені і оперативно виправлені системні помилки, запропоновані нестандартні рішення, які усунули багато проблем. Нам підібрали оптимальний пакет послуг, яким ми користуємося на умовах щомісячної оплати, при виникненні нештатних ситуацій, ми можемо завмовити додаткові послуги і оплатити їх окремо, тільки тоді, коли вони дійсно потрібні. Ми рекомендуємо KEY4 як відповідального постачальника послуг, який працює в інтересах і на користь бізнесу.
Директор
clients-dila
МЛ Діла
За 9 років плідної співпраці з компанією KEY4 було реалізовано безліч цікавих проектів, які допомагають розвиватися бізнесу МЛ ДІЛА. За сприяння фахівців KEY4: автоматизовані більше 150 точок мережі МЛ ДІЛА; розроблені модулі синхронізації з виробничими програмними комплексами; створена система для управління лабораторними проектами, що дозволяє відстежувати і збирати результати досліджень у відповідні друковані форми. Завдяки злагодженій роботі співробітників МЛ ДІЛА і компанії KEY4 створені ефективні продукти, які успішно проходили тестування в ході зовнішніх аудитів. В процесі спільної роботи компанія KEY4 зарекомендувала себе як надійний і відповідальний діловий партнер з чітким виконанням взятих зобов'язань і гнучким підходом до вирішення завдань з урахуванням інтересів всіх сторін. Дякуємо колективу компанії KEY4 за індивідуальний підхід, швидке реагування на критичні ситуації, ініціативу і професійну відповідальність. МЛ ДІЛА і далі розраховує на підтримку KEY4 в частині консалтингу та розробки.
ІТ-Директор
clients-athens
ПШ Афіни
До наших IT-партнерів ми звернулися із запитом про створення ПЗ для автоматизації основного і допоміжних бізнес-процесів школи під специфіку бізнес-моделі нашого бізнесу. В рамках цього проекту компанією KEY4 був проведений аудит процесів і їх стандартизація, продумано і реалізовано функціонал, який дозволяє істотно скоротити час на виконання багатьох завдань, налагодити комунікацію з батьками з фінансових і організаційних питань. За участю фахівців KEY4 був розроблений особистий кабінет для батьків, учнів, співробітників. Основними факторами при виборі підрядника були фінансова сторона і наявність подібного досвіду. Підтвердженням продуктивної роботи і позитивними відгуками про результати проекту стали численні відгуки батьків, які є нашими клієнтами. Дякуємо команді фахівців KEY4 за злагоджену і чітку роботу, а також за якісну технічну підтримку продукту.
Виконавчий директор
clients-imd
МЛ IMD
Замовили у компанії KEY4 аудит бази даних. З командою фахівців працювати легко і комфортно. Швидко знайшли вразливі місця, максимально оптимізували і усунули «вузькі місця», надали детальні рекомендації щодо подальших кроків для мінімізації ризиків. Якість наданих консультацій, виконаних робіт на високому професійному рівні. Однозначно компанію рекомендуємо для співпраці.
Директор
clients-savvats
САВВАТС СЕРВІСНИЙ МЕТАЛОЦЕНТР
З компанією KEY4 почали співпрацю з IT-аудиту. Перше що відразу порадувало - якісна консультація, яку зараз рідко де можна зустріти. Відповіли на всі поставлені питання зрозумілими словами і без води. Якість виконання роботи на вищому рівні, відчувається що компанія всіма способами намагається надавати вищу якість. Так само порадувала вартість послуг, отримали навіть більше, ніж заплатили. З упевненістю можемо рекомендувати KEY4, як надійних і професійних партнерів. Дякуємо компанії, будемо продовжувати співпрацювати для оптимізації і технічної підтримки IT-систем підприємства.
Директор
clients-nako
Незалежна антикорупційна комісія
ГО "Незалежна антикорупційна комісія" (НАКО) співпрацювала з KEY4 із запитом налаштування GSuite for nonprofits, а також проведення тренінгів по GSuite та Slack як для адмінів, так і для користувачів. Менеджер компанії професійно налагодив процеси, були чітки плани, терміни, очікувані результати, а комунікація була легкою. Результатом ми задоволені. Після цього отримали повний звіт щодо оплачених послуг. НАКО рекомендує компанію KEY4 і ми з ними разом продовжуємо співпрацю - навчаємось і інтегруємо Jira. Дякуємо.
Директор