Впровадження Power BI

Business Intelligence – аналітичні системи, які акумулюють і класифікують дані, виводячи їх в структурованому і зручному для сприйняття форматі. Технологія перетворює великі обсяги даних, допомагає оперативно аналізувати інформацію і приймати на їх основі ефективні бізнес-рішення.

BI-платформи перетворюють масив розрізненої інформації в структуровані і класифіковані дані. Наприклад, є кілька каналів продажів, за допомогою Business Intelligence можна створити єдину статистику продажів.

Існує кілька сервісів, які користуються попитом у користувачів: Power BI, QlikView, Tableau. Порівнюючи їх ключові параметри, можна зробити висновок, що в СНД, найбільш актуальним рішенням є аналітика Power BI від Microsoft.

Що таке Microsoft Power BI

Microsoft Power BI – гнучкий інструмент для аналізу даних. Для простоти створення звітів була розроблена десктопна версія Power BI Desktop. Програма використовується для формування звітів і моделювання даних. Головна перевага – можна підключати збір інформації з різних джерел. Користувачі отримують аналітику, засновану на даних різних систем, що використовуються на підприємстві. Таким чином бізнесу вже не потрібні громіздкі системи, для роботи в єдиному інформаційному полі.

Це спрощує можливість використання, кастомізованих рішень, кожним підрозділом, відділом або філією. Для отримання цілісного уявлення про роботу всієї компанії або холдингу досить коректно налаштувати вивантаження даних в Power BI і отримати необхідні аналітичні звіти, які можна деталізувати або, навпаки, збільшувати на льоту. Існують також рішення для мобільних телефонів – Power BI Mobile. Працює з усіма ОС: IOS, Windows, Android.

Отримуйте доступ до даних де завгодно. Ці додатки надають динамічний, інтерактивний і мобільний доступ до важливої ​​бізнес-інформації.

Power BI дозволяє істотно поліпшити розвиток бізнесу, шляхом надання точного і лаконічного інструменту для аналізу і контролю бізнес-показників.

Аналітика Power BI: ключові характеристики

 1. Дозволяє здійснювати імпорт всіх типів даних: потокові, Excel, хмарні сервіси та багато інших програм.
 2. Є базова (безкоштовна) і повна (платна) версії.
 3. Power BI простий в інтеграції з API.
 4. Підтримує різні платформи: мобільні, десктопні, онлайн.
 5. Інтерактивні дашборди з висновком даних в режимі реального часу.
 6. Формування звітів та дашбордів різними методами.

Особливості системи Power BI

Power BI аналітика відповідає філософії бренду – інфраструктура проста і зрозуміла, навіть новачкам. Тому, інтерфейс повністю типовий і зрозумілий для експлуатації користувачем операційної системи Microsoft. Програма сумісна з усіма рішеннями компанії зокрема:

 1. MS Excel.
 2. Azure Cloud Service.
 3. Azure ML Service.
 4. SQL Server.

Переваги впровадження бізнес-аналітики

Аналітика Power BI дозволяє вирішувати комплекс завдань бізнесу і спрощувати аналіз даних всередині компанії. Сервіс забезпечує наступні можливості:

 1. Спільна робота над звітною документацією.
 2. Легка інтеграція з Big Data: BigQuery, Hadoop.
 3. Інтеграція з будь-яким SQL сховищем (MS SQL, Oracle, PostgreSQL, MySQL та інші СУБД).
 4. Підтримка всіх мобільних платформ.
 5. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс.
 6. Широкий інструментарій для імпорту даних.

Впровадження Power BI на підприємстві дозволяє вирішити комплекс завдань:

 1. Вся інформація про обраний напрямок або бізнес в цілому – в одній інтерактивній панелі управління.
 2. Можливість приймати рішення, ґрунтуючись на об’єктивному аналізі даних різних бізнес-напрямків.
 3. Формування звітів автоматично, без використання ручної праці – мінімізація помилок.
 4. Створення бізнес-аналітики по заданих параметрах.
 5. Доступ до даних з будь-якого пристрою цілодобово.

Сервіс відкриває величезну кількість можливостей. Звіти формуються автоматично в режимі реального часу. За допомогою інструменту можна проводити аналіз за різними напрямками:

 1. Перевірка показників в сегменті.
 2. Аналіз продажів підприємства.
 3. Ефективність використання робочого часу.
 4. Аналіз складських залишків, поставок.
 5. Аналіз виконання планів продажів і руху грошових коштів.
 6. Контроль фінансової звітності в цілому.

Ключовим інструментом виступає візуалізація. Наскрізна аналітика Power BI забезпечує оперативний доступ до актуальних даних: кон’юнктура, залежності, тенденції. Крім того, інструмент актуальний для демонстрації роботи підприємства. Тут наочно можна показати результати роботи. В якості інструментів візуалізації є графіки, кругові, воронкоподібні, лінійні, накопичувальні і комбіновані діаграми, спідометри, датчики і безліч інших візуальних опцій. Вони спрощують розуміння процесів і наочно сигналізують про необхідність втручання або, навпаки, про відсутність проблем.

Наші послуги

Компанія KEY4 пропонує комплексні рішення для вашого бізнесу. В рамках послуги з впровадження Power BI, організація виконує повний комплекс завдань «під ключ»:

 1. Аналіз поточного стану справ з питань аналітики і проектне дослідження організації: інтерв’ю ключових користувачів, визначення індивідуальних параметрів оцінки діяльності підприємства, виявлення індикативних показників, розробка необхідного функціонального мінімуму і технічних умов, а також визначення цільових показників.
 2. Визначення ключових джерел інформації. На цьому етапі проводиться визначення структури: транспортні витрати, отримання або реалізація продукції / послуг, складські залишки, розподіл по мережі тощо. В якості джерел інформації можуть бути використані бази ERP системи, зовнішні джерела і навіть призначені для користувача таблиці.
 3. Створення ETL – формування інтеграційного механізму. В рамках послуги налаштовується приведення отриманої інформації до одного стандартизованого типу незалежно від джерела.
 4. OLAP куби – створення вторинних потоків даних. Це інформаційне ядро, на підставі якого формуються звітні відомості.
 5. Налаштування візуалізації – підключення опціональних можливостей для візуалізації інформації через різні джерела: SharePoint, Powerview, Power Map.

Фахівці компанії проводять повну установку всіх компонентів і налаштування системи під бізнес-вимоги вашої компанії.

Ціни на послуги

Вартість підключення Power BI залежить від комплексу завдань, які потрібно реалізувати. Тільки після індивідуального спілкування з клієнтом, фахівець KEY4 зможе назвати точну ціну роботи. Щоб дізнатися вартість для вашого випадку, заповніть форму зворотного зв’язку. Надаємо послуги в Києві та по всій Україні. 

Читати повністю

Як ми працюємо?

Отримуємо заявку
Вивчаємо завдання
Складаємо план
Реалізуємо проект
Супроводжуємо рішення

FAQ

Впровадження системи спрощує перетворення даних і забезпечує доступ до аналітики в режимі реального часу з різних пристроїв. Формування звітів відбувається автоматично. При цьому, можна створювати аналітику на базі даних з різних систем.

Це аналітична система від компанії Microsoft для систематизації і аналізу даних, формування структурованих звітів за обраними напрямками в автоматичному режимі.

В рамках послуги здійснюється аналіз завдань підприємства, підключення та налаштування всіх елементів системи, а також тестування комплексу та навчання співробітників.

Питання носить індивідуальний характер, так як ціна залежить від обраного функціоналу та структури даних для аналізу.

Чому нам довіряють?

+
Лет
опыта
Закрито
угод
Інтегровано
ІТ-рішень
Сервісів
в підтримці
Реалізовано
проектів

Відгуки клієнтів

clients-ai
Академія Інтелекта
Дякуємо, компанії KEY4 за технічну та ІТ підтримку нашої школи. Вони нам дуже допомогли в перехідному періоді: перенесли бухгалтерське ПЗ і бази даних в хмару, допомогли розібратися бухгалтеру як працювати на віртуальному сервері. Також ми зверталися в компанію за допомогою з проектування та налаштування мережі - їх фахівці істотно поліпшили стабільність роботи мережі та інтернету в школі, і, в процесі, навіть допомогли продати непотрібну для школи техніку. Ми рекомендуємо компанію KEY4, як надійного ІТ і технічного підрядника.
Директор
clients-idealist
Idealist
Запустити точку продажу з нуля виявилося не так просто, як ми спочатку планували. Тому партнерство з KEY4 було дуже своєчасним і корисним для нас. Придбання обладнання, монтаж мережі і підключення всієї техніки пройшли гладко. Хлопці взяли на себе спілкування з підрядниками, все проконтролювали, і ми змогли запуститися в термін. Окрема подяка, за вміння працювати в стислі терміни, тому що дата відкриття була призначена заздалегідь і у нас був дедлайн, який без допомоги фахівців KEY4 був би не реальний.
Директор
clients-turbina
Боулінг-клуб Турбіна
Дякуємо компанії KEY4 за якісно виконану роботу, результатом якої стала синхронізація ряду систем. Це істотно заощадило час на обробку даних нашими співробітниками. Ніякої додаткової інформації вводити тепер не потрібно. Розробка внутрішнього API дуже нам допомогла. Завдання техпідтримки завжди виконуються оперативно і злагоджено.
Виконавчий директор
clients-fleet5
FLEET5
За час співпраці нам були надані такі послуги як: консалтинг, іт-закупівлі, послуги техпідтримки і проектний менеджмент, які ми використовуємо по сьогоднішній день в разі потреби. Глибоке знання ІТ можливостей бізнесу, партнерський підхід, гнучке ціноутворення та системний підхід до вирішення завдань - відмінні риси команди KEY4.
Директор
clients-djumbo
Боулінг-клуб Джамбо
Дякую фахівцям компанії KEY4 за високу якість наданих послуг в рамках супроводу проекту оптимізації роботи нашого клубу. У числі послуг компанії хочу виділити послугу ІТ-закупник, якою ми скористалися з метою підбору, закупівлі нового обладнання і продажу непотрібного. Хочу відзначити раціональність фахівців в плануванні ІТ-витрат в інтересах клієнта. Окрема подяка співробітникам техпідтримки користувачів за злагоджену і чітку роботу. Для нас вкрай важливо мати таких партнерів, як KEY4.
Керуючий
clients-realy
Типографія РЕАЛІ
Довго користувалися послугами приходящого адміністратора, але, після злому бази даних облікової системи, зрозуміли, що треба щось міняти. Звернулися в KEY4 за рекомендацією для комплексного обслуговування ІТ-структури. Фахівці компанії виконали перенастроювання ІТ-ресурсів і перенесення наших серверів в дата-центр. Також скористалися послугою ІТ-закупник, що допомогло нам реалізувати непотрібну техніку і закупити нову. Дякуємо вам за якісну роботу, оперативність у вирішенні наших завдань. Рекомендуємо компанію KEY4, як надійного партнера.
Директор
clients-lavina
РЦ "Лавіна"
Хочемо висловити подяку фахівцям KEY4 за надання послуги створення "ІТ-інфраструктури під ключ". Командою було здійснено запуск більшості напрямків торгового центру з нуля. Були оптимізовані витрати на закупівлю обладнання. В результаті проведеного проекту фахівцями KEY4 був отриманий максимально автоматизований торгово-розважальний комплекс. Дякуємо проектній команді за відмінний результат, а також продовжуємо плідну співпрацю!
Виконавчий директор
clients-athens
ПШ Афіни
Відкриття нової школи поставило перед керівництвом серйозне завдання: необхідно було з нуля запустити ключові бізнес-процеси, для чого потрібно було провести ІТ-закупівлі, монтажні роботи, установлення, налагодження та роботу з подальшою техпідтримкою інфраструктури. Команда KEY4 реалізувала проект, починаючи з підбору обладнання, закінчуючи впровадженням та технічною підтримкою апаратних засобів і програмного забезпечення. Одним з визначальних чинників при виборі ІТ-компанії були вигідні фінансові умови і чітке проведення запланованих робіт. Дякуємо, колективу KEY4, за надану комплексну послугу з відкриття нової шкільної площадки, за вирішення всіх технічних, організаційних і, до того ж, «паперових» запитань, яких було б вкрай багато, звернися ми до різних постачальникам ІТ-послуг, то результат був б не таким передбачуваним і якісним.
Директор
clients-atilla
РВК Атілла
При проведенні реструктуризації компанії було прийнято рішення про передачу ІТ-задач на аутсорс. Першим позитивним досвідом роботи з KEY4 була перенастроювання і організація роботи IT інфраструктури. Роботи були проведені швидко, технічно і майже непомітно для нас. Далі йшов досвід з техпідтримки: завдання користувачів вирішувалися швидше і якісніше, були визначені і оперативно виправлені системні помилки, запропоновані нестандартні рішення, які усунули багато проблем. Нам підібрали оптимальний пакет послуг, яким ми користуємося на умовах щомісячної оплати, при виникненні нештатних ситуацій, ми можемо завмовити додаткові послуги і оплатити їх окремо, тільки тоді, коли вони дійсно потрібні. Ми рекомендуємо KEY4 як відповідального постачальника послуг, який працює в інтересах і на користь бізнесу.
Директор
clients-dila
МЛ Діла
За 9 років плідної співпраці з компанією KEY4 було реалізовано безліч цікавих проектів, які допомагають розвиватися бізнесу МЛ ДІЛА. За сприяння фахівців KEY4: автоматизовані більше 150 точок мережі МЛ ДІЛА; розроблені модулі синхронізації з виробничими програмними комплексами; створена система для управління лабораторними проектами, що дозволяє відстежувати і збирати результати досліджень у відповідні друковані форми. Завдяки злагодженій роботі співробітників МЛ ДІЛА і компанії KEY4 створені ефективні продукти, які успішно проходили тестування в ході зовнішніх аудитів. В процесі спільної роботи компанія KEY4 зарекомендувала себе як надійний і відповідальний діловий партнер з чітким виконанням взятих зобов'язань і гнучким підходом до вирішення завдань з урахуванням інтересів всіх сторін. Дякуємо колективу компанії KEY4 за індивідуальний підхід, швидке реагування на критичні ситуації, ініціативу і професійну відповідальність. МЛ ДІЛА і далі розраховує на підтримку KEY4 в частині консалтингу та розробки.
ІТ-Директор
clients-athens
ПШ Афіни
До наших IT-партнерів ми звернулися із запитом про створення ПЗ для автоматизації основного і допоміжних бізнес-процесів школи під специфіку бізнес-моделі нашого бізнесу. В рамках цього проекту компанією KEY4 був проведений аудит процесів і їх стандартизація, продумано і реалізовано функціонал, який дозволяє істотно скоротити час на виконання багатьох завдань, налагодити комунікацію з батьками з фінансових і організаційних питань. За участю фахівців KEY4 був розроблений особистий кабінет для батьків, учнів, співробітників. Основними факторами при виборі підрядника були фінансова сторона і наявність подібного досвіду. Підтвердженням продуктивної роботи і позитивними відгуками про результати проекту стали численні відгуки батьків, які є нашими клієнтами. Дякуємо команді фахівців KEY4 за злагоджену і чітку роботу, а також за якісну технічну підтримку продукту.
Виконавчий директор
clients-imd
МЛ IMD
Замовили у компанії KEY4 аудит бази даних. З командою фахівців працювати легко і комфортно. Швидко знайшли вразливі місця, максимально оптимізували і усунули «вузькі місця», надали детальні рекомендації щодо подальших кроків для мінімізації ризиків. Якість наданих консультацій, виконаних робіт на високому професійному рівні. Однозначно компанію рекомендуємо для співпраці.
Директор
clients-savvats
САВВАТС СЕРВІСНИЙ МЕТАЛОЦЕНТР
З компанією KEY4 почали співпрацю з IT-аудиту. Перше що відразу порадувало - якісна консультація, яку зараз рідко де можна зустріти. Відповіли на всі поставлені питання зрозумілими словами і без води. Якість виконання роботи на вищому рівні, відчувається що компанія всіма способами намагається надавати вищу якість. Так само порадувала вартість послуг, отримали навіть більше, ніж заплатили. З упевненістю можемо рекомендувати KEY4, як надійних і професійних партнерів. Дякуємо компанії, будемо продовжувати співпрацювати для оптимізації і технічної підтримки IT-систем підприємства.
Директор
clients-nako
Незалежна антикорупційна комісія
ГО "Незалежна антикорупційна комісія" (НАКО) співпрацювала з KEY4 із запитом налаштування GSuite for nonprofits, а також проведення тренінгів по GSuite та Slack як для адмінів, так і для користувачів. Менеджер компанії професійно налагодив процеси, були чітки плани, терміни, очікувані результати, а комунікація була легкою. Результатом ми задоволені. Після цього отримали повний звіт щодо оплачених послуг. НАКО рекомендує компанію KEY4 і ми з ними разом продовжуємо співпрацю - навчаємось і інтегруємо Jira. Дякуємо.
Директор